Jana77 Jana77 komentáře u knih

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Já ty jeho knížky prostě žeru! Ze zdánlivě obyčejné vraždy se vždy vyvine něco tak neskutečného a překvapivého! Autor má u mě, jako vždy, tak deset hvězd navíc za fantazii!

01.07.2017 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Trochu tajemna, které vlastně ani není tajemnem. Je rozhodně jiná, zvláštní, ale vůbec ne špatná.

10.06.2017 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první Nesbovka a i když mi nevyvolala fóbii ze sněhuláků, já jsem si rozhodně čtení užila. Takže prohlašuji-jsem ztracena a HH jsem si zamilovala.

31.05.2017 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Dokonalá! Ostatně jako vždy. Knížky Lindy Castillo jsou syrové, bez kudrlinek, přesně jak mám ráda!

20.04.2017 5 z 5

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

Velmi silný příběh! Opět bravurní knížka, neměla by nikomu uniknout!

05.04.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Kdyby to šlo, dám hvězd i víc! Skvělé, temné, strhující! Jsem moc ráda, že Joona je zpět! Po knize Playground jsem cítila takové zklamání, ale jsem ráda, že se tato dvojice vrátila ke starému, dobrému, klasickému thrilleru. Já jsem nadšená a spolu s jejich Stalkerem řadím na první příčky jejich knih.

07.03.2017 5 z 5

Mrtvý klíč Mrtvý klíč D. M. Pulley

Já jsem tedy nadšená! Další podzimní novinka z dílny Mystery Press a opět krok správným směrem. Super dávka tajemství, napětí a akčnosti. Bez váhání pět hvězdiček.

19.10.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Hodně mě překvapila, musím říct :) První polovinu knihy jsem byla nedočkavá, o jaké hrozné tajemství jde a nemohla jsem přestat číst. A pak jsem na ni byla strašně naštvaná, říkala jsem si, vidíš, lži ti pěkně zbořily vše, co jsi budovala. A konec mě dostal a v duchu jsem se hlavní hrdince omlouvala :D

19.04.2016 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Nádherná, nemám slov. Začátek mě nejdříve trochu odradil, ale potom to vzalo spád a já jsem se nemohla odtrhnout. Ještě dlouho na knihu budu myslet :)

21.03.2016 5 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Smutný a dojemný příběh, který se dočká svého konce až po padesáti letech. Ještě o kousek lepší, než autorčin Dopis.

13.07.2021 5 z 5

Komunita Komunita Ragnar Jónasson

Temné, ponuré, ale nic, co bych musela číst znovu. Trochu nudné, nepomohla tomu ani mrtvá holčička odříkávajíc básničku.

16.09.2020 4 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

I když jsem zhruba od poloviny věděla, jak to bylo, neubralo to knize na čtivosti. Je skvělá! Staré tajemství, svět cirkusu...za mě výborné čtení.

29.12.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Skvěle napsané, má to spád a hlavně neotřelý nápad!

04.04.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Spíš než thriller je to povedený psychologický román. Jen jsem měla trochu potíže s pomalým začátkem a než se začalo něco dít, byla jsem na straně 90. Za to ubírám jednu hvězdičku, ale jinak ano, čtivé.

27.01.2019 4 z 5

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

Rozhodně jedna z nejlepších knih letošního roku. Smutný příběh, který vtáhne do děje od první stránky a ještě chvíli bude ve mě doznívat.

18.11.2018 5 z 5

Číhání Číhání Eric Rickstad

Stejně jako Tiché dívky - skvělé! Lehce uvěřitelné, zápletka dokonalá a konec, který je třešničkou na dortu!

21.02.2018 5 z 5

Dívka, která psala na hedvábí Dívka, která psala na hedvábí Kelli Estes

Tohle mám moc ráda, tajemný příběh z minulosti, který zasahuje do současnosti. Krásný příběh, krásná knížka!

12.02.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Dokonalé, naprosto dokonalé!!! Propracované, napínavé, prostě skvělé!

15.01.2018 5 z 5

Sestup Sestup Tim Johnston

Knížka je citlivá, smutná a samotný příběh se může stát každému z nás. Sledujeme rodinu, která se snaží, každý po svém, vyrovnat se ztrátou a ne každý z nich je tak silný.

16.12.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Dokonalá! Konečně knížka, která má nápad a nekopíruje téma. Žádná alkoholička, žádné prášky, za mě fakt dost dobrý.

01.11.2017 5 z 5