jaste jaste komentáře u knih

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Tohle ve me bude zase asi rezonovat dlouho, ostatne jako kazda kniha pani Dvorakove. Cekala jsem danajsky dar uplne jineho razu. Rozhodne stoji za precteni, jen necekejte odpocinkovou literaturu.

06.03.2023 5 z 5

Má sestra je sériový vrah Má sestra je sériový vrah Oyinkan Braithwaite

Audiokniha. "Cetla" jsem jen kvuli ctenarske vyzve a myslim, ze jen diky tomu jsem to doposlouchala. Pribeh s absolutne nesymatickymi hrdinkami, ktery se zvlastne propletal. Dle nazvu jsem cekala neco mnohem zajimavejsiho.

07.11.2022 2 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Co rict....bylo to strasne smutne. A strasne krasne. Nadherne napsane, ze clovek nevi, jestli ma cist dal a dal a co nejrychleji rozplest pribeh, nebo si jen uzivat tu krasu slov.

08.02.2021 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Poslouchala se mi velmi dobre, jen jsem cekala nejak vetsi propojeni jednotlivych postav.

06.01.2023 4 z 5

Sněhová sestřička Sněhová sestřička Maja Lunde

Tak ta byla nadherna....

07.12.2022 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Cekala jsem cervenou knihovnu. Cekala jsem totalni lovestory, ktera bude sice pekna, ale nikoli prekvapiva. Tohle nebyla ani lovestory, ani neskoncila tak, jak bych cekala. Moc prijemne prekvapeni. Doporucuji

16.08.2016 5 z 5

Vánoční pohádky Vánoční pohádky Zbyněk Malinský

Pohadka meho detstvi, nejkrasnejsi vanocni pohadky, co kdy vysly.

10.11.2020 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

vynikajici kniha

27.03.2019 5 z 5

Krakatit Krakatit Karel Čapek

Bohuzel se musim priklonit k negativnim komentarum. Od maturity, coz uz bude dobrych patnact let jsem pana Capka necetla a tak trosku jsem mela pocit, ze mu to dluzim. Proto vyber knihy starsi nez ctenar, kterou jsem mela splnit v ramci ctenarske vyzvy, byl jasnou volbou. Tema sice velmi nadcasove...ale to bylo tak vsechno. Hrdina se choval jako blazen, mel pletky s kazdou kterou potkal, k tomu postava Boha a Dabla na konci knihy...a dilo zkazy dokonano.

28.08.2017 2 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Připomenutí po mnoha letech. Ačkoli je knížečka útlá, jedná se o krásný, dojemný příběh.

24.03.2016 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Ja se omlouvam, ale tohle me vubec nebavilo. Nemam rada superhrdiny ala Joona Lina, ktery se do kazde akce pusti bezhlave, aniz by domyslel dusledky a vyjde z nich jako superhrdina. A ten konec....no comment.

02.06.2023 3 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Znovu precteno kvuli ctenarske vyzve, musim priznat, ze po tech letech po maturite uz to nebyl takovy opruz jako tehdy.

25.09.2019 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Tak to byla zase jízda....až na pár nesrovnalosti, které ale ráda odpustim, zase téměř dokonale dílo.

22.09.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Ja se omlouvam, ale tentokrat to proste nebylo TOP of the TOP, jak jsem u Cartera zvykla. Ten konec byl takovy odflaknuty a posledni stranky, kde autor lacine laka na dalsi dil, to uz si snad mohl odpustit. Jinak ale ctive jako vzdy, zajimava zapletka, ale nebyl to Carter, na ktereho jsem zvykla.

25.10.2018

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Vyborna kniha, rozhodne stoji za precteni.

25.09.2017 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Výborné napsáno, strhující příběh. Rozhodně doporucuji

12.07.2017 5 z 5

Porno a já Porno a já Tarra White (p)

Tento ehm...pocin...nejde snad brat jinak nez dalsi studnu na penize. Necekala jsem nic zvlastniho, ale kecy typu Moje prvni laska byl Kuba, Ma nejlepsi kamoska je Kaja a Ty nejlepsi boty jsem si koupila v Brne, to se fakt nedalo. Precetla jsem ze zvedavosti, a abych si mohla odskrtnout kolonku pisicich slavnych osobnosti ve ctenarske vyzve. Splneno, doufam, ze se ke slecne uz nikdy nevratim.

05.11.2016 odpad!

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Drsná kniha, kterou by si měl přečíst každý příznivec Ruska.

21.05.2016 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Uzasna kniha, autor opet nezklamal. Jsem rada, ze vystoupil z ramce, ktery pouzival u predchozich knih.

15.03.2016 5 z 5

Divné děti a smutná kočka Divné děti a smutná kočka Petra Soukupová

Moc pěkná kniha, občas je vyprávění trochu rozvláčné, ale i tak jsme si to užili. Dětem 8 a 10 se líbila moc.

13.03.2024 5 z 5