Januletta Januletta komentáře u knih

Výborná :) lepší, než Stoletý stařík pro mě není, ale rozhodně je skvělá :) zasmála jsem se u ní opravdu od srdce. Styl psaní je trochu jiný, vždycky mi chvíli trvá, než si na to zvyknu, ale po pár stránkách vás to vtáhne do děje a nepustí :-)

11.01.2018 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Začátek fajn, pak mě to skoro přestalo bavit. Nějak tomu chyběl šmrnc. Ale zase musím říct, že mě bavily části se Saskii :-)

04.08.2016 3 z 5

Ostrovy vášní Ostrovy vášní Candice Proctor

Přečtená jedním dechem. :-)

02.02.2016

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Poslední díl - to mě trochu mrzelo :) ale všechno jednou končí. Líbila se mi, důstojné zakončení série ;)

12.12.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Zatím nejslabší, co jsem od Jojo četla. Dotáhla jsem to do konce spíš ze slušnosti....

02.02.2016 2 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Zhltla jsem ji za dva dny. Bezvadné čtení!

Dům neřesti Dům neřesti Candice Proctor

Moc se mi líbila. Byla to první kniha, kterou jsem od Candice četla a od té doby patří mezi mé oblíbené.

02.02.2016 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Chtěla jsem ji, protože se mi líbil název. Chvíli jsem váhala, ale nakonec jsem si ji pořídila a rozhodně jsem se nezklamala. Hlavní hrdinka Hanka mě chvílemi neskonale rozčilovala, ale asi právě proto jsem ji nakonec měla ráda. Nejlepší je ta část, kde se sbližuje se Zorou. Určitě stojí za přečtení. Člověk se v ní najde víc, než by řekl :)

08.06.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Další povedený kousek mě oblíbené spisovatelky. Díky jejímu skvělému popisu mě úplně vtáhla do děje a Boo mi doslova "tančil" před očima :) i příběh Tash a Maca se k tomu všemu perfektně hodil. Myslím, že ji mohu s čistým svědomím vřele doporučit :)

11.01.2018 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Upřímně řečeno jsem z ní nijak nadšená nebyla. V postavách jsem se neztrácela, spíš mě to nijak zvlášť nebavilo. Některé pasáže byly dobré, jiné jsem měla chuť přeskočit.

12.12.2017 3 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem dostala k Vánocům a líbila se mi. I když rozhodně nemohu říct, že by byla od paní Körnerové nejlepší. Hlavní hrdinka je bezesporu silná žena,příběh je strhující,ale mám od téhle dámy lepší favority :-)

16.01.2017 5 z 5

Půjčila jsem si ji od kamarádky na dovolené a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Naprosto famózní kniha s humorem,nadsázkou byla vodičem dobré nálady. Vážně vřele doporučuji :)

01.11.2016 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Líbila se mi moc :-)

04.08.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Úžasná. Přečetla jsem ji jedním dechem. :-)

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Musím souhlasit. Hodně silná, emotivní kniha. Romantická, smutná. Už vždycky bude patřit k mým oblíbeným.

Zakázané kouzlo Zakázané kouzlo Jo Beverley

Mám tuhle spisovatelku ráda. Ale tahle knížka patří mezi ty slabší....

02.02.2016 2 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Prvních pár stránek mě úplně nebavilo, abych pravdu řekla. Takové zbytečné natahování, než se něco začalo dít. Ale pak kniha nabrala na obrátkách a byla perfektní :-)

13.02.2018 4 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Hana Marie Körnerová (p)

Nezklamala :) je skvělá jako všechny před ní.

12.12.2017 4 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Hana Marie Körnerová (p)

Dlouho jsem na ni čekala a nezklamala :-) na paní Körnerovou je spolehnuti. I když je Hermína na můj vkus možna moc umanutá,ale celkově se mi to líbí.

01.11.2016 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Začala jsem ho číst s velkým očekáváním a byla jsem mile překvapena. Kniga o cestě, štěstí a znameních. Kniha o člověku. Mě se líbila jakýmsi zvláštním způsobem :)

01.11.2016 4 z 5