Jajulle Jajulle komentáře u knih

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Musím se přiznat, že Doktor Spánek se mi zamlouval víc než Osvícení. Maličko mně zklamal konec, který byl tak nějak až příliš rychlý a odfláknutý, jakoby to Stephen chtěl co nejrychleji dokončit. Přitom si zasloužil rozvinout víc a myslím, že klidně dalších 100 stránek by se tam ještě vešlo a dopadlo by to ještě líp :)

21.06.2014 5 z 5

Puls Puls Stephen King

Trochu slabší dílo, první polovina byla dobrá, druhá polovina už tolik ne, více se mi zamlouvaly agresivní telefoňáci než ti chytří a jen chodící okolo. Rozhodně to ale stojí za přečtení. Naštval mně otevřený konec, kdy jsem byla zvědavá jak to dopadne, ale najednou byl konec :(

29.05.2014 4 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Krásný příběh, u kterého si sem tam pobrečíte :)

09.05.2014 5 z 5

Gejša se smaragdovýma očima Gejša se smaragdovýma očima Jina Bacarr

Celkem zajímavá kniha, dočeta jsem se zájmem do konce, ale takovej odvar to nebyl.

24.04.2014 3 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

tahle kniha mně příliš nenadchla, ale musim říct, že konečné rozuzlení bylo dokonalé

20.04.2014 4 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Naprostý klenot od Browna.

10.04.2014 5 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Čtivá celkem napínavá kniha, ale podle mně trochu moc protahovaná.

06.03.2014 4 z 5

Polib mne a zemřeš Polib mne a zemřeš Ira Levin

Četla jsem, protože mi ta kniha dlouho leží doma, a tak jsem se do ní pustila a byla mile překvapena, děj byl od začátku napínavý a nutil vás číst a číst. Akorát 3.část už byla trochu nuda a konec super :)

24.02.2014 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Vynikající thriller, jeden z nejlepších jaké jsem četla. Napínavý od začátku až do konce.

20.02.2014 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Čtu tady ty komentáře níž a nějak nemůžu pochopit, co na té knížce bylo tak skvělého. Četla jsem ji asi 3 týdny, mohla se ukousat nudou a těšila jsem se až to dočtu a zaměřím se na něco záživnějšího. Kniha byla podle mně nuda, taková bez šťávy. Až někde po straně 400 mně zaujala a konečně jsem se začetla, ale bohužel to už byl konec. Moje druhá kniha od tohoto autora a bohužel moje druhé zklamání a jak jsem řekla, nechápu to nadšení níže, bohužel...

28.01.2014 3 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Poprvé jsem ji četla asi před 7 lety a nadchlo mně to, podruhé už to ale není ono. Po té době jsem si moc nepamatovala a tim víc jsem se těšila, ale trochu mně to zklamalo. Těšila jsem se, že se budu bát, že mi budou hrůzou chlupy stát, ale nic. Samozřejmě je to perfektní hororová povídka, ale přišlo mi tam hrozně málo akce, a naopak moc mluvení a popisování. Pro mně jsou určitě lepší díla od Kinga

14.01.2014 4 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Okouzlující příběh z kolotočářského prostředí. Pohodové a odpočinkové čtení, kde už ani nečekáte žádnou větší zápletku, ale ona přijde a udělá z celé knihy něco úžasného.

08.01.2014 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Knížka se mi líbila a doslova jsem ji přelouskala během jednoho dne. Výborný nápad na toto téma, ačkoliv konec byl tak rychlý. Dílo mohlo mít klidně o 200 stran víc a byla by to perfektní věc.

07.01.2014 5 z 5

Pulz Pulz John Lutz

Kniha se četla dobře jako každá Lutzova kniha, akorát ten konec mně zklamal, měl až moc rychlý spád a čekala jsem ho úplně jinak.

04.01.2014 4 z 5

Knížka byla zajímavá, čtivá a líbila se mi.

24.12.2013 4 z 5

Mistr X Mistr X John Lutz

Skvela kniha. Napinava od zacatku az do konce

18.12.2013 5 z 5

Mrazivý strach Mrazivý strach Karin Slaughter

Vynikající kniha jako vždycky, možná jedan z těch lepších.

10.12.2013 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha se četla dobře, ale od první třetiny mi začal lézt krkem neustálý do podrobna popsaný sex a od poloviny mi lelzli krkem i hlavní postavy. Kniha o ničem, raději jsem jí rychle dočetla do konce.

07.12.2013 3 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Kniha byla perfektní. Napínavý někdy až děsivý děj. Knížka mně bavila, moje první od této autorky a těším se na další.

04.12.2013 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Skvělá napínavá knížka. Těším se až zkouknu film :)

02.12.2013 5 z 5