Startup za pakatel přehled

Startup za pakatel https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178044/startup-za-pakatel.jpg 4 52 52

Doba je nelehká a vaše finanční situace se "sama od sebe" nezlepší. Na každém z nás leží tíha rozhodnutí, co se svým životem a co se svou obživou. Chris Guillebeau ve své knize s (velmi pracovně přeloženým) názvem "Startup za pakatel – Objevte způsob, jak pracovat na sebe a živit se tím, co vás baví" přináší čerstvý pohled na to, jak se dnes postavit na vlastní nohy. Na knize je úžasné, že se týká prostě každého z nás. Autor ukazuje, že s trochou vůle a entuziazmu je téměř každý dospělý člověk schopen tvořit svůj vlastní malý byznys, jehož smysl pak je nejen v příjmu, ale i v radosti, kterou přináší. Chris vyhledal a vyslechl 1500 podnikatelů od ročního příjmu 1 milion korun nahoru, kteří však začínali s pár tisícovkami v kapse. Z nich vybral padesátku nejzajímavější příběhů a hledal v nich společné rysy. Zjistil fascinující skutečnosti o tom, jak s poměrně malými prostředky (v mnoha případech konkrétně s jednou stodolarovkou) lidé nakonec proměnili svou vášeň, potřebu či koníček v úspěšný, smysluplný a zábavný byznys. Kniha je doplněna o české příběhy úspěšných firem napsané Filipem Dřímalkou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Startup za pakatel. Přihlašte se a napište ho.

tomas3272
01.04.2020 4 z 5

Velice čtivé a motivující, lituji jediné věci, že nemám páru v čem bych podnikal. :)

Jakubac
27.12.2019 4 z 5

Určitě by si měl přečíst každý, kdo začíná stavět nějaký startup či firmu.

Meginho
09.11.2019 4 z 5

Začínalo to slibně, od druhé půlky už mi přišla kniha pouze motivační.
Nepochybně inspirující příběhy, ale asi jsem čekala víc, proto ubírám jednu hvězdičku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Startup za pakatel v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech1x