Nečekaná svatba

Sestry Huxtableovy: - Nečekaná svatba - Vášnivé námluvy - Vše končí láskou - Svedený anděl Královna romantické literatury představuje neobvyklou rodinu – sestry Huxtableovy. Příjezd neodolatelného Elliotta Wallaceho, vikomta Lyngate, uvrhne celou zapadlou vesničku Throckbridge do zmatku. Elliott z naléhavých důvodů potřebuje manželku. Prostřední ze sester, Vanessa, hrdá a smělá mladá vdova, se mu nabídne, aby uchránila svou nejstarší sestru před konvenčním manželstvím, a Elliott ji vezme za slovo. Ale po svatební noci se stane něco podivného, dva cizí lidé se od sebe nemohou odtrhnout. A zatímco se objevují intriky vyvolané dávným tajemstvím Elliott a Vanessa odkrývají potěšení manželského lože a brzy i vzájemné lásky. Úvod k cyklu Sestry Huxtabelovy...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35810/necekana-svatba-hQ9-35810.jpg 488

Sestry Huxtableovy 1.

Vydáno, Baronet

First Comes Marriage, 2009

Kniha Nečekaná svatba

petraj30
06.10.2020

Moc pěkný příběh. Sice to bylo v některých částech zbytečně zdlouhavé (popisování krásy:-)), ale i přesto moc pěkné.
Vanessa byla moc sympatická, sice někdy moc naivní, ale velice laskavá a dokázala se radovat i ze sebemenších maličkostí. Možná nepatřila k největším kráskám, ale její "krásu nekrásu" autorka až moc často rozpitvávala. Přibližně 2x na každé stránce zaznělo slovo krása v jiných slovních druzích i synonymech. Elliot byl strašný bručoun. Trvalo strašně dlouho než se úplně otevřel, ale ten konec byl krásný.
Moc se těším na další příběhy sourozenců Huxtableových. Tento příběh byl nádherný:-)

JanaO118
17.08.2020

Román, který se mi skvěle četl (dala jsem ho na 2 zátahy a skončila ve 3 h ráno :))). Líbily se mi hravé a vtipné dialogy mezi Vanessou a Elliottem a Elliott - je sice bručoun, ale srdce má rozhodně dobré :)

Lembac
17.04.2020

Kniha se mi velmi líbila. Upoutala mě především hlavní hrdinka Vanessa, která okolí neoslňovala svou krásou, ale spíš inteligencí a smyslem pro humor. Je pravda, jak už bylo v komentářích několikrát vzpomenuto, že neustálé připomínání údajne Vanessiny nehezkosti bylo až únavné. Čtenář by mohl nabýt pocitu, že chudák Vanessa vypadá jako nevlastní sestra Quasimoda.
Elliott mi přišel takový neslaný nemastný, furt se jen mračil a ironicky pozvedával koutek úst, v nejlepším případě na svět koukal zpod přivřených víček. Trochu na plyn šlápl až ke konci příběhu.
Vedlejších postav vystupuje v knížce dost, některým z nich jsou věnována pokračování této série. Těším se na ně!
Román je čtivý a docela dobře napsaný.

rena4166
17.03.2020odpad!

Príbeh má zaujal hneď od začiatku. Pekne napísaná kniha, plná lásky, intríg ale zaujali má hlavne postavy rodiny Huxtableovych. Aj, keď Eliot bol opísaný ako prísny vojvoda a Vanesa ako škaredé kačiatko, nakoniec si k sebe našli lásku . A preto som sa s verbou pustila do ďalších častí....

havrmoni
04.10.2019

Nebyli to špatné čtení, ale nějak jsem bojovala s hlavníma postavama. Na první stránce jsem se zabouchla do Cona a to byl asi problém :). Elliott mi byl nesympatický a ani sladký konec tomu nepomohl. Vanessa byla zas až tak šťasná, veselá a hodná. Prostě přišlo mi to už moc. A co mě dostávalo byla věta- Vanessa se zasmála. Kolikrát jsem si znova četla čemu že se to smála, protože jsem nic k smíchu nenašla. Ono mě už pak přišlo, že se směje po každé své větě. Příběh jako takový se mi, ale líbil.

vcielka
17.08.2018

Strasne dlha kniha. Kludne sa mohla tak o 200 stran zrezat, aby bola sviznejsia. Par veci tam strasne vytacalo. Autorka sa neskutocne rada opakuje. Nie som si ista ci dat 3 hviezdy ci viac kedze pribeh ich najstarsej sestry bol este ovela horsi ale neviem ci je az tak zly aby dostal len 2 hviezdy. Hlavna hrdinka ma az tak velmi neoslovila. Mam radsej hrdinky s trochu vacsim duchom. Hlavny hrdina bol ale fajn. Pribeh tiez v poriadku i ked vobec nicim neprekvapil.

karamelka57
01.08.2018

No neviem, čakala som trocha viac a to vôbec nie som náročný čitateľ... úvodný rozbeh ma síce nenudil, kniha sa čítala dobre, prečítala som ju za jeden voľný deň.... ale čosi tomu chýbalo.... vzťah Elliotta a Vanessy bol taký nejaký nemastný neslaný, chýbala mu šťava, iskra... chýbalo mu proste niečo, na čo som zvyknutá pri tomto žánri... hlavná hrdinka príliš ukecaná všetečka a hlavný hrdina taký suchár, čo sa v celej knihe ani jediný krát neusmial...a vadilo mi, že často poukazovala autorka na to, že ona vôbec nie je jeho typ a že sa mu v podstate ako žena vôbec nepáči... príbeh síce skončil pekne, ale na môj vkus príliš pokojné, bez iskry a napätia....

a čo ma vytáčalo úplne, v slovenskom preklade si tí dvaja celú dobu vykali, ešte aj v posteli, no odveci....

účetní
22.04.2018

Tuto autorku jsem nedávno objevila na DK a komentáře mě navnadily, abych ji zkusila a určitě to stálo za to. Kniha byla pěkná, děj je spíše takový poklidnější. V prvním díle se seznamujeme s rodinou Huxtableových a láskyplným vztahem mezi všemi sourozenci a dále s jejich bratrancem Constantinem. Všem se v prvním díle zcela změní dosavadní život. Hlavní hrdinka Vanenessa byla ze tří sester prostřední a to, že vyrůstala se dvěma sestrami, které dostaly do vínku, na rozdíl od ní, krásný vzhled v ní zanechalo hluboce zakořeněnou nejistotu, kterou kompenzovala veselostí a srdečností, byla to velmi laskavá osůbka, ochotná věnovat lásku všem kolem sebe. Naproti tomu Elliott o iluze přišel, takže se projevoval hodně rezervovaně a odmítavě, jeho charakter byl jinak tak trochu nevýrazný a jeho hlubší myšlenky autorka moc hezky vyjevila až v závěru, když ho Vanessa naučila znovu důvěřovat lidem a milovat. Konec byl takový pěkně něžný.
Těším se na ostatní díly, dle komentářů budou stát za to.