Jak na sítě

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Zaujmi – naslouchej – vyprávěj – vyhodnocuj. Čtyři principy, které musí ovládnout každý, kdo chce být na sociálních sítích úspěšný. Ať už hodlá vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Aplikace, trendy i uživatelé sítí se můžou měnit, ale principy zůstávají.

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422654/jak-na-site-0xp-422654.jpg 4.3106
Literatura naučná, Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Jan Melvil

Kniha Jak na sítě

uteklazreality

... mááárketing a ještě jednou mááárketing
Každý umí marketing, každý se narodil jako nejlepší marketér a rozhodně každý ví jak být úspěšný na sociálních sítích. Ups, dámy a pánové, jestli si myslíte, že víte, tak věřte, že nic nevíte :) Holky vám pomohou si utřídit myšlenky a odstartovat vaši cestu sociálními sítěmi s dobrým základem. Nechte ego v šuplíku a přečtěte si Jak na sítě. Konec hlášení
*Jak na sítě od Michelle Losekoot & Elišky Vyhnánkové*

Anya636

První půlka knihy mě vyloženě bavila. Je napsaná velmi čtivě s mnoha názornými příklady a ukázkami použití v reálném online světě. Druhá půlka už je spíše pro lidi, kteří se opravdu v online reklamě na sítích pohybují. Já to zatím plánuji do budoucna. Kniha nedává manuál na to, jak se na síti prosadit, spíše obecný přehled letem světem. Strategii už si z toho musí každý promyslet vlastní. K hlubšímu porozumění doporučuji celodenní seminář jen na sítě. Na to jak kniha působí jako tlustá bichle je to jednohubka na přečtení. Doporučuji přečíst i pokud Vás téma zajímá mimo Vaši profesi, přeci jen dnes se podnikající člověk těm sítím jen těžko vyhne.

karelpeter

Polsechnuto jako audio-kniha. Hodně krátké, moc mi nevyhovoval projev předčítačky.

Tyrkysová

Kniha moderní, nadčasová a neuvěřitelně čtivá, ve které si přijdou na své nováčci i social media matadoři. Velké plus za přehledné a po grafické stránce velmi povedené zpracování.

swon

Jakožto velmi pasivní uživatel sociálních sítí jsem tuto knihu ocenila jako dobrý, jazykově přístupný vhled do marketingu na sítích.
Často mi navíc přišlo, že rady a tipy, které autorky dávaly (hlavně stran strategie a vůbec rozmyšlení si, o co firmě jde, čeho chce dosáhnout, apod.), jsou s přehledem aplikovatelné i v offline světě podnikání.

ematurku

Výborná příručka pro začátečníky. Oceňuju super strukturování, moderní grafické zpracovaní a přehlednost, takhle má podle mě vypadat příručka pro 21. století.

Protože jsem úplně nestíhala číst papírovou knihu, pořídila jsem si i audioverzi, která sice naráží na limity členitého textu (v jednu chvíli se rozebírá ukázkový FB status, který ale posluchač nevidí, a pokud nemá po ruce fyzickou knihu, nedá se z toho nic moc pochytit). Herečka trochu bojovala s angličtinou, ale jinak byl její projev nápaditý a příjemně poslouchatelný.

toulava

Čtivý základ pro všechny, kteří se chtějí orientovat na sociálních sítích a ne jen tam prázdně marnit čas jako uživatelé. Jsem nadšena z grafického zpracování, infografik i obrázků přimo ze sítí.
Pro ty, co se sítěmi profesně zabývají, asi nic moc nového nepřinese. Ale možná přeci jen dodá jiný úhel pohledu nebo rámec, který bude fungovat i když se síť změni.

Knizectvi

První ,,seberozvojová,, kniha, která mě opravdu zaujala.

Musím hned na úvod říct, že nejsem moc velký fanoušek seberozvojových knih a knih určených k osobnímu růstu a motivaci. Spíše naopak. A na věty typu ,, Představ si a stane se to!´´ , jsem vyloženě alergický. Ale ano, i já podléhám, a protože mi záleží na mém IG a YT, tak jsem začal více pátrat po různých návodech a nápadech, a více se vzdělávat jak co funguje.
Tato kniha mě zaujala na profilech více známých youtuberů a instagramerů a tak jsem si řekl, že za přečtení nic nedám ( tedy kromě pár stovek pořizovací ceny). A musím říct, že mě kniha nadchla, čte se skvěle, skoro až příběhově. Autorky předávají užitečné informace a mnoho zkušeností, velmi zábavnou formou a to mě u knihy drželo. Původně jsem myslel, že do knihy nakouknu a vyberu si pár pasáží, které budou vhodné pro mě. Ale přečetl jsem jí celou, od začátku do konce, jako skvělý příběh. Ano, všechny informace mi nebudou zrovna k užitku ale jsou zajímavé a jsem rád, že jsem se je dozvěděl. Kniha mě donutila se zamyslet nad spoustou věcí, které chci určitě vyzkoušet. Doufám, že jste připraveni být mým pokusným publikem?!?
Závěrem, knihu určitě doporučuju každému kdo pracuje se sociálními sítěmi a chce se zlepšovat, nebo jenom vědět jak co funguje. A já budu pátrat po více informacích a radách autorek.

Bohatý táta, chudý táta
Bohatý táta, chudý táta