Jeanine8 Online Jeanine8 komentáře u knih

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Nevím, jak knihu popsat.....Samé citoslovce, na mě moc "uječené", pokud to jde vůbec napsat o knize.....Jestli to někdo jednou namluví, tak klobouček :-D

01.01.2023 2 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Milé a originální

11.12.2022 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Bomba!

18.09.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Taková pohádka, Colleen už měla mnohem propracovanější a hlubší knihy, kde se odehrávalo větší drama...Ale na večer do křesla moc příjemné :-)

21.12.2021 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

(SPOILER) Kniha krásně napsaná, Colleen umí vystihnout snad každou životní situaci. Ale něco mi tam stále chybělo, ty nedořešené dopisy mi vadily. Očekávala jsem, že do příběhu vnesou více světla. Colleen tentokrát nešokovala a utla to na můj vkus trochu dříve, než bych si přála :-)

17.03.2021 4 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Nikdy nedokážu spočítat, kolik knih jsem za život přečetla. Vím však, ze na tuhle sérii v životě nezapomenu.....❤️

19.11.2020 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tohle nečtěte samy doma......:-)))

10.11.2020 5 z 5

Past lží Past lží Tarryn Fisher

4 hoďky nonstop čtení......První díl byl pro mě více emocionální....Ale stejně dávám plný počet, protože obdivuji a nechápu to, jak Tarryn dokáže tak "syrově" popsat ty "surové" pocity......Po přečtění doslova nenávidíte Leah a soucítíte s Calebem.....Romantika zde nemá místo....O to víc po ní budete prahnout v posledním díle.....A já měsíc budu doufat, že to dopadne dobře.....:-)

23.09.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jedna z mých Top knih :-)

27.08.2020 5 z 5

Všechno modré z nebe Všechno modré z nebe Mélissa da Costa

Achjo, proč ty nejkrásnější knihy musí být vždy ty nejsmutnější.? Přesto mi konec vyloudil na rtech úsměv, takový jsem si totiž moc přála, i když by mohl být ještě lepší, ale to už by bylo sci-fi

14.11.2023

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Kniha velmi propracovaná, městečko s jeho obyvateli nápadité. Autorka si však paradoxně vlastně nejméně dala záležet na hlavním hrdinovi. Celých 500 stran jsem mu úplně nemohla přijít na chuť.Takový panovačný, jednodušší typ.Noah mi sedl lépe, takže se mám aspoň na co těšit.

18.10.2023 4 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Parádní díl, nemůžu se dočkat dalšího!

27.09.2023 5 z 5

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Kniha mi sedla do nálady, čtivé, romantické, trochu dramatu, sympatické postavy.

26.09.2023 4 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Brian Freeman

Celkem originální záležitost.

17.07.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Vzhledem k hodnocení jsem asi měla přehnané očekávání.Váhala jsem mezi 3-4 hvězdami. Téma samozřejmě smutné, dramatické. Ale postavy až příliš dokonalé, vše to do sebe tak lehce zapadalo, že to bylo až naivní a já tomu prostě neuverila. Za mě se Colleen dokázala vyšvihnout daleko lépe u jiných předchozích knih. Toto moje srdcovka nebude, fanoušci ale určitě nesmí vynechat!

09.05.2023 4 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Vůbec jsem nestihla zaznamenat, že má kniha 600! stran.....

01.04.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Tak já se připojuji k nadšencům a dávám plný počet. Pro romantické duše povinná četba :-)

22.02.2023 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Tohle je na Vi takový lepší průměr.....

06.07.2021 4 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Mě kniha bavila......Romantická četba pro ženy, střihlá thrillerem :-))

06.07.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

První část knihy byla super, romantická, veselá i smutná. Druhá část, kde se hrdinové potkali po 14 letech byla taková zvláštní, uspěchaná, něco mi tam prostě chybělo.....Přesto pěkné čtení na letní večery. Kniha mi však v paměti asi dlouho nezůstane.

05.05.2021 3 z 5