Maorská princezna

Maorská princezna Ahorangi žije mezi bílými osadníky. Když se nechá pokřtít na Lucii, její otec pronese krutou kletbu a ta se postupně naplňuje: tragédie, nenávist a intriky provázejí ji i její potomky. Na Nový Zéland přijede vzdálená příbuzná Eva a Lucie doufá, že právě ona zlé kouzlo zlomí. Jenže Eva se zamiluje do jejího vnuka Adriana a prokletí znovu ožívá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/224331/maorska-princezna-FhP-224331.jpg 4.657
Vydáno:, Alpress

Die Maori - Prinzessin (2013)

Kniha Maorská princezna

zdehan
11.08.2018

Kniha se mi moc líbila stojí za přečtení kdo má rád oddychové čtení.

iveta3689
05.07.2018

Zacatek knihy je psany jako slohovka nejakeho zaka. Ve snaze nacpat do nas vsechny informace o pribuzenskych pomerech pusobi autorka velmi nevypsane. Pak se dej rozbehne. Tento zanr ctu vyjimecne, pripada mi trochu naivni. Ale tato knizka je ctiva. Dej je predvidatelny, ale s tim jsem pocitala a neberu to jako minus. Mam trochu problem s popisy postav, ale to je asi tim zanrem. Vsichni muzi jsou udatni, urostlu hrdinove, vsechny zeny jsou nadpozemsky krasne. Vse je na ukor deje nebo jakekoliv znamky akce. Kniha proste nebyla pro mne, ale nebyla spatna.

Danago
05.04.2018

Maorská princezna je ze svého kmene unesena . Naštěstí ji zachrání jiný bílý muž a princezna se může vrátit zpět. Ale princezna se rozhodne se zůstat žít se svým zachráncem. Nechá pokřtít na Lucii a její otec pronese krutou kletbu, která se postupně naplňuje. Po letech přijíždí na Nový Zéland vzdálená příbuzná Eva , která se zamiluje do Luciina vnuka Adriana a prokletí znovu ožívá…
Příběh je plný tajemství, která se čtenáři postupně odkrývají. Knížka má opravdu rychlé tempo ani jedno pomalejší místo. Dvě časové linky se zde velice pěkně prolínají a obě jsou velice napínavé. Pro mě je to zatím nejlepší knížka od autorky.

sabca
18.03.2018

Tak další kniha od Laury Walden, které neměla chybu. Nabitá dějem od začátku do konce. Století 19 se prolínalo do začátku dvacátého století a měla jsem problém knihu odložit. Doporučuji k přečtení těm co mají rády příběhy z Nového Zélandu.

amanek
05.01.2018

Příjemná oddechovka.

Lemurka
29.12.2017

Ze začátku trochu zmatek v příbuzenských vztazích, pak se příběh rozeběhl a pěkně se to četlo.

MosKat
20.11.2017

Byla to krásná oddechovka, do které když jsem se začetla, tak jsem jí prostě musela dočíst!

amanda99
28.12.2016

Moc hezky napsaná knížka,oddechovka která se četla sama.