jane1234 jane1234 komentáře u knih

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

Záver nemá chybu, hlavne ako Drahuška sťahuje Mojmírove veci do auta :-)

25.06.2014 4 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Videla som film, kniha je tiež dobrá, ale niektoré veci sa odlišujú, ale aj tak to bolo zaujímavé čítanie cestou na dovolenku.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Skvelá kniha, prečítala som ju za dva dni, teším sa na film.

02.03.2015 5 z 5

Dvě dámy v tísni Dvě dámy v tísni Zdena Frýbová

Po strane 80 som to vzdala. Stále len opisy blúdenia po celom Švajciarsku. Takú navigátorku by som asi vyhodila za jazdy z auta ;) Škoda, lebo knihy pani Frýbovej som doteraz čítala na jeden záťah. :(

09.11.2018 1 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Celú sériu som stihla prečítať za mesiac, ale komentár píšem až k poslednej knihe, lebo by som sa zbytočne opakovala. Knihy sú skvele napísané, majú spád a teším sa na každé ďalšie pokračovanie.

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

nič moc :-(

21.05.2015 1 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipné a zábavné čítanie.

02.03.2015 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Klasická anglická detektívka, samé vyšetrovanie, výsluchy svedkov a overovanie faktov. Milovníkom akčných scén sa môže zdať nudná, ale mne osobne vyhovuje práve tento štýl. Teším sa na ďalšie pokračovanie.

15.07.2014 5 z 5

Deník Sprosté matky Deník Sprosté matky Ian Frazier

Strata času, ani som ju nedočítala :(

08.06.2018 odpad!

Zločin I Zločin I David Hewson

Vynikajúca kniha, napínavá od začiatku až do konca. Teším sa na pokračovanie.

08.09.2014 5 z 5

Mapa času Mapa času Félix J. Palma

Skvelá kniha! Zo začiatku trochu nuda, ale treba vydržať až na scénu vsúpi cestovná kancelária Murrayho cesty časem a začínajúci spisovateľ H. G. Wells.Potom už čítate jedným dychom. Dúfam, že sa od autora dočkáme viac podobných kníh.

22.07.2014 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

PC hry ma vôbec nebavia, ale táto kniha je napísaná, tak zaujímavo, že som sa od nej nemohla odtrhnúť.

10.09.2015 5 z 5

Energetický blud: Proč jsou zásoby ropy a zemního plynu nevyčerpatelné Energetický blud: Proč jsou zásoby ropy a zemního plynu nevyčerpatelné Hans-Joachim Zillmer

Nie som fyzik ani geológ, kniha mi pripadala strašne náročná na čítanie.

02.03.2015 2 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Zábavné ako prvý diel, ale trochu krátke a záver nijaký, pripadá mi ako nedokončené.

02.03.2015 4 z 5

Jak zabít manžela (a další šikovné tipy pro domácnost) Jak zabít manžela (a další šikovné tipy pro domácnost) Kathy Lette

Skvelá kniha, čierny humor a situácie, ktoré pozná každá žena.

04.11.2014 5 z 5

Nevera ako dôvod Nevera ako dôvod Vita Jamborová

Je to moja druhá kniha od Vity Jamborovej, predtým som čítala Som bosorka. Preto som neváhala pri kúpe Nevera ako dôvod. Kniha sa dobre číta, dej má spád, je to vlastne kombinácia ženského románu a detektívky. Len záver knihy je písaný akoby narýchlo, autorka ho mohla viac rozpísať. Inak výborná kniha, teším sa na ďalšie :)

14.10.2014 4 z 5

Zítra začnu nový život! Zítra začnu nový život! Gilles Legardinier

Pri čítaní som sa dobre pobavila, hlavná hrdinka je trochu bláznivá, ale dôvod prečo vykradnúť múzeum sa mi zdá strelený. Ešte, že to dobre dopadlo :-)

13.09.2014 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Prečítala som ju za jeden deň, skvele napísaná, udrží vás v napätí do poslednej strany.

06.09.2014 5 z 5

Pět sekyr poručíka Hamáčka Pět sekyr poručíka Hamáčka Miloslav Švandrlík

Dobré, ale černí baróni boli lepší.

18.08.2014 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nič moc, červená knižnica s prvkami S/M. Anastázia mi pripadá pekne naivná. Ďalšie diely určite nebudem čítať.

26.06.2014 1 z 5