janesy janesy komentáře u knih

A zrodila se hvězda A zrodila se hvězda Louise Bagshawe (p)

Podobně jako kniha Kariéristky, ani tato mne nezaujala a vím, že se k ní nikdy nevrátím. Hl. postava byla na můj vkus příliš zamindrákovaná a nerozhodná, často jsem přeskakovala děj o desítky stran.. :(

02.05.2016 2 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Krásný příběh :)

18.04.2016 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Hezký příběh, kniha se četla sama-jak jinak, tak je to se všemi knihami od Sparkse. Viděla jsem i film, ale ten mne moc nenadchl, chybělo v něm spousty scén oproti knize.

18.04.2016 4 z 5

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

V tomto díle si mne Hardy oproti závěru díla prvního získal. Docela mne však otravovalo chování Heaven vůči Nickovi a její neschopnost se mu bránit, ale co já vím, jak se chovají oběti takového násilí.....asi to skutečně není jednoduché, vymanit se z takového vztahu bez dlouhodobějších následků. V každém případě jsem zvědavá na další osudy "chlapců" Travisových :)

05.04.2016 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Úžasná knížka se skvělým příběhem, perfektně čtivá, jako všechny knihy této autorky, jejíž styl psaní miluji. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, dokud jsem ji celou nedočetla!

31.03.2016 5 z 5

Vnitrozemí Vnitrozemí Nelson DeMille

Tak ano, jak níže uvádí komentář, od počátku mne čtení moc nebavilo, pasáže popisující průběh války nebyly zrovna mým šálkem kávy (to spíš bude více zajímat mužskou část čtenářů) a knihu až dokonce jsem doslova protrpěla. Román Generálova dcera mne zaujal mnohem více.

11.02.2018 2 z 5

Důvěra až za hrob Důvěra až za hrob David Rollins

I mne kniha pobavila, ale jak už bylo zmiňováno u více komentářů, občas se děj trochu vlekl a byl nezáživný. Sáhla jsem po tomhle žánru po dávce románů pro ženy a byla to dobrá volba. Jsem zvědavá na další případy Vina.

11.01.2018 4 z 5

Písky času Písky času Karel Cubeca (p)

ne, ne a ne, tenhle autorův styl skutečně není můj šálek kávy :(.

10.04.2017 2 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Poutavý děj (mnohem lepší, než předchozí) a samozřejmě nemá chybu napravení vyhlášeného sukničkáře :). Od první stránky až do poslední jsem se skvěle bavila!

17.02.2017 5 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Tenhle díl byl dle mne zatím nejslabší, tak jako celá série. Série Božský je mnohem povedenější :). Jsem zvědavá, jaký bude další díl z této série.

24.01.2017 3 z 5

Radostná zvěst Radostná zvěst Sandra Brown

konec dobrý, vše dobré :)

02.01.2017 4 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Trochu jsem zklamaná, S.B. má i lepší příběhy.

29.12.2016 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Skvělé čtení a konec? Ten jsem ani nevím jak od 2. třetiny tušila :). Jsem zvědavá, jak jejich vztah dopadne, no musíme to vydržet do srpna, kdy vyjde další díl.

20.06.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Tak jsem se svezla na horské dráze citů, knihu jsem přečetla jedním dechem, ale myslím, že i méně stran by příběh skvěle popsalo. Konec otevřený a tak se můžeme těšit na další díl.

16.06.2016 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Do poloviny knihy jsem se doslova nutila ke čtení. Druhá část již byla zajímavější, ale způsob vyprávění, který autorka použila se mi nelíbil. Vím, že znovu se k ní nevrátím a to jsem se díky recenzím na ni těšila. Ale každému sedne něco jiného :(

02.06.2016 3 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Tak s touhle knihou mne úsměv na tváři vydržel po celou dobu a Bezmozek? Skvělé hlášky, kdo se chce pobavit, doporučuji.

29.05.2016 4 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Nápad nebyl špatný, oba příběhy se mi líbily, ale jak řekla Jasmína, také mám ráda pouze jeden příběh....zpočátku mi chvíli trvalo se v příbězích orientovat, než jsem si zvykla

14.05.2016 4 z 5

Jen dnešní noc Jen dnešní noc Kateřina Chyle

Pohádka, která se málokdy stane, ale o tom také knihy jsou :)

08.05.2016 5 z 5

Škandalózne vzťahy Škandalózne vzťahy Sylvia Day

Kniha neublíží ale zázrak nečekejte............

29.03.2016 2 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Skvělý příběh, nemohla jsem se od čtení odtrhnout, dokud jsem nebyla na konci! Colleen Hoover opět nezklamala!

17.02.2016 5 z 5