Jaruce Jaruce komentáře u knih

Manželství na úvěr Manželství na úvěr Kateřina Chaberová

Krásná, i když oblíbené téma on nechutně bohatý a ona chudá holka, ale bylo to fajn a ten konec - nekonec !! Nemůžu se dočkat pokračování

07.06.2016 4 z 5

Marnotratný syn Marnotratný syn Danielle Steel

Tento příběh se mi líbil. Byl prostě že života
, že každý člověk se může setkat s tím být jednou nahoře a pak úplně nečekaně dole. Záleží jen na úhlu pohledu v denním čase a situaci a záleží jen na nás jak se rozhodneme.

03.06.2016 4 z 5

Volba Volba Nicholas Sparks

Byl to sice předvídatelný děj, ale mě se příběh četl velmi lehce a s chutí.

31.05.2016 4 z 5

Zajatci snů Zajatci snů Jayne Ann Krentz

kniha mě vůbec nenadchla, přečetla jsem ji celou, jelikož knihy dočítám, pokud nejde o absolutní u mě propadák.

16.05.2016 2 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

byla to dobrá kniha, ale Aristokratky jsou nejlepší :-)

09.05.2016 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Moc pěkná a humorná oddychovka.

29.04.2016 5 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Krásný a smutný příběh, konec jsem doslova probrečela, že jsem ani na stránky neviděla.

17.04.2016 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Super zábavná knížka u které se krásně odreagujete
Tahle spisovatelka mě prostě baví.

13.04.2016 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Hezký, humorný a krátký. Každý by chtěl ten pekáč buchet :-)

12.04.2016 5 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Docela dobrá kniha když nechcete u toho přemýšlet.

11.04.2016 3 z 5

Maorská princezna Maorská princezna Laura Walden

Moc hezky napsaná kniha, jak jednou začnete nechce se vám přestat. Doporučuji a těším se na další od téhle spisovstelky.

04.04.2016 5 z 5

Štěstí.cz Štěstí.cz Valerie Freiová

Přečetla za jedno odpoledne, když nebudete očekávat nic strhujícího a duchaplného přečtěte to jedním dechem, je to docela zajímavý a humorný příběh. I když mi někdy Aneta přišla trochu mimo realitu.

27.03.2016 2 z 5

Ztráty a lži Ztráty a lži Sophie Hannah

Ze začátku nuda, přeskakovala jsem stránky asi tak v polovině knihy se to začalo rozjíždět a nabralo to obrátky.

26.03.2016 3 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Super napínavý příběh ani krátký ani dlouhý, žádná prázdná místa . Bavila mě od začátku do konce.

18.03.2016 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tak mě se kniha líbila a dokonce jsem se u ní smála a konec ten mě dostal vůbec jsem to nečekala. Za mě doporučuji.

14.03.2016 4 z 5

Bellagrand Bellagrand Paullina Simons

Tuto knihu jsem si koupila dle výborných recenzích.
Na mě moc rozepsané politické vnímání manžela hlavní hrdinky a to mě vůbec nebavilo. Kniha měla přes 400 stran jen kvůli komunismu a Sovětskému svazu bez politiky by měla sotva 200 stran. Příběh Giny byl zajímavý. Manžela bych také s chutí propleskla jak již už někdo psal no a Gina si měla stát za svým a více si věřit . Konec sice nebyl podle mých očekávání, ale je prostě z reálného života a ten ne vždy se vyvíjí dle našich představ.

11.03.2016 3 z 5

Teď už tě vidím Teď už tě vidím Nicole C. Kear

Na knihu jsem se opravdu těšila, ale vůbec mě ničím nezaujala po přečtení 100 stránce už jsem nevydržela a přestala s čtením prostě mě to vůbec nebavilo. Jenomže mi to nedalo a knihu jsem po krátkém čase začala zase čist a docela jsem se i u toho zasmála. Opravdu obdivuji hrdinku jak se staví ke své nemoci s jakým nadhledem se chová - klobouk dolů!

24.02.2016 3 z 5

Matkou ze dne na den Matkou ze dne na den Rowan Coleman

Do půlky knihy mě to moc nebavilo, pak se děj nějak rozjel když přijel otec holčiček, proto aby se o ně postaral a tak mě děj vtáhl a náhle jsem byla na konci. Četla jsem od autorky i předešlé dvě knihy a ty jsou pro mě úžasné.

23.02.2016 3 z 5

Není co ztratit Není co ztratit Rowan Coleman

Opět krasně napsaná kniha. Nesouhlasím s tím, že je horší než Kniha vzpomínek, každá má svůj příběh. Líbila se v příběhu malá Maddie, je tam ukázáno jak bychom neměli podceňovat vnímání dětí když se v rodině něco děje. Krásná láska po dlouhém čekání mezi Rosou a otcem ale i mezi Frasierem a Rosou.

20.02.2016 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Poslední z dílů byl také zajímavý, ale nebral mě už tak jako předešlé díly . Nenudil mě, nebylo v něm tolik emocí a ani hlášek jako u předešlých.

13.02.2016 4 z 5