Nečekaná svatba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sestry Huxtableovy: - Nečekaná svatba - Vášnivé námluvy - Vše končí láskou - Svedený anděl Královna romantické literatury představuje neobvyklou rodinu – sestry Huxtableovy. Příjezd neodolatelného Elliotta Wallaceho, vikomta Lyngate, uvrhne celou zapadlou vesničku Throckbridge do zmatku. Elliott z naléhavých důvodů potřebuje manželku. Prostřední ze sester, Vanessa, hrdá a smělá mladá vdova, se mu nabídne, aby uchránila svou nejstarší sestru před konvenčním manželstvím, a Elliott ji vezme za slovo. Ale po svatební noci se stane něco podivného, dva cizí lidé se od sebe nemohou odtrhnout. A zatímco se objevují intriky vyvolané dávným tajemstvím Elliott a Vanessa odkrývají potěšení manželského lože a brzy i vzájemné lásky. Úvod k cyklu Sestry Huxtabelovy ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/35810/necekana-svatba-35810.jpg 4.172
Série

Sestry Huxtableovy 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

First Comes Marriage, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Nečekaná svatba

Přidat komentář
havrmoni
04. října

Nebyli to špatné čtení, ale nějak jsem bojovala s hlavníma postavama. Na první stránce jsem se zabouchla do Cona a to byl asi problém :). Elliott mi byl nesympatický a ani sladký konec tomu nepomohl. Vanessa byla zas až tak šťasná, veselá a hodná. Prostě přišlo mi to už moc. A co mě dostávalo byla věta- Vanessa se zasmála. Kolikrát jsem si znova četla čemu že se to smála, protože jsem nic k smíchu nenašla. Ono mě už pak přišlo, že se směje po každé své větě. Příběh jako takový se mi, ale líbil.

vcielka
17.08.2018

Strasne dlha kniha. Kludne sa mohla tak o 200 stran zrezat, aby bola sviznejsia. Par veci tam strasne vytacalo. Autorka sa neskutocne rada opakuje. Nie som si ista ci dat 3 hviezdy ci viac kedze pribeh ich najstarsej sestry bol este ovela horsi ale neviem ci je az tak zly aby dostal len 2 hviezdy. Hlavna hrdinka ma az tak velmi neoslovila. Mam radsej hrdinky s trochu vacsim duchom. Hlavny hrdina bol ale fajn. Pribeh tiez v poriadku i ked vobec nicim neprekvapil.

karamelka57
01.08.2018

No neviem, čakala som trocha viac a to vôbec nie som náročný čitateľ... úvodný rozbeh ma síce nenudil, kniha sa čítala dobre, prečítala som ju za jeden voľný deň.... ale čosi tomu chýbalo.... vzťah Elliotta a Vanessy bol taký nejaký nemastný neslaný, chýbala mu šťava, iskra... chýbalo mu proste niečo, na čo som zvyknutá pri tomto žánri... hlavná hrdinka príliš ukecaná všetečka a hlavný hrdina taký suchár, čo sa v celej knihe ani jediný krát neusmial...a vadilo mi, že často poukazovala autorka na to, že ona vôbec nie je jeho typ a že sa mu v podstate ako žena vôbec nepáči... príbeh síce skončil pekne, ale na môj vkus príliš pokojné, bez iskry a napätia....

a čo ma vytáčalo úplne, v slovenskom preklade si tí dvaja celú dobu vykali, ešte aj v posteli, no odveci....

účetní
22.04.2018

Tuto autorku jsem nedávno objevila na DK a komentáře mě navnadily, abych ji zkusila a určitě to stálo za to. Kniha byla pěkná, děj je spíše takový poklidnější. V prvním díle se seznamujeme s rodinou Huxtableových a láskyplným vztahem mezi všemi sourozenci a dále s jejich bratrancem Constantinem. Všem se v prvním díle zcela změní dosavadní život. Hlavní hrdinka Vanenessa byla ze tří sester prostřední a to, že vyrůstala se dvěma sestrami, které dostaly do vínku, na rozdíl od ní, krásný vzhled v ní zanechalo hluboce zakořeněnou nejistotu, kterou kompenzovala veselostí a srdečností, byla to velmi laskavá osůbka, ochotná věnovat lásku všem kolem sebe. Naproti tomu Elliott o iluze přišel, takže se projevoval hodně rezervovaně a odmítavě, jeho charakter byl jinak tak trochu nevýrazný a jeho hlubší myšlenky autorka moc hezky vyjevila až v závěru, když ho Vanessa naučila znovu důvěřovat lidem a milovat. Konec byl takový pěkně něžný.
Těším se na ostatní díly, dle komentářů budou stát za to.

ketvin
26.03.2018

První díl série se mi líbil nejméně, asi to bylo způsobeno hlavně tím, že autorka neustále zdůrazňovala, že je hlavní hrdinka "nehezká". To ale ve výsledku není pravda, že... Několikrát v průběhu série je popisována jako krásná, ale nejméně ze všech 3. Kdyby od začátku série používala autorka místo slova nehezká slovo "obyčejná", "tuctová", "nevýrazná" apod. měla bych z knížky mnohem lepší pocit. Takto má furt člověk tendenci si říkat "proč je teda nehezká? má srostlý oboči? šilhá?"... přitom pointa nebyla, že je nehezká, ale že Elliot je zvyklý na ženy krásné. Takže popis obyčejná by zde úplně stačil... Každopádně kniha nebyla špatná, ale pro mě to byl "jen úvod", ve kterém se mi líbil vývoj Elliota, představení sester a Stephana a samozřejmě jsem se už zde začala těšit na knihu o Constantinovi.... :)

Etule
06.01.2018

U téhle knihy jsem měla neustálý pocit deja vu, abych zjistila, že jsem ji opravdu četla. :) Lehce mě dráždilo, jak se stále zdůrazňovalo, že hlavní hrdinka není krásná. Trošku to příběhu ubralo, ačkoliv ona sama to brala s nadhledem a humorem.
Nicméně se mi to i přesto líbilo.

alzbeta4340
29.08.2017

Chtěla jsem si přečíst něco vysloveně odpočinkového a narazila jsem na tuto historickou romanci, u které se mi krásně odpočívalo. Čtivý příběh o začátcích dohodnutého manželství, které se přes mnohá nedorozumění nakonec stalo šťastným a láskyplným.
Knihu jsem si vychutnala jako příjemný čtenářský večerníček a určitě přečtu i další díly.

TaLu
20.04.2017

Četla jsem již před časem a první díl považuji za nejlepší ze série. Zajímavá zápletka, vtipné dialogy, sourozenci, kteří svým původem natolik spoléhají jeden na druhého a pak jsou konfrontováni s velikou změnou života, kterou se snaží projít co nejlépe. Zachovat si svou vlastní hodnotu tváří tvář takové situaci, díky které by mohlo snadno dojít ke změně povahových vlastností, to není snadné. A tak při čtení fandíme všem, aby se jim podařilo zvládnout vše, co je třeba. A že na té cestě potkávají své životní lásky? Nu to už je ta romantická část příběhu, kterou autorka umí popsat opravdu dobře. Doporučuji.

1