janka84

V IndiiV IndiiP. Jazairiová

Psáno vyloženě jako reportáž, ale některé pasáže jsou dost zajímavé na to, aby jste knížku dočetli až dokonce. No vím, že podruhé už ji číst nebudu.

13.10.2013

Chování nočních motýlůChování nočních motýlůP. Adams

Skvělá knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout...
Jinak vše velice výstižně popsala uživatel budíček. Souhlasím se vším, nemá tak smysl psát stejný komentář :-)

05.10.2013

Born to Run - Zrozeni k běhuBorn to Run - Zrozeni k běhuC. McDougall

Velice poutavě napsaná knížka se zajímavými postřehy a teoriemi nejen o běhání, ale i o lidech.

05.10.2013

Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát AngličanemSeznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát AngličanemN. Solomons

Zajímavá knížka, která pohladí na duši.

19.07.2013

Ultramaratonec: Zpověď nočního běžceUltramaratonec: Zpověď nočního běžceD. Karnazes

Výborná kniha. Před dvěma lety jsem ji přečetla poprvé a teď jsem se k ní vrátila opět. Doporučuji všem běžcům i neběžcům. Výkon Deana Karnazese nadchne i ty sílou lidského ducha.

16.05.2013

Každý umírá sám - Mrazivým severem za svobodouKaždý umírá sám - Mrazivým severem za svobodouD. A. Howarth

Výborná kniha, přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji!

12.05.2013

Můj otec a dubyMůj otec a dubyA. A. Fiedler

Laskavě napsaná kniha, čtivá, pro zpříjemnění chladných večerů.

Dědeček automobilDědeček automobilA. Branald

Velice pěkně napsaná knížka s nádechem starých časů.

11.05.2013

Čte se jedním dechem. Doporučuji!