jana0338 jana0338 komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Skvělá kniha , vděčnost za to, že je to jenom fikce , a že můžeme žít ve svobodném světě

01.01.2024

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Opět skvělá kniha , opěvující jídlo a šampaňské , musíte číst se skleničkou v ruce

23.10.2023

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Za mě zatím asi nejlepší kniha autorky .

28.09.2023 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Za mě zatím nejlepší kniha autorky . Kenna a Ledger si mě získali od první kapitoly . Krásný příběh .

25.06.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Tak to byl docela mazec neskutečné čím si musela projít

07.06.2023 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Autorka opět nezklamala , čtivý příběh, propletené osudy , mělo to spád

05.06.2023

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Tohle mě baví , člověk má chuť se hned někam sbalit a vyrazit .

23.05.2023 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Mám k tomu asi jediné - chudák Bohdana. Smutný příběh .

16.04.2023 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný příběh , poplakala jsem si

03.04.2023

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Skvělá knížka, zasmějete se a ukápne i slza .

13.03.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Asi jdu hned péct skořicové šneky . Moc se mi příběh líbil . Šla z něj úžasná atmosféra .

27.01.2023 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Neskutečné, co jsou schopni dělat lidé lidem . Na tohle by se nemělo zapomenout . Na závěr i slza .

22.01.2023 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Po přečtení této knihy budete mít chuť jet do Japonska . Píšu si ho na svůj bucket list . Autorka úžasně popisuje atmosféru , zvyky a samozřejmě jídlo . Úžasně inspirativní . Krásný příběh .

22.01.2023 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Opět moc hezký příběh . Autorka zasadila do kouzelné krajiny a opět se mi sbíhaly sliny a měla jsem u čtení hlad při líčení všech těch dobrot , které kuchař připravoval .

14.01.2023 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Autorka opět nezklamala . Krásný příběh a opět se to točilo kolem jídla . Nejraději bych zi vše vyzkoušela .

07.01.2023 4 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Přečetla jsem od autorky knihu Tsunami a byla jsem zvědavá na tuto . Líbila se mi ještě více . Krásný příběh , navíc odehrávající se v Řecku , moc se mi to líbilo a nakonec i slza ukápla.

05.01.2023 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Opět nezklamalo , sice tušíte , jak to dopadne , ale stejně se od toho nemůžete odtrhnout . Taková sladká oddechovka, ale chyběla mi do celé série .

04.01.2023 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Tak tohle bylo hodně dobré. Krásná kniha plná přírody , ale bohužel i lidských předsudků a nepochopení . Nemohla jsem se odtrhnout .

03.01.2023 5 z 5

Vlčí štěstí Vlčí štěstí Paolo Cognetti

Miluji autorovo líčení přírody , jednoduchý příběh , na kterém je úžasná ta syrovost hor a láska k nim .

01.01.2023 4 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Dobře se četlo , konec překvapivý, vtáhne to do děje

29.12.2022 3 z 5