Januletta Januletta komentáře u knih

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Chtěla jsem ji, protože se mi líbil název. Chvíli jsem váhala, ale nakonec jsem si ji pořídila a rozhodně jsem se nezklamala. Hlavní hrdinka Hanka mě chvílemi neskonale rozčilovala, ale asi právě proto jsem ji nakonec měla ráda. Nejlepší je ta část, kde se sbližuje se Zorou. Určitě stojí za přečtení. Člověk se v ní najde víc, než by řekl :)

08.06.2018 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Podle recenzí jsem čekala víc. Kniha byla rozhodně dobrá, hezky se četla a bavila mě, ale tak nějak jsem pořád čekala víc akce, trochu hlubší příběh mezi Lisou a Chloe například. Stojí za přečtení, ale úplná detektivka to není.

13.02.2018 3 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Prvních pár stránek mě úplně nebavilo, abych pravdu řekla. Takové zbytečné natahování, než se něco začalo dít. Ale pak kniha nabrala na obrátkách a byla perfektní :-)

13.02.2018 4 z 5

Výborná :) lepší, než Stoletý stařík pro mě není, ale rozhodně je skvělá :) zasmála jsem se u ní opravdu od srdce. Styl psaní je trochu jiný, vždycky mi chvíli trvá, než si na to zvyknu, ale po pár stránkách vás to vtáhne do děje a nepustí :-)

11.01.2018 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Další povedený kousek mě oblíbené spisovatelky. Díky jejímu skvělému popisu mě úplně vtáhla do děje a Boo mi doslova "tančil" před očima :) i příběh Tash a Maca se k tomu všemu perfektně hodil. Myslím, že ji mohu s čistým svědomím vřele doporučit :)

11.01.2018 4 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Za mě super. Líbilo se mi, jak je napsána, hezky se četla, dobrý příběh ;) vřele doporučuji.

12.12.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Upřímně řečeno jsem z ní nijak nadšená nebyla. V postavách jsem se neztrácela, spíš mě to nijak zvlášť nebavilo. Některé pasáže byly dobré, jiné jsem měla chuť přeskočit.

12.12.2017 3 z 5

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Poslední díl - to mě trochu mrzelo :) ale všechno jednou končí. Líbila se mi, důstojné zakončení série ;)

12.12.2017 5 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Hana Marie Körnerová (p)

Nezklamala :) je skvělá jako všechny před ní.

12.12.2017 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Dobré odreagování, chvílemi jsem se vážně zasmála. Kdo si chce u knihy užít relax, at sáhne po téhle :)

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

No... I když se mi líbila, čekala jsem asi taky víc. Ne, že by mě zklamala, to ne, ale čekala jsem tak nějak víc lásky, ať už šťastné či ne. Pořád jsem čekala, kdy narazím na dopis, který mě posadí "na zadek" a bohužel nic takového nepřišlo.

Nepokoušej mě Nepokoušej mě Loretta Chase

Krásně jsem si u ní odpočinula ;-)

16.01.2017 3 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

Báječná. Rozhodně mě nezklamala ;-)

16.01.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Čekala jsem od téhle knihy hodně a nezklamala :) Hezky popsané pocity hlavní hrdinky, dobře se to četlo. Trochu mě rozčilovala Willova dcera, to, jak to s ní bylo všechno zdlouhavé. Ale celkově hodnotím kladně :-)

16.01.2017 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem dostala k Vánocům a líbila se mi. I když rozhodně nemohu říct, že by byla od paní Körnerové nejlepší. Hlavní hrdinka je bezesporu silná žena,příběh je strhující,ale mám od téhle dámy lepší favority :-)

16.01.2017 5 z 5

Půjčila jsem si ji od kamarádky na dovolené a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Naprosto famózní kniha s humorem,nadsázkou byla vodičem dobré nálady. Vážně vřele doporučuji :)

01.11.2016 5 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Hana Marie Körnerová (p)

Dlouho jsem na ni čekala a nezklamala :-) na paní Körnerovou je spolehnuti. I když je Hermína na můj vkus možna moc umanutá,ale celkově se mi to líbí.

01.11.2016 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Začala jsem ho číst s velkým očekáváním a byla jsem mile překvapena. Kniga o cestě, štěstí a znameních. Kniha o člověku. Mě se líbila jakýmsi zvláštním způsobem :)

01.11.2016 4 z 5

Pán hor 1 Pán hor 1 Hana Marie Körnerová (p)

Pán hor patří do mých nejoblíbenějších. Nejraději mám Sebastiana,protože má opravdové chyby jako každý smrtelník ;-)

01.11.2016 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty