Jeanine8 Jeanine8 komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Originální, svěží, romantické :-)

20.08.2021 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Autorka píše poutavě, kniha není rozhodně přeslazená, všechny 3 hlavní postavy celkem hozený na hlavu :-D Ale kniha mě bavila, taková erotická jednohubka na 2 večery :-)

11.06.2021 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Jak již bylo dole zmíněno, obálka tak úplně neodpovídá obsahu (až na ta ramínka). Ale o to více kniha nakonec překvapí a já se fakt bavila, jakože FAKT! Bylo to napsáno skvěle! Autorka umí vtipně a trefně popsat pocity ženy i muže a těch téměř 500 stran mi uteklo jako nic a já si přála více stránek. Humor, romantika, erotika, jiskření....Kniha pro romantické duše každým coulem, nechybělo mi tam vůbec nic, co by taková kniha měla mít. Bravo! :-)

02.05.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kniha krásně a citlivě napsaná. Jen ten konec......Prostě mě mrzel.

07.04.2021 3 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Tomu říkám romantika.....Chci byt v příštím životě Kira!!!!:-)))

04.11.2020 5 z 5

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Tak to byla jízda, kniha má spád bez hluchého místa. Do poslední chvíle se mi konec tak úplně nepodařilo odhalit. Za 5*.

30.09.2023 5 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Huck a Laurel mi prostě sedli.

08.09.2023 5 z 5

Princ Princ Devney Perry

Hele....Podobných knížek jsme už každá četly mraky, nic nového.....Ale kvůli týpkům, jako je Luke, je budeme prostě číst zas a znova.

05.06.2023 5 z 5

Scénář na lásku Scénář na lásku Annabel Monaghan

Autorka píše mile, vtipně a důvtipně :-) Rozuzlení jsem neuhodla, bylo překvapivé a přitom vlastě logické a reálné. Za mě povedená, originální kniha.

19.04.2023 5 z 5

Kořist Kořist Yrsa Sigurðardóttir

Nečtěte to, když jste večer sami doma.....

02.04.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Tak tahle se povedla….Za mě asi nejlepší od Shen, kterou jsem četla.

27.01.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Mno, tak tohle bylo příjemné čtení! Maas to sice připomíná, jen ta omáčka není tak překombinovaná, což někteří jistě uvítají. Líbil se mi nápad s korálky. Těším se na pokračování!

17.12.2022 5 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

Kniha se mi líbila, obzvlášť Haven se jako hlavní hrdinka povedla. Jediná poznámka - je to volné pokračování knihy Archeruv hlas. Je lepší to vědět, občas je tam totiž zmínka o prvním díle a já musela lehce pátrat v paměti, když jsem tuto knihu kdysi četla.

14.12.2022 4 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Asi budu za divnou, nebo jsem měla díky vysokému hodnocení, které trochu nechápu, příliš velké očekávání. Postavy se tam prostě celou dobu tak nějak poflakovaly a já během čtení v pohodě odhadovala děj a celkem i závěr PROČ. Taková mafiánská, snobská pohádka, kde mě obě hlavní postavy moc nechytly …..Jednoduše už jsem četla mnohem lepší knihy, než je tato….Knihy, které měly propracovanější postavy, děj i zápletku. Před 15ti lety k moři super, ale asi už jsem někde jinde.

25.11.2022 3 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Příběh měl vše, co mám ráda

24.04.2021 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Upřímně, tahle kniha asi nenabídne nic nového, co by člověk už někdy nečetl, pokud vyhledává tento žánr, velké drama se tam rozhodně nekonalo. Ale já se tak bavila slovními přestřelkami hrdinů, přesně tyhle tanečky jsou něco pro mě. Užila jsem si každou stránku. Za 5 hvězd bez debat!

12.10.2023 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

S mafiánskou červenou knihovnou se v poslední době roztrhnul pytel, zdá se mi.....Zatím to nebyla žádná hitparáda, což rozhodně neplatí o této knize. Jděte do toho!

21.07.2023 5 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

První kniha od této autorky, kterou jsem četla a rozhodně nebude poslední. Občas jsem se opravdu nasmála, vtipné dialogy i situace, jiskření, romantika….Na dovolenou či dlouhé večery je tato kniha jako stvořená…Pátou hvězdu dávám za ty kočky.

27.02.2023 5 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Autorka píše čím dál lépe. Příběh měl spád a byl napínavý po celou dobu. Utekl mi doslova mezi prsty. Něco se tam začíná rýsovat, ale prozrazovat nebudu :-) Doufám, že se dočkáme 4. dílu!

16.02.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Trochu mě děsí, jaký kolotoč má v hlavě Rina Kent.....

04.02.2023 2 z 5