Transformace vědomí

Kniha popisuje vliv emocí na váš život. Ukazuje, že právě prostřednictvím emocí jste ovladatelní. Zabývá se sexem a s tím spojenými utajovanými souvislostmi. Objasňuje základní vztah a způsob komunikace mezi rodiči a dětmi. Vysvětluje schopnost jak svobodně tvořit svou vlastní realitu. Na jednoduchých příkladech z vlastní zkušenosti demonstruje autor, jak jednat tak, abychom se vymanili z tohoto područí. Nejedná se o pouhé konstatování faktů, ale o podrobný návod, jak získat zpět svou svobodu, která mnoha lidem chybí. Není to náboženský ani filozofický text, přestože se v některých popisech nelze vyhnout jistým paralelám v podobě srovnávacích odkazů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72742/transformace-vedomi-72742.jpg 3.959

Kniha Transformace vědomí

Drohtnian
24. červenceodpad!

Čtenářsky bolestivá kniha psána v imperativu. Autor asi ví, co chtěl říct, vykládá veci jako hotovou věc. Víceméně říká známé principy z východních filosofií, obohaceny o svoji vrstvu. Text byl asi psán na první dobrou počas čekání na vlak

powerranger
23.08.2021

Kniha nabízí pohled na to, jak je většinová společnost ovládána pomocí emocí, které jsou v jednotlivcích cíleně vyvolávány. Nejmocnější emocí je strach. V moci jednotlivce není zastavit toto masírování společnosti pomocí médií, pouze dokázat rozlišovat své emoce, zachovat klid, přítomnost a nenechat se jimi strhnout. Pomocí různých technik se lze naučit být vůči tomu imunní.

lencin
04.09.2020

Přítomnost=jste tady a teď.
Světlo je a tma mizí bez boje.
(jaro 2009)

Jakubac
02.02.2020

Není na škodu si knihu přečíst.

SilviaKovacikov
24.11.2019

skvelá, odporúčam

tester
16.12.2017

Tato kniha ukazuje konkrétní způsob, který vede k osvobození se z přímého vlivu těch, kteří
se snaží ovládat lidi přes media vyvoláváním strachu. Tedy dosáhnout osvícení a odpoutat se od emocí.
V dnešní době kdy do nás media neustále hustí různé hrůzy je osvobození se od stresujících negativních emocí nanejvýš důležité pro zachování duševního a tělesného zdraví. Když se to povede, je sledování TV zpravodajství trvalý kabaret. Pohled na nafukující se a bublající postavičky pak vyvolává dobrou úsměvnou náladu místo vražedného stresu.
Osvícení lidé se objevují v těch nejhorších
podmínkách z hlediska lidského (rozumového) posuzování. Mnohdy i vycházejí z těch nejhorších podmínek, neúplných rodin, materiálního nedostatku, po těžkých úrazech. nemocech a podobně.
Všudepřítomný a všudešířený strach rozpustíte vírou

Kiyu
28.11.2017

Kdo by si pomyslel, jak námi emoce manipulují? Uvědomění, že bůh - to jsme my. My jsme tvůrci naší reality. Díky této knížce jsem si uvědomila, jak moc mě ovládá strach a jak to mohu napravit.

yawe
04.11.2016

Pro mě osobně poznatek, jak se nás stále někdo snaží nacpat do škatulek...na individualitu a jedinečnost se nehraje, o lásku a přijetí se musí škemrat nebo si ji vynucovat. Kdo z nás ví, kým vlastně je nebo aspoň chce být bez ohledu na to, co říká společnost.