janka2000 janka2000 komentáře u knih

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Knížku jsem začala číst na doporučení a předčila všechna má očekávání. Příběh nic nepostrádal- propracovaný děj, tajemné postavy, chytlavý styl psaní a originální svět. Nemohla jsem přestat číst, ale zároveň jsem to nechtěla mít rychle za sebou. Jako u většiny knížek jsem se snažila s nimi příběh prožívat. Škoda jenom toho konce. Těším se na pokračování.

27.07.2015 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Kniha je hezká, taková oddechovka. Ale nevyhla jsem se srovnání se seriálem. Bohužel mě zaujal víc (možná proto že mám slabost pro Jeremiho),ale to neznamená, že kniha byla špatná.

02.07.2015 3 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Když jsem knihu začala číst, chtěla jsem ji zahodit, protože číst o "typickém americkém životě středoškoláka" mě nikdy moc nebavilo, ale něco mě přeci jen donutilo pokračovat a jsem za to ráda. Kniha mi toho spoustu dala a myslím, že dá všem, co se donutí ji přečíst. Možná změní i váš pohled na svět :-) A nejlepší na všem byl Kent. Doporučuji

17.06.2015 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Kniha je moc hezká,těším se na pokračování.Vřele doporučuji

15.05.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha se úžasná. Než jsem se stihla začíst, byla jsem u konce. Nemůžu se dočkat posledního dílu. Doporučuji

12.05.2015 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha je hezká, popisuje válku, tak trochu jinak. Liesel se mi vlila do srdce. A Rudyho jsem si oblíbila. Příběh je plný emocí. Smrt se představuje v novém kabátě. Doporučuji všem.

01.05.2015 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Čtení této knížky jsem z neznámého důvodu odkládala a když jsem se donutila to číst, tak mě museli nutit dělat něco jiného. Příběh se mi líbil. Finn mě okouzlil a částečně štval. Také mě štve ten otevřený konec. Proto se těším na čtení dalšího dílu.

12.04.2015 5 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Skvělý námět. Knížka měla spoustu myšlenek k zamyšlení. Jako například využívání magnetů k cestování a jiné. Chápala jsem chování Tally. Postavy mi byly sympatické. Jediný, co se mi nelíbilo, bylo prokousávání se první třetinou knížky. Ale zbytek byl hezký. Hned jdu číst další díl.

06.04.2015 4 z 5

Nespavost Nespavost R. Jenn Johansson

Až na chyby v textu je kniha úžasná, moc se mi líbila.

14.03.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha se mi velmi líbila, i když jsem to vůbec nečekala. Oblíbila jsem si jednak hlavní hrdinku Americu, tak též Maxona. Doporučuji k přečtení.

06.02.2015 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Kniha se mi zamlouvala názvem a obalem,tak jsem si ji půjčila.Bylo to příjemné čtení a každý si v té knize něco najde. Mě osobně zaujalo přemýšlení o životě.Jak se Mia rozhodovala, jestli žít nebo zemřít, nebo vyprávění jejího života vyvoděná tím, čím si v danou chvíli prochází. Doporučuji k přečtení.

01.02.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Když jsem knížku dostala byla jsem nadšená. Teď po přečtení jsem ráda,že můžu říct, vlastním knihu Labyrint útěk,protože nezklamala. Než jsem ji četla,jsem se koukala na film a můžu vám říct,že knížka je minimálně 2* lepší.

24.01.2015 5 z 5

Dny krve a hvězdného třpytu Dny krve a hvězdného třpytu Laini Taylor

Tahle kniha mě moc nenadchnula, ale špatná nebyla. Zamlouvalo se mi to, že Laini píše knížku, která se odehrává částečně v Česku. Hovoří se tam o naději, bolesti, lásce, válce, dobru a zlu a to vodí důvod k zamyšlení. Lidé většinou žijí v pokoji, ale stačí najít velké odlišnosti, magii nebo jiné podivnosti a nemuselo by to tak být. V té knize jde vidět, že ti hezcí nemusejí být dobrými.

18.01.2015 3 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Kniha je velmi zajímavá, ale není to ten typ, kde nemusíte přemýšlet. Všechno se vyřeší až na konci knížky. Ze začátku mi to přišlo chaotické, ale i přes to se mi kniha líbila.

08.01.2015 4 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Tahle série bylo moje první čtení od L. J. Smith a v budoucnu si hodlám přečíst i další její knížky. První díl mě potěšil a druhý trochu zklamal a třetí díl byl skvělé počteníčko. Bylo to dojemné a lehké čtení.

03.01.2015 5 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Velmi se mi zamlouvá, jak Lisa píše. Přečteno jedním dechem. Jdu pokračovat do dalšího dílu.

01.01.2015 5 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Kniha je čtivá a zábavná.Od prvního dílu jsem fandila Wilovi, jenže si Tessa vybrala Jema. I přes to jsem doufala a proto mě poslední díl příjemně potěšil. Dopadlo to bezvadně a knihu doporučuji.

01.01.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Knížka mě zaujala a velmi se mi líbila.Příběh je napínavý,akční a nechybí tam ani láska.Je to ten typ knížky, kde když se začtete, chcete vědět, co se stane. Já osobně jsem ji přečetla za dva dny a hodlám se k ní v budoucnu vrátit.

09.12.2014 5 z 5