Hypnotizér - Hypnóza, její moc a síla přehled

Hypnotizér - Hypnóza, její moc a síla
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451787/bmid_hypnotizer-hypnoza-jeji-moc-a-sila-mUP-451787.jpg 4 22 22

Rozhovor Marty Fenclové s Jakubem Kroulíkem HYPNÓZA Všichni jsme o ní slyšeli, ale kdo z nás ji zažil na vlastní kůži? Jakub Kroulík vám poodhalí její tajemství. K čemu může sloužit? Může být nebezpečná? Dá se zneužít? Má něco společného s magií? Umí nás zbavit fobií? Pomůže nám zhubnout a přestat kouřit? Jakou má historii? Kdo se může stát hypnotizérem? Otevřete tuto knihu a zažijte moc a sílu hypnózy!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hypnotizér - Hypnóza, její moc a síla. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (13)

Život-je-Růst
19.07.2024 4 z 5

Kniha formou rozhovoru s hypnotizérem Jakubem Kroulíkem. Vystoupení i informace v knize jsou velmi zajímavé.

jes09
13.10.2023 5 z 5

Lituji jen toho, že kniha není delší!

Katulinka69
14.09.2022 5 z 5

Chystám se na přednášku,po poslechu knihy se neskutečně těším

Zatím zde není žádná související novinka.

Naše vztahy, zdraví, peníze, osobní štěstí, to všechno se odehrává podle toho, jak se my rozhodneme a co pro to uděláme.

Je neuvěřitelně svůdné předat zodpovědnost za vlastní budoucnost někomu nebo něčemu jinému. Jistě, bylo by pohodlné, kdyby vám pokaždé někdo řekl, udělejte tohle a tohle. A proto také ke kartářkám a věštcům lidé chodí, bojí se vlastního rozhodnutí.

My sami se rozhodujeme, jak vnímáme svět kolem sebe.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Hypnotizér - Hypnóza, její moc a síla v seznamech

v Právě čtených2x