Jana65 Online Jana65 komentáře u knih

Když byla hodná Když byla hodná Michael Robotham

Perfektní. Knihu jsem přečetla za jeden den. Konečně jsem se dozvěděla něco z minulosti Evie. Jsem zvědavá, jak bude děj pokračovat. A Cyrus jako vyšetřovatel nemá chybu. Ale i jeho série Joseph O'Loughlin je výborná. kdo ještě nečetl, mohu doporučit.

09.09.2022 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Plný počet hvězdiček, kniha byla vynikající. Minulost tajemné Evie nebyla zatím vyzrazena, a proto se už nemůžu dočkat dalšího dílu. Jen doufám, že nebudeme čekat dlouho. :-)

27.01.2021

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Tak kniha přečtena za dva dny, líbila se mi moc. Už čtu díl třetí a jsem moc zvědavá, jestli budou další knihy s Josie Quinnovou. Mohu doporučit.

05.10.2021 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Přečteny všechny tři díly a doufám, že bude další pokračování, protože tato série je úžasná. Perfektní příběhy a knihy jsou hodně čtivé, nedá se od čtení odtrhnout. Prostě paráda.

05.11.2023 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další bezvadná knížka od Roberta Bryndzy,přečtená během dvou dnů. Už se těším na další.

31.03.2019 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Zase parádní série, měla jsem přečteno za dva dny. Moc se mi líbí, když je v thrilleru zapletena i romantika a když hlavní hrdinové vybočují z normálu. Už čtu druhý díl a doufám, že knih bude více. Hlavní postava agentka FBI Laurel Snowová je moc sympatická a fandím ji. Knihu doporučuji, je boží.

14.09.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Knihu jsem si moc užila. mám pocit, že spisovatelka píše pořád líp a líp, hodně se mi líbilo, že se kniha věnovala minulosti hlavní vyšetřovatelky. bylo to prostě úžasné čtení a knihu mohu jen doporučit.

17.10.2021 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Mám přečtené všechny knihy této spisovatelky a všechny musím pochválit. Ani u jedné jsem se nenudila a i tato byla mimořádně povedená. Vyšetřovatelka Kate je moc sympatická a amišská komunita moc zajímavá. Prostě super kniha a už se těším na další z této série.
Linda Castillo ví jak napsat dobrou knihu.

15.04.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Super oddechovka, moc mě pobavilo jak si hlavní postavy dělaly naschvály. Doufám, že narazím na další podobnou lehkou oddechovou knihu. :-))

06.07.2020 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Zase dost dobrý příběh i přesto, že mi kniha připadala moc přelidněná a chvilkama jsem se ztrácela. Moc se těším, jak bude pokračovat soukromý život Lottie a Boyda a snad vše dobře dopadne. Už aby byl další díl.

14.11.2023 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Další série, kterou budu číst. Kniha se mi moc líbila, už mám připravený druhý díl.

05.02.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Kniha byla zajímavá, líbila se mi. Už se těším na pokračování.

01.09.2021 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Tak to bylo zase napínavé čtení. Měla jsem přečteno za dva dny a autor opět nezklamal. Perfektní zápletka, děj, prostě celá kniha byla boží.

01.03.2024 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Další úžasná kniha od tohoto spisovatele. Klidně by mohl napsat novou knihu každý týden. Padoucha jsem odhadla správně a brzy, přesto mě kniha neskutečně bavila. Mohu vřele doporučit.

27.04.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Další díl přečtený za jeden den. Moc se mi líbí, jak spisovatelka píše a případy, které Josie řeší vtáhnou do děje a nepustí, dokud nejste na konci knihy. Nejraději bych si přečetla další díl, tak doufám, že brzy zase nějaký vyjde.

04.03.2023 5 z 5

Zavři oči Zavři oči Michael Robotham

Tak opět perfektně napsaný příběh. Vraha jsem odhadla správně, ale úplně jistá jsem si nebyla. Až do konce jsem si říkala, zda jsem ho odhadla dobře. No konec knihy byl pro mě šok, dokonce ukápla i slza. Prožitek z knihy mi kazilo množství chyb v knize (koupeno jako E-kniha), ale to není autorova chyba. Jsem zvědavá, s čím přijde pan spisovatel příště.

02.02.2023 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Perfektní čtení, zase mi k mým oblíbeným přibyla nová spisovatelka. Celý děj byl napínavý a moc se mi líbil, už netrpělivě čekám na další v sérii.

11.10.2020 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Jedním slovem perfektní.

16.10.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Kniha jako vždy nezklamala, doufám, že bude brzy další a že nadřízení Eriky konečně zjistí, že je skvělá vyšetřovatelka a případy se jí jen pohrnou.:-)

15.08.2018 5 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

I druhý díl naprosto úžasný, už aby byl další a nejlépe hned alespoň tři. :-)

17.09.2023 5 z 5