Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život

Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301565/mid_poradek-nejen-v-hlave-28-dni-pro-je-rBi-301565.jpg 3 43 16

Seznamte se s novou knihou autorky bestsellerů „Pravidla pozitivního sobectví“ a „Kreativní diář“. Vydejte se na čtyřtýdenní očistu nejen svého těla, ale také vztahů, prostoru kolem sebe i své mysli. Díky spoustě skvělých tipů a názorných příběhů budete mít za pouhých 28 dní hotový úklid ve čtyřech důležitých oblastech svého života. Očista vám přinese pocit svobody, příliv nové energie, nápadů a objevů. Oddechnete si od nepořádku nejen kolem sebe, ale i v sobě, vyřešíte nefunkční vztahy, začnete lépe pečovat o své zdraví a pročistíte a uspořádáte si i svou mysl. Kniha je inspirována pozitivní psychologií a prostoupena minimalismem. Naučíte se soustředit v životě na to dobré a obohacující, zbavovat se zbytečného balastu, pečovat o to, co je podstatné, a vážit si dobrých vztahů i okamžiků. Není nač čekat!... celý text

Ema22
05.12.2023 3 z 5

Pár praktických rad jsem si odnesla, nic však převratného.

Varjohukka
18.07.2020 4 z 5

Takové lehké nahlédnutí na to, jak si uklidit nejen ve skříni, ale i celkově v životě. Četlo se příjemně.

Ashi
09.07.2020 4 z 5

Jednoduše napsaný plán, který prochází hlavními tématy k úklidu. Témata jsou ale psána celkem povrchně, co se fyzického úklidu týče více mi pomohla kniha od Marie Kondo. Na této knize oceňuji, že se věnuje i oblastem jako ujasnit si životní poslání. Kniha shrnuje známé a běžné rady, ale pěknou a přehlednou formou.

veronika9761
06.02.2020 5 z 5

Super, lehká a čtivá knížka z českýho prostředí. Díky ní si přečtu i ostatní knihy autorky.

Jakubac
27.12.2019 5 z 5

Fain kniha, fain autorka.

mysik612
13.05.2019

Vždy, když jsem chtěla uklidit, jsem se nemohla rozhodnout, kde začít. Tahle kniha to vyřešila za mě.

Kamiliana
16.02.2019 2 z 5

Autorka umí vhodně vybrat to důležité, ale mně kniha nedala téměř nic, přišla jsem si na tyto věci v průběhu života sama. "Baví" mě sebejistota a sebevědomí autorky, lehce mě irituje její styl psaní i názory a z knihy mám jednoznačný pocit, že autorka nemá děti... myslím, že pak uvidí spoustu věcí úplně jinak.

daza.dt
07.11.2017 5 z 5

Jasně, stručně, přehledně. Pro mne poučné a řada věcí vás opravdu donutí se pořádně zamyslet. Osobně by mě rychlost 28 dní nevyhovovala, spíše 28 týdnů. Byla jsem velmi mile překvapena. Doporučuji k přečtení.

InesRodriguez
02.11.2017 3 z 5

Už jsem zvažovala o dvou hvězdičkách, protože 75% knihy jsou tolik omýlané rady, že jsem v tom nenašla nic nového a podnětného. Autorka to ovšem "zachránila" kapitolou Odkaz a vize, která čtenáře přiměje zamyslet se nad smyslem vlastního života a jeho pomíjivostí.

maximka
17.06.2017 4 z 5

velice zajímavá kniha. kdybych nečetla podobné, tak dám asi 5 hvězdiček. ovšem líbí se, že se zabývá VŠEMI oblastmi lidského života,nejen prací a financemi, např. i zdravím, oblečením, je to taková sonda do života. asi se to ve skutečnosti nedá provést za 28 dní, některé oblasti jsou náročnější na "pročištění", ale je to dobrý návod. určitě se k ní ještě vrátím. Moc se mi líbily autorčiny zkušenosti, o kterých psala jiným písmem.

simona6335
08.05.2017 1 z 5

Jako super, moje znameni (ktete je vystizeno snad v kazdy kapitole, ale o tom ta knizka byt nema!) fakt vystihli. Asi pro bordelare a spiny jak uklizet a co uklizet, paradni prirucka. Kazdopadne, zadne moudro nehledejte, nic novyho se v knize nedoctete.

kofina
12.03.2017 3 z 5

Kniha to není špatná, jen ne vyloženě pro mě, proto ne úplně skvělé hodnocení.
Každopádně ale bych řekla, že se určitě hodí někomu, kdo má nějakou malou krizi atp. Tato kniha Vám na každý den dá úkol, jak si můžete zjednodušit bydlení, pohled na život a práci apod. Ale nehledejte v ní nějaká hluboká moudra a nečekejte, že po přečtení na sobě pocítíte nějakou razantní změnu. Důležité je číst s nadhledem. :)

PetraKV
23.02.2017

Byť je mi autorka sympatická a působí na mne dojmem, že má uspořádané hodnoty, kniha mne nezaujala. Přišla mi povrchní v tom smyslu, že jen dává dohromady obecně známá pravidla, postupy, jak si uklidit doma, na pracovišti, v PC apod. Nic nového. Ani vsuvky v podobě článků již dříve uveřejněných v různých časopisech mne neobohatily ani o jedinou novou myšlenku, bohužel. Smekám před každým, kdo si dá tu práci a vydá knihu, tzn. projde celou tu náročnou a pracnou cestu od nápadu až po vydání a propagaci. Tady mám nicméně pocit, že minimálně tu část "sepsání myšlenek" bych tak nějak zvládla taky.

Kryštofka
03.02.2017 3 z 5

No jo, bojujeme s tím všichni. Věci, věci, věci....

Nixa
05.01.2017 4 z 5

Na knížku jsem četla jak pozitivní, tak negativní ohlasy, ale mě se kniha líbila. Četla se dobře, líbilo se mi jak je zpracovaná a že je to spíš takový pracovní sešit, kde jsou rady jak si uklidit ve svém životě. Určitě si z knihy něco vezmu a v životě využiji :)

Jana_Hlus
12.08.2016 3 z 5

Člověk by si měl udělat jednou za čas pořádek nejen ve své hlavě. Jak na to poradí tato útlá knížečka, která je, podobně jako Pravidla pozitivního sobectví, plná nápadů, tipů a návodů, jak zatočit s chaosem. Autorka se snaží předat co nejvíce rad, trošku to zavání perfekcionalismem, asi není nutné se přesně držet každého zmíněného detailu, ale jako rámcový návod, jak se k životnímu tempu postavit a umět si uspořádat své věci tak, aby nás netáhly ke dnu, určitě pomůže.

2016  67%Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život
2014  57%Pravidla pozitivního sobectví