jes09 jes09 komentáře u knih

Orgány nepatří do nebe Orgány nepatří do nebe Renata Kalenská

Jedna z knih, kterou bych doporučila přečíst opravdu každému..

06.05.2024 5 z 5

Pokoj mrtvých Pokoj mrtvých Franck Thilliez

Příběh jako takový nebyl vůbec špatný, ale ta detektivní část byla katastrofální.

30.12.2023 3 z 5

Hypnotizér - Hypnóza, její moc a síla Hypnotizér - Hypnóza, její moc a síla Marta Fenclová

Lituji jen toho, že kniha není delší!

13.10.2023 5 z 5

Jídlo s.r.o. Jídlo s.r.o. Roman Vaněk

Poučná kniha z potravinářského cyklu, výroby a zpracování potravin. Celá
kniha Je obohacená videi na YouTube. Za mě velmi povedená kniha.

27.07.2023 5 z 5

Diagnóza gambler Diagnóza gambler Petr Sýkora

Knihu nelze hodnotit po literární stránce, přeci jenom to není román, ale zpověď.
Příběh založený na skutečně prožité závislosti, který může u čtenáře vyvolat pocit nesouhlasu či nedorozumění s autorem/příběhem. Čtenář nesmí hodnotit autora, ale vzit si k srdci co nám chce autor sdělit.

Přeji aby se v životě vedlo lépe než doposud a mamince a Alče skládám poklonu!

11.04.2023 5 z 5

Podzemí slov Podzemí slov Jakub Marek

Líbí se mi autorův styl, perfektně navazující kapitoly na závěrečné věty z předchozích kapitol. Čtenář má pocit, že čte souvislou knihu a ke všemu je to i vtipné.

21.09.2022 4 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Já jsem z celé série nadšená!!

03.08.2022 5 z 5

100 přešlapů pro (ne)milovníky češtiny 100 přešlapů pro (ne)milovníky češtiny Červená propiska

Výborná kniha! Nejen že pobaví, ale hlavně poučí :)

08.07.2022 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Feyre mi v tomto dílu byla od začátku ,,protivná"..
Od tohoto dílu jsem čekala mnohem víc a ten konec? Autorka umí krásně, dlouze a věcně vše popisovat, ale u konce jakoby by pospíchala (posledních 60 stránek). Možná je to na mě už moc sladké..

16.06.2022 4 z 5

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

Naprosto se stotožňuji s recenzí od Taťka Hraboš, která je níže.

01.02.2022 5 z 5

Rande Rande Jaroslav Bálek

Kniha - divadelní hra - není špatná, vtipné podání a ještě vtipnější konec. Na ,,prknech" by to mohlo být prima.

26.01.2022 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Kniha se četla jedním dechem, ale pro mé uspokojení mi chybělo ,,vzrušení" z příběhu. Hezky psaná a nenáročná kniha.

03.01.2022 4 z 5

Gloria Gloria Timothée de Fombelle

Nadherý příběh, který vezme za srdce.

31.08.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Hodnotím jako čtení pro ženy. Je to velice jednoduché čtení, děj mezi 10 lidmi a jednom místě. Kniha je čtivá.

30.05.2021 3 z 5

Senzibil Senzibil Markéta Pilátová

Pro mě velkým překvapením. Toto těžko vysvětlitelné téma bylo hezky popsáno. Z prvu jsem měla pochyb, ale v zápětí to nabralo obrátky. Kniha se přetla jedním dechem.

29.03.2021 4 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Knihu určitě doporučuji. Uprostřed knihy jsem četbu chtěla vzdát (za to hvězdu dolu) dokonce několikrát, ale konec stojí za dočtení!

24.09.2020 4 z 5

Namazaným dolů Namazaným dolů Nikola Valová

Hodnotím jako povídku a né jako knihu. Je to odpočinková a vtipná povídka, která charakterizuje dnešní postoj mladší generace.

09.05.2020 3 z 5

Juliette Society Juliette Society Sasha Grey

Nejhorší kniha kterou jsem kdy četla! (Není to tématem)

22.01.2020 odpad!

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Na dovolenou dobrá. Předchozí díly jsem nečetla, ale neměla jsem pocit, že jsem o něco přišla.

02.09.2018 3 z 5

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Opět další kniha, která mě nadchla. Mata Hari a její manipulace s muži.

02.09.2018 5 z 5