janina66 Online janina66 komentáře u knih

Srdce ze zlata Srdce ze zlata J. R. Ward (p)

Hezká pohádka, plná romantiky i trocha napětí.

23.09.2019 4 z 5

Slepá bába Slepá bába Jarmila Pospíšilová

Tak bohužel se musím přiklonit k záporným hodnocení. Kniha se četla celkem fajn, ale nebavila mě. Teprve posledních 20stran se dalo číst.

20.09.2019 2 z 5

Vlčí hora Vlčí hora Ivana Ondriová

Kniha se mi moooc líbila. Výborně se četla a byla napínavá. Přečtena za den. Sice jsem si myslela, kdo za tím je, ale nesnižuje to napětí.

17.09.2019 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Četla jsem tuto z pohledu Cama. Rozhodně ale už nebudu číst z pohledu Avery. Tato bohatě stačí. Mám ráda, jak se postavy vyvíjí, když je v minulosti něco ovlivní. Musím říct, že předešlá kniha Vášnivý lhář se mi líbila o hodně víc.

16.09.2019 4 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Hezký příběh. Kniha se velmi dobře četla. Nasmála jsem se hláškám babičky Luka.

13.09.2019 5 z 5

Spadnul z jahody Spadnul z jahody Kristína Pavelková

Tak dlouho jsem se u takové knihy nepobavila a nezasmála. Mooooc se mi líbila. fakt doporučuji. Čte se sama, měla jsem ji za dopoledne přečtenou.

11.09.2019 5 z 5

Máš cos chtěl, miláčku! Máš cos chtěl, miláčku! Jana Benková

Výborný příběh, velmi čtivé. Úžasný konec, i když jsem si pomalu ke konci myslela, jaká je to blbka. A ono NE. Jen Richarda mi bylo líto.

11.09.2019 4 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Kniha se četla sama. Střídání z pohledu Ash a Tea bylo super. Příběh se mi moc líbil. Přečteno za 1den.

10.09.2019 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha se mi dobře četla. Líbilo se střídání jeho a její popis událostí. Taková příjemná oddychovka s mírným prvkem napětí.

09.09.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Jedním slovem SUPER. Tento díl se mi líbil snad i trochu víc než dědic. Kdo má rád romanťárnu tak moc doporučuji.

06.09.2019 5 z 5

Špionova dcera Špionova dcera Adam Brookes

Dnes dočteno. Asi 1/4 knihy nic moc, ale pak se konečně něco začlo dít a musela jsem pořád číst, abych zjistila jak to dopadne. Nakonec tam nebylo, jak dopadla ta šéfka Hopková?

04.09.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Pro mě absolutní pecka. Líbilo se mi střídání "před tím" a nyní. A pak střídání Finn A Layla. Kdybych mohla dát více hvězd, tak je dám. Přečetla jsem za jeden den. Ale ten KONEC???? Obou mi jich bylo líto. Těžko ovšem pochopitelné, že ji nikdo, ani Finn nepoznali.(tvar hlavy, oči)

01.09.2019 5 z 5

Zabiják Zabiják Jonathan Kellerman

Kniha se mi velice dobře četla. Alex a Milo super tým. Jen do poloviny to byl jen popis situací. Teprve od 2/2 se něco dělo.
Mohu doporučit.

30.08.2019 4 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Od 1.stránky úžasně napínavá kniha. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Doporučuji

26.08.2019 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Celá serie se mi moc líbila. Krásně se četlo.

Trojkoruna Trojkoruna Felix Francis

Čtu francisovky úplně všechny od začátku. Kdybych mohla dát 6 hvězdiček tak ja dám. Prostě super.

Srdcová dáma Srdcová dáma Nora Roberts

Tak to sei moc líbilo. Četlo se dobře. Byla jsem spokojená.

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Knihu jsem četla v lednu v nemocnici. Moc hezké čtení.

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Sice jsem četla už před rokem, ale jedním slovem super. Napínavé až do konce. Čte se jedním dechem

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Super celá série. Vtipná, příjemná oddechová četba. Moc doporučuji, čte se samo