JanaO118 JanaO118 komentáře u knih

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Podle mě velmi dobře vymyšlený příběh, výborně se četl! Chtěla bych více těchto knih Karolíny Limrové!

15.08.2020 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nádherný příběh! Miluju Rhysanda! Celou trilogii jsem četla, když mě šíleně bolel vytrhnutý zub a díky těmto úžasným knížkám jsem se totálně ztratila v příběhu a bolest téměř nevnímala. Z příběhu mám pořád silný zážitek a vzpomínám si na pocity při čtení. Skvělá!

14.08.2020 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Naprosto úžasná knížka, pohádková zápletka, která působí velmi reálně! Četla jsem jedním dechem, úplně ztracená v příběhu, nevnímala jsem písmena ani slova - jednoduše jsem ten příběh žila!

14.08.2020 5 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Pohodová knížka nejlíp pro zimní večery u kamen! Moc se mi líbil způsob a styl života hlavní hrdinky, navození relaxační atmosféry a jemná romantická zápletka.

12.08.2020 4 z 5

Líná máma - Jak vychovat samostatné dítě Líná máma - Jak vychovat samostatné dítě Anna Bykova

Vynikající knížka, kterou jsem přečetla za 2 dny téměř jedním dechem! Přivedla mě k přehodnocení dosavadního způsobu výchovy, k zamyšlení nad chováním nejen k dětem. Moc se mi líbila!

12.08.2020 5 z 5

Pět neděl v balónu Pět neděl v balónu Jules Verne

Těžko knihu posuzovat z pohledu dneška, nerada bych jí ublížila. Ve své době musela být strhující. Mě teď ve 21.století zase tolik nezaujala, ale na druhou stranu byl krásný tajemný pocit držet v rukách starou osahanou knížku a prohlížet vážně úžasné ilustrace,které působí samy o sobě velmi historicky...

10.11.2020 2 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Takový obyčejný příběh s neuvěřitelným koncem. Přečetla jsem celou knížku, ale druhý díl mě neláká.

08.11.2020 2 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

I tento díl se mi hodně líbil! Krásně se mi četla, hned mě vtáhla do děje. Dva večery a přečteno :).

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Naprosto báječná knížka, dokonalost sama! Zbožňuju každé slovo. Ráda si přečtu znovu!

23.08.2020 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Knížka mě moc bavila, líbily se mi postavy i jejich jména. Četla se mi moc dobře!

23.08.2020 4 z 5

Nečekaná svatba Nečekaná svatba Mary Balogh

Román, který se mi skvěle četl (dala jsem ho na 2 zátahy a skončila ve 3 h ráno :))). Líbily se mi hravé a vtipné dialogy mezi Vanessou a Elliottem a Elliott - je sice bručoun, ale srdce má rozhodně dobré :)

17.08.2020 4 z 5

Kouzlo bílých Vánoc: Nejkrásnější dárek / Naučím Tě milovat / Kráska v domě Kouzlo bílých Vánoc: Nejkrásnější dárek / Naučím Tě milovat / Kráska v domě Beverly Barton

Tři krásné vánoční příběhy, každý jiný, ale všechny se mi moc příjemně četly. Bezva odpočinková knížka, která opravdu navodí atmosféru Vánoc a pohody.

21.11.2020 5 z 5

Aha! Rodičovství Aha! Rodičovství Laura Markham

Kniha je určena rodičům spíše menších dětí. Celá kniha vesměs shrnuje myšlenku "jak se chovat ke vztekajícímu dítěti a jak ovládnout vlastní vztek". Hodně kapitol jsem jen prolistovala, u několika jsem se zamyslela více. Asi záleží na tom, jaké informace zrovna potřebujete.

25.08.2020 3 z 5

Krvavý písek Krvavý písek M. T. Majar (p)

Tento díl se mi taky moc líbil, akorát si myslím, že kdyby Tori Rubenovi vysvětlila předem, že potřebuje odjet, aby někomu pomohla, nemuselo to být takové drama. Ale to by pak asi nebyla ani zápletka :). I přesto se mi kniha dobře četla a kdyby byl další díl, ráda si ho přečtu.

23.08.2020 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Velice pěkný příběh, a přestože už dávno nejsem v pubertě, vůbec mi to nevadilo a kniha mě moc bavila.

23.08.2020 5 z 5

Mars a Venuše: Vztahy v dnešním globálním světě Mars a Venuše: Vztahy v dnešním globálním světě John Gray

John Gray "za mě" už v životě vyřešil nejeden problém, často se s ním radím znovu a znovu a pokaždé pro mě má správné řešení! Velmi moudrá praktická kniha!

17.08.2020 5 z 5

Sestry z Versailles Sestry z Versailles Sally Christie

Velmi dobře se čte. Pocítila jsem velkou vděčnost, že žiju v dnešní době a jako žena mám svobodu výběru. Bylo mi sester líto, ani jedna z nich nebyla doopravdy šťastná a závěr mě úplně rozesmutnil - konec vyprávění staré Hortenzie, která zůstala sama a čeká jen na smrt... Knížka je skvělá, ale člověku je líto, jak měli lidé dřív těžký život!

14.08.2020 4 z 5

Chovejte se jako kočka Chovejte se jako kočka Stéphane Garnier

Pohodové nenáročné čtení večer před spaním, horký čaj a svíčka se také hodí. Lehce nadnesená a vtipná, pro odpočinek. Mně se líbila.

12.08.2020 5 z 5