Jakubac Jakubac komentáře u knih

Transformace vědomí Transformace vědomí Tomáš Keltner

Není na škodu si knihu přečíst.

02.02.2020 5 z 5

Jak na sítě Jak na sítě Michelle Losekoot (p)

Líbí se mi, že do toho museli holky dát mnoho energie. Také se mi líbí, že je to psáno lidsky. Nejvíc se mi ale líbí, že zde daly prostor pro citace lidí, kteří jsou na pozadí toho všeho.

Příště bych si rád přečetl více o FB skupinách a jejich lídrech, když je Facebook tolik podporuje a investuje do nich od roku 2017 čas i finanční prostředky. :)

11.01.2020 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Hezký příběh

05.01.2020 5 z 5

Ropa: Průvodce pro začátečníky Ropa: Průvodce pro začátečníky Václav Smil

Není to vůbec jednoduché čtení. Nicméně jsem to od této knihy ani nečekal. Naopak obdivuji autorovo přehled o datech a dávání si věcí do souvislostí. Knihu mohu doporučit všem, co si libují ve strohých číslech, datech a grafických znázorněních. Určitě se pustím do čtení dalších jeho knih.

28.12.2019 5 z 5

Léčivé rostliny I. ( Čechy a Morava ) Léčivé rostliny I. ( Čechy a Morava ) Valdemar Grešík

Určitě fain kniha pro laiky, jako jsem já.

Alibaba.com Alibaba.com Porter Erisman

Určitě zajímavý příběh internetového gigantu, který nepochází ze Silicon Valey.

Práce na dálku Práce na dálku Jason Fried

Určitě dobrá kniha pro všechny, co zvažují práci odkudkoliv. Profi digitální nomádi mohou být zklamaní.

27.12.2019 4 z 5

Příručka skečnoutingu (Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek) Příručka skečnoutingu (Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek) Mike Rohde

Chvíli mě to bavilo, po čase omrzelo.

27.12.2019 3 z 5

Kraď jako umělec Kraď jako umělec Austin Kleon

Metody, které jsou obsaženy v této knize jsou sice jednoduché ovšem fungují. Kniha je kratičká, že stojí za to jí prolétnout.

Startup za pakatel Startup za pakatel Chris Guillebeau

Určitě by si měl přečíst každý, kdo začíná stavět nějaký startup či firmu.

27.12.2019 4 z 5

Dobrá pro ty, kteří hledají způsoby, jak se vnitřně motivovat.

27.12.2019 4 z 5

Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život Michaela Dombrovská

Fain kniha, fain autorka.

27.12.2019 5 z 5

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

Líbí se mi víc než první kniha Čtyři dohody.

27.12.2019 5 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Mám raději Pátou dohodu.

Čtyřhodinový pracovní týden Čtyřhodinový pracovní týden Timothy Ferriss

Na knihu ještě nemám svůj utříbený názor. Občas to trochu zavání manipulací, na druhou stranu některé praktiky, které směřují ke zjednodušení pracovních úkonů fungují.

27.12.2019 4 z 5

Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě Meik Wiking

Doporučuji, líbí se mi, že jsou v ní odkazy na případové studie.

Pěkná knížka.

27.12.2019 5 z 5

7 návyků skutečně efektivních lidí 7 návyků skutečně efektivních lidí Stephen R. Covey

Určitě dobrá kniha pro lidi, kteří potřebují pracovat se svou vnitřní motivací.

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Dobrá jako audio-kniha.

Tao te-ťing Tao te-ťing Lao-c´

Neměla by chybět v knihovně žádného Taoisty.