Máš cos chtěl, miláčku!

Máš cos chtěl, miláčku! https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155616/mas-cos-chtel-milacku-155616.jpg 4 77 20

Lina překvapí manžela při nevěře a zhroutí se jí svět. Ale postupně si uvědomí, že jí manžel vlastně pomohl, a začíná objevovat, jak vypadá svět mimo zlaté klícky, v níž dosud žila. Příběh o tom, jak se ze zakřiknuté mladé ženy postupně stává žena sebevědomá, která ví, co chce. A také o tom, že pomsta může být ještě sladší než nejsladší čokoláda… Sexy román pro ženy o tom, jak je nebezpečné hazardovat s láskou.... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura slovenská

Vydáno: , Brána

Máš, čo si chcel, miláčik! , 2012

Zuzulinka
23.07.2022 3 z 5

Příběh mladých manželů . Nevěra. Odpuštění. Zvláštní konec.

Ála1968
01.04.2020 4 z 5

Moc hezké,přestože konec byl celkem předvídatelný,pobavilo mě to.Jedna z těch lepších knih od J.Benkové

janina66
11.09.2019 4 z 5

Výborný příběh, velmi čtivé. Úžasný konec, i když jsem si pomalu ke konci myslela, jaká je to blbka. A ono NE. Jen Richarda mi bylo líto.

nikol1774
18.03.2017 5 z 5

Tohle byla jedna z mých prvních knih, kterou jsem si koupila a moc se mi líbila. Příběh je takový ze života. V době, kdy jsem jí četla jsme o ní s přítelem hodně mluvili, on nečte, ale zajímalo ho jak to všechno dopadne. Když jsem knihu dočetla a řekla mu jak dopadla, hrozně se rozčiloval a říkal, že ženy jsou fakt mrchy. Já na to mám jiný názor, ženy nejsou mrchy, ale když jim někdo ublíží, nebojí se zařídit odplatu i s úrokama. U většiny románů víte jak kniha skončí, většinou ''Šťastně až do smrti'' u téhle i když to není typický román to skončilo úplně jinak než jsem si mohla představovat. Myslím, že čtenář, který se jí chystá číst, jí bude stejně ohromen, jako já.

gargamelka
28.02.2017 4 z 5

Příběh opravdu odpovídá názvu knihy. Lina doposud žijící poklidným manželstvím se synem a psem. Hned počátku se dozvíme o nevěře. Začne jednat, odstěhuje se a je rozvod. Musí se také potýkat s peripetiemi jako je hledání nové práce. Má ale skvělé kamarádky, které jí pomohou. V novém zaměstnání se seznámí s přítem, kterého ale bojkotuje její syn. Poté se někdo vloupe do jejich nového bytu (za tím má nejspíše prsty její bývalý manžel), který o ni opět stojí, jelikož chce povýšit svůj byznys vstupem do politiky. A jak to bývá, lépe vypadá spořádaná rodinka, než rozvedený chlapík s mnoha kočičkami na krku, prahnoucí dostat se na post ministra. Proto Linu znovu očaruje. Ta se k němu vrátí, díky jeho snaze dostat se do funkce, získá podstatnou část majetku (kvůli volbám...) Ale opět dozví se o jeho avantýrách, Lina má ale svůj plán, který vyjde.

Helena Lacková
07.07.2016 5 z 5

Poklidný životní příběh, kniha mě bavila. Marošovi, dobře tak

Jajina555
02.06.2016

skvělá kniha, pěkně mu to natřela za jeho nevěru.

Aleh
09.04.2016 4 z 5

Začalo to nevěrou. Lina, která miluje svého muže a syna a pro níž je na prvním místě péče o ně a jejich společný domov, najednou procitá a musí řešit nastalou situaci. Tak jak už to v životě bývá, Lina začíná nový život, odstěhuje se synem do nového bytu, začne chodit do práce a objeví se i nová láska. Potud klasická situace.
Příběh jejího muže však zároveň přináší i proměnu jeho bývalé ženy. Lina dozrává a vidí vše bez růžových brýlí.Ve druhé části příběhu si Lina jde za svým cílem... A její bývalý muž a otec jejich dítěte opravdu dostane to, o co vlastně celou dobu nevědomky usiloval. Bylo to zajímavé čtení a ráda si přečtu i další knihy Jany Benkové.

Ankavi
14.04.2014 2 z 5

Slovenská autorka, na kterou jsem se moc těšila a po knížce jsem v knihovně doslova "skočila"... Nicméně musím říci, že pro mě to bylo zklamání, navíc mohu-li porovnat s jinými slovenskými autorkami, jako je například Urbaníková či Keleová - Vasilková, jejichž knihy (zejména některé) mám ráda, tak tahle podle mě srovnání moc neunese. Nevěra je věčné, vděčné a dobré téma, ale zpracování knihy, vypravěčské umění - to je podprůměrné. Umělá rádoby gradace příběhu...dočetla jsem jen "z povinnosti". Dávám dvě hvězdičky a opakuji - pro mě zklamání.

VladkaBU
12.04.2014 5 z 5

... a to se mi líbilo. Zprvu jsem knížku považovala za nezáživnou a rozhodovala se, jestli ji mám číst. Ale i jsem se u ní zasmála, přečetla jsem ji za jediný den. Skutečně má, co chtěl... :-)

Sobotikova
07.03.2014 3 z 5

Klasické téma nevěry partnera. Ze začátku mne kniha i bavila,ale nevím, kde se stal zlom, ale děj mne přestal bavit a hrdinka mi byla čím dál víc nesympatická. A ta pomsta mi připadala přehnaná. Četla jsem knihy o horších osudech podváděných žen, Lina myslím neměla až tak strastiplný osud, aby musela být tak zahořklá.

Blanka78
06.03.2014

Pěkně se čte, doporučuji.

JajaAP
06.03.2014 3 z 5

Ikdyž mě tahle kniha nijak moc nenadchnula. Jedno jí musím přiznat a to, že byla až moc realistická. Tomuhle příběhu každý uvěří, protože něco z toho zažil každý z nás. Rozhodně zajímavé čtení.

petula.ppp
16.02.2014 5 z 5

Hodně dobrý čtení !!!!!!!!!

cudlinka
01.02.2014 1 z 5

Hodně jsem od knížky čekala, ale musím se přiznat, že pro to bylo naprosté zklamání. Naprosto obyčejné, špatný jazyk, nezaujala mne.

kathy
07.10.2013 5 z 5

Skvělá knížka, moc se mi líbila :-) Od první stránky až do poslední udržovala v napětí. Bylo tam všechno, nechybělo nic ( a ten konec - ano, po zásluze odměna ;-) ) Četla jsem opravdu v každičké volné chvilce a můžu jen doporučit.

luciefeix
24.08.2013 5 z 5

dost povedena kniha !! dlouho jsem se takto nebavila ! ten konec? rikala jsem si co to holka blbne a do čeho se to žene ale prekvapila :-) doporucuju :)

Niki
25.07.2013 5 z 5

Výborná kniha, chytla mě hned od začátku a už nepustila. Jediné co mi vadí je, že se Lina rozešla s Robertem a jsem ráda, že to Marošovi tak nandala.

jasmína
05.07.2013 5 z 5

Moc se mi příběh líbil, jsem ráda, že konec dopadl dobře, že to Lina vše pochopila, že chlap se nezmění nikdy a ona si vybrala hodně špatně.. přitom nechala odejít Richarda, to mě bolelo :) .., ale jak píše Juditha, dostala rozum a Maroš dostal, co zasloužil :)

Lina neměla opravdu lehké období, ještě přijít k nevěře manžela o práci, doma vzpurný synek, kterému se už v pěti letech líbí malé slečny :), no bylo o čem psát a zároveň si dobře počíst..

Těším se i na další knihy Jany Benkové.

Juditha
23.06.2013 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha popisující nevěru i to, že když mužský ublíží jednou, není problém to udělat znovu. Lina ač se nezdála, dostala rozum včas, i když už jsem si myslela, že nebude mít sílu se postavit.

nevěra pomsta nešťastná láska

Jana Benková
slovenská, 1970
2013  75%Máš cos chtěl, miláčku!
2015  66%Až po uši
2014  61%Haló, tady tvoje láska!
2014  65%Druhá šance, lásko!
2012  63%Slečna nebezpečná

Kniha Máš cos chtěl, miláčku! je v