Jaruce Jaruce komentáře u knih

Týden blázna Týden blázna Jaroslava Černá

Příběh mě zaujal a četl se lehce. Nějaké časové a věkové nesrovnalosti jsem taky v četbě vnímala, pak ještě úplně první rozmluva mezi Markem a psychologem mě vůbec neseděla, určitě by nemluvili ti dva v rámci psychologické terapie se všemi přítomnými. Musí se tento příběh brát jako příběh, který zaujme a opravdu zaujal.

12.08.2017 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasně napsaný příběh. Stačí si přečíst pár řádků a už se neodtrhnete. Po dočtení přemýšlíte nad osudy propletené v tomto příběhu.

06.08.2017 5 z 5

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Zajímavá kniha , tuto knihu by si měl každý přečíst, už jenom to, že tuto knihu čteme, určitě nemyslíme jen samy na sebe. Je to příběh o tom co všechno je je žena schopna udělat i obětovat pro lásku k muži.

30.07.2017 4 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Tato kniha byla pěkná, ano trochu připomínala knihu Než jsem Tě poznala, jen je to z pohledu muže. Mě osobně to nevadilo a s chutí jsem četla dál, na konci se určitě nevyhnete slzám.

16.07.2017 4 z 5

Síť snů Síť snů Petra Kubašková

Jsem ráda, že můžu být první kdo knihu ohodnotí. Úvodní anotace mě zaujala a rozhodovala se mezi dvěmi knihami nakonec tahle vyhrála a hned od začátku příběhu jsem byla ráda, že to byla správná volba. Autorka nás zavádí do dvou časových linií a protože je to česká autorka tak nám přiblíží i historii tisíce let z té naší. Je tam i tak trochu esoteriky ale na kvalitě a zajímavosti to vůbec není na škodu. Moc hezky a lehce se čte.

03.07.2017 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Knihu jsem nemohla dočíst, skončila jsem asi 80 stran před koncem.

27.06.2017 2 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Moc hezky napsané a to nepatřím do věkové kategorie co tyto příběhy baví jsou psány k jejich věku. Určitě si budu chtít přečíst další pokračování Royalů

26.06.2017 5 z 5

Tíha osudu Tíha osudu Monika Knápková

Mám ráda příběhy této autorky, chvílemi bych sice Karol tak trochu propleskla :-) kvůli jejímu chování, ale zas by to nebylo tak zajímavé. :-)

25.05.2017 4 z 5

Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech Amy Newmark

Kdo nežil a nebo nežije s kočkou, tuhle knihu asi nepochopí, úžasné a velmi pravdivé příběhy o kočičkách. Majitelé koček určitě budou vědět o čem je řeč ;-)

21.05.2017 5 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Pokračování Srdce - každý potřebujeme trochu té romantiky a že jí je tu dost :-). V reálném životě to většinou takhle nebývá, ale aspoň si sednout k takovému romantickému příběhu a pořádně se jím nasáknout když už v reálném životě takový příběh nemáme, ale kdo ví?

21.05.2017 5 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Pořád jsem odkládala tuto knihu, pořád jsem přemýšlela co budu číst a pak už nebylo co tak jsem sáhla po téhle jen asi prvních deset stran jsem ještě váhala, ale pak už mě od knihy nešlo odejít :-D, takového jako byl Oliver aby jste hledali po celém světe. Velmi milé čtení.

14.05.2017 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Mám ráda příběhy od této autorky. Nechybí zde napětí a romantika tak akorát.

30.04.2017 5 z 5

Všichni jsme utkáni z hvězd Všichni jsme utkáni z hvězd Rowan Coleman

Četla jsem od této autorky všechny knihy co u nás zatím vyšly. Nechtělo se mi moc do téhle poslední, protože mi přišlo že postupně vydávané knihy ubývá na zaujmout čtenáře, přesto jsem začala číst a jsem za to ráda, protože se mi moc líbila, byla napsána ve stylu první knihy - Kniha vzpomínek. Určitě si přečtěte tuto poslední. Doufám, že budou i další od této autorky.

20.04.2017 5 z 5

Měj mě rád Měj mě rád Eva Urbaníková

Bylo to fajn čtení, jen autorka hodně rozepisovat a o práci duly. Samozřejmně, že to souviselo s příběhem, ale nemuselo to být tak dopodrobna.

02.04.2017 3 z 5

Místo splněných přání Místo splněných přání Jude Deveraux (p)

Moc hezká kniha, všem třem ženám jsem přála lepší život.

19.03.2017 4 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Byla to příjemná kniha o živote, jen mě mrzí, že vlastně nevím jak to dopadlo. Konec si muže každý domyslet.

07.03.2017 4 z 5

Doktoři Doktoři Erich Segal

Kniha se četla dobře, ale jak tu někdo uvedl, že by si ji vzal sebou do hrobu? ! Tak to jsem asi tomu tak zase nepropadla . Klidně si přečtu od tohoto autora i jinou knihu.

18.02.2017 3 z 5

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

Příjemná kniha.

27.01.2017 3 z 5

Vánoce po francouzsku Vánoce po francouzsku Fiona Valpy

Další dílo od této autorky a opět příjemné čtení. Nemyslím si, že je horší než u předešlého - Láska po francouzsku, naopak milý a příjemný. Ano začátek není veselý, ale copak v živote máme pořád na růžích ustláno? Pro někoho to může být klišé, že vše dobře dopadne, ale kdo v to nedoufá ? Za mě ano mám ráda, když to dobře dopadne. Těším se na další dílo od této autorky.

07.01.2017 4 z 5

Šaty z duhy Šaty z duhy Jarmila Pospíšilová

Příběh o tom jak my ženy jsme schopné si na nic nestěžovat a pořád si na svá bedra nakládát víc a víc než jsme schopny unést a když už nejsme schopny nést pak přijde rána v podobě nemoci a pak teprve si uvědomíme, že nastal čas se zastavit a uvažovat co je vlastně pro nás důležitější, zda se honit za něčím co je nepodstatné a nebo to co mě dělá spokojenou a šťastnou. Moc hezky vyjádřeno v tomto příběhu.

04.01.2017 4 z 5