janelka2 janelka2 komentáře u knih

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Bože opravdu bych nechtěla být oběť. Tolik násilí až je mi z toho chvílemi šoufl. Ale to přeci všichni čtenáři Cartera vědí, že to nebude žádnej čajíček :-) Jako vždy pecka.

06.06.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Jako zatím vždy skvělá kniha. Některé série postupem dalších dílů upadají. Tady se to neděje autor si drží stále stejnou kvalitu. A detaktiva Huntera prostě žeru :-)

30.05.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Jako vždy super díl. Tentokrát to nebyl takový brutus jako obvykle ale vůbec mi to nevadilo. Těším se na další díl který bude asi hodně napínavý vzhledem ke konci tohoto dílu :-)

13.11.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Druhý díl byl stejně dobrý jako první. Oba detektivy prostě žeru.Už se těším na další díl.

12.07.2017 5 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Docela slušná oddechovka. Dobře se to čte Lars je hustej týpek jsem zvědavá na dálší díl.

15.11.2023 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Musím říct, že tento díl se mi líbil o malinko míň než ostatní. Nevím přesně čím to ale i tak dost dobrá kniha. Jako vždycky brutální masakr. Když čtete co vrah provádí obětem je Vám až šoufl a kroutíte se u toho. Nic pro slabé povahy. Ale detektiva Huntera bych prostě sežrala.

16.07.2021 4 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Prostě skvělá série. Škoda že závěr tak rychle skončil. Mohla bych číst sladkou omáčku do aleluja :-)

06.07.2019 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Tak jako nelze ho nemilovat že jo :-) Chvilkama mi už přišla ta její nerozhodnost moc ale jinak jako super knížka. Autorka dokázala vykreslit utrpení postav a já to cítila a kdo někdy z lásky trpěl, trpí při přečtení zas. Takže doufám že v posledním dílu se to né pokazí a všechno dobře dopadne:-)

21.06.2019 5 z 5

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

Moc hezké. Jsem ale pekelně naštvaná. Jak si můžou nakladatelé dovolit přeložit pouze dva díly. Pokud už sérii začnou prodávat mělo by být povinností celou sérii dopřeložit, jinak by měli vracet peníze. Člověk stráví X hodin četbou a pak neví jak to dopadlo?Jako fakt nechápu proč zrovna u této série knížky přestali překládá, protože jsou opravdu povedené. Po dlouhé době mě nějaká kniha s touto tématikou opravdu nadchla. Láska, vtip, sympatické postavy. Opravdu mi rozum zůstává stát.

10.05.2019 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Dlouho se mi do čtení této knihy nechtělo jelikož z popisu mi to přišlo až moc scifi ,jsem spíše na fantasy romantiku. Ale nakonec jsem byla mile překvapena a kniha se mi líbila. Řekla bych asi víc než film. Ale proboha co ta velikost?Myslela jsem že mi při čtení upadnou ruce.

14.07.2017 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Lucien je fakt hajzl,bejt takhle zlej na Roberta. Na konci jsem se fakt bála jak to dopadne. Konec mi přišel malinko překombinovanej ale co do hlavy psychopata nevidíme a logika u nich asi moc nefunguje. Od dílu jsem možná čekala malinko víc ale i tak je to oproti jiným autorům nadprůměrná knížka. Doufám že celá série bude ještě dlouho pokračovat.

15.01.2022 4 z 5

Šance Šance Katy Evans

Příběh se mi líbil.Dala bych čtyři hvězdy ale už mě nebaví jak je hlavní hrdinka pořád nadržená,stále dokola si to rozdávají.A stále dokola popisuje mozolaté ruce.Ty kdo četli předchozí díl vědí.Ale další díl si přečtu.

08.02.2017 3 z 5

Zapomnění Zapomnění Cat Patrick

Tak nějak nevím jak hodnotit. Knihu tady všichni vychvalují až do nebes je v červených číslech. Jako v podstatě se mi také líbila a celkem dobře se četla. Ale něco mi tam chybělo a nedávalo smysl. Nelituji že jsem knihu přečetla ale myslím že se s příběhem dala pracovat lépe. Takže neváhejte a přečtěte a názor si udělejte vlastní.

26.01.2019 3 z 5

Danse Macabre Danse Macabre Laurell K. Hamilton

Tak zrovna u tohoto dílu jsem sérii Anita Bleaková vzdala. Již mě přestalo bavit číst jak si to Anita s každým a všude rozdává. Autorka se od původní Anity dostala úplně někam jinam. Opravdu mě to mrzí protože jsem sérii milovala a chválila na každém kroku. Přišlo mi to i jako čtení pro kluky. Ale již mě nebaví nutit se dál číst, vzdávám to. Podle recenzí na další díly se to sice sem tam zlepší ale asi už to žádný zázrak nebude. Zbytek nepřečtených dílů jsem prodala.

05.02.2018 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Knížka se mi moc líbila.Oba detektivové mi byli velice sympatičtí. Knížka není pro slabé žaludky sem tam je to maso.Nechtěla bych se dostat do rukou vraha.Další díl si ráda přečtu.

08.06.2017 5 z 5

Nenápadný vrah Nenápadný vrah James Carol

Tento díl se mi líbil asi nejmíň. Ale stále dobré čtení, čte se dobře a pokud bude další ďíl půjdu do něj.

15.02.2024 4 z 5

Chemie smrti Chemie smrti Simon Beckett

Musím říct, že se mi kniha moc líbila a konec jsem fakt hltala. Už se těším na další díl od autora,hned jdu na něj:-)

26.01.2024 5 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Téma rasismus moc nemusím ale hlavní hrdinové mi sedí. Další díl si určitě přečtu.

27.10.2023 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Tak nějak nevím, tentokrát jsem dala o hvězdičku méňe. Nevím jestli je to knihou nebo mím rozpoložením při čtení ale tato kniha se mi nevím proč líbila o chloupek méně než ostatní. Začátek mi přišel trochu zdlouhavý ale pak se to rozjelo. Přijde mi, že bylo i trochu ubráno z krváren, což mi teda vůbec nevadí. Každopádně i o hvězdičku méně stačí k tomu aby kniha byla dobrá. Těším se na další díl.

22.10.2022 4 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Taková oddychovka. Sem tam mi to přišlo již přehnané ale nelituji že jsem si knihu přečetla.

05.10.2019 3 z 5