Namazaným dolů

Namazaným dolů https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433436/bmid_namazanym-dolu-xpP-433436.jpg 4 38 13

Valentýnin život je jak béčkový film. Bydlí v suterénním bytě, říká si herečka, ale o pořádnou roli zatím nezavadila. Krásný princ, který by v upnutém triku spočinul u jejích dveří a řekl, miluji tě, nějak nezvoní. Extázi v poslední době prožívá jen v okamžiku, kdy se zakusuje do své oblíbené snickersky. Když se v jejím životě objeví dva muži naráz – kamarád z dětství a charismatický herec z holandského souboru, který hostuje u nich v divadle – cítí v kostech, že se blíží "dramatický zvrat". Bude ale směrem k lepšímu, nebo k horšímu?... celý text

Lenka4
10.11.2023 1 z 5

Valentýně je dvacet pět let, ale chová se jako puberťačka. Zkultivovat by potřebovala nejen ona, ale i text knihy.

kusma
02.10.2023 5 z 5

Kniha, která mi dala, co jsem očekávala, tedy nenáročnou oddechovku. Navíc zde bylo i dost vtipných situací, které mě upřímně pobavily. Za mne tedy spokojenost.

Louisareading
11.03.2021 5 z 5

Vtipný a velmi lidsky napsaný počin! Doporučuji všem!

mia.com
08.12.2020 4 z 5

Za me bezvadna oddechovka. Sedl mi styl psani, humor, hlavni postava, pribeh byl paradni. Mam pocit, ze Valentynu znam osobne. Casto jsem se smala nahlas a cetlo se to samo. Doufam, ze bude dalsi dil nebo autorka napise jeste neco v takovem stylu.

ninca91
23.09.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Jen se občas musíte smát nahlas

Vlajdula
07.09.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka :-). Hlavní hrdinka měla podobný smysl pro humor jako já.

SoniaR
29.07.2020 5 z 5

Skvělé odreagování. Moc fajn se kniha četla, jen nebezpečná na cestu tramvají, nutila k hlasitému smíchu :))

Lenka171
16.07.2020

Čtení, které pohladí. Nikdo nejsme dokonalý a je dobré to vědět. Kladný vztah Valentýny k Snickerskám je pochopitelný, protože s pořádnou dávkou endorfinu se to "dává" snadněji. Ráda bych tu holku měla za kamarádku. Ona by si dala svoji Snickersku a já zase Margotku. Už jsem si pořídila i zelený čaj! V životě se má zkusit všechno.

Evibrezinova
05.07.2020 5 z 5

Velice vtipná knížka. Moc jsem se pobavila. Doufám, že se dočkáme dalšího pokračování.

Dinna
18.06.2020 5 z 5

Tato kniha mě velmi překvapila. Je svižná, vtipná a patří do kategorie „ze života“. Dlouho jsem se u knížky nezasmála takhle nahlas. Většina situací, do kterých se hlavní hrdinka dostává, jsou natolik uhozené, že jsem si na 99 % jistá, že se opravdu staly. :D I přes to, že se jedná spíše o oddychové letní čtení, je kniha překvapivě inteligentně napsaná, takže se k ní budu určitě ráda vracet. Doporučuji vřele.

iroubova
03.06.2020 5 z 5

Představte si, že kromě toho, že se vzdalujete svému snu, se vám ještě lepí na paty všechna smůla světa. Těžko to v případě Valentýny, hlavní hrdinky tohoto zábavného příběhu, pojmenovat jinak. Těžko si nepřiznat, jak často jsem se ve Valentýně poznávala. Možná díky svým dřívějším sklonům a touhám po světě umění a následném zklamání jsem došla k závěru, že v knize je hodně pravdivých skutečností. Včetně té hlavní. Že by člověk nikdy neměl zapomenout na to, kdo je, a neztratit sám sebe v mlžném oparu něčeho nereálného. Nebo v odrazu někoho, kdo za to nestojí ???? Takže kromě úsměvu si nesu z knížky ještě jedno zásadní ponaučení. Protože taky píšu. Protože taky chci psát a vydat knihu (knihy????). Nemá cenu si na cokoli hrát a pustit to tam od srdce. Pak to má šanci.

jes09
09.05.2020 3 z 5

Hodnotím jako povídku a né jako knihu. Je to odpočinková a vtipná povídka, která charakterizuje dnešní postoj mladší generace.

pip11
31.03.2020 4 z 5

Bylo to dost vtipné a taky hodně bláznivé. Valentýna šla z trapasu do trapasu… Příběh neměl nějaký smysluplný směr, byla to jen epizoda jejího života. Na odreagování to bylo celkem dobré. 3,6*

humor pro ženy

Nikola Valová