Popravčí

Ví, co tě na smrt vyděsí… V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí. Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti? Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308497/popravci-V7G-308497.jpg 4.71465

Robert Hunter 2.

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, BB art

The Executioner, 2010

Kniha Popravčí

hana4834

Moc dobra kniha četla se jedním dechem

Hell_Rihova

Druhý díl stejně dobrý, jako první. Napínavé, místy drsnější čtení, ale i tak se mi kniha líbila. Konec byl opět překvapivý. Autor nás napíná až do konce, kde se dozvíme, kdo je ten Popravčí, jaký důvod ho vedl k tomu aby vraždil tak brutálním způsobem.
Doporučuji všem milovníkům drsnějších thrillerů.

ctuacturad

Dobré, dobré, dobré, nic víc se nedá dodat.

Netti

Opět luxusní čtení. Těším se na další Hunterův případ.

Andrea S.

Druhý díl Carterovy detektivky se mi líbil o něco více než první, i když byl na druhou stranu z mého pohledu brutálnější, co se týká popisu. Děj je napínavý, jednotlivé kapitoly gradují a nutí čtenáře pokračovat v četbě. Kniha představuje "oddechové" čtení od vážné literatury.

marki.dvorakova

Moje první kniha od Chrise a naprostá bomba! Určitě hodlám přečíst celou sérii.

n.ezn.amy

Ač nejsem velký fanda detektivek, tak tato mě dostala v tom dobrém smyslu. Napínavý děj, který vás nutí číst stále dál a až do konce nevíte, kdo je vrah. Za mě i výborná a neotřelá zápletka. Jediné co mě lehce iritovalo, byla nová vedoucí oddělení, které jsem to drsné chování opravdu nevěřil

svanta

Parádní thriller! Knížku jsem četla každou volnou chvilku,nešla odložit. Hunter je detektiv dle mého gusta.