Gejša se smaragdovýma očima

Gejša se smaragdovýma očima https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41466/bmid_gejsa-se-smaragdovyma-ocima-aPK-41466.jpg 3 46 18

Mladičká Kathlene se ocitne ve vážném ohrožení, protože její otec je obviněn v souvislosti se smrtí japonského prince. Má-li nevinná dívka přežít, musí okamžitě zmizet beze stopy. Jedinou nadějí je ukrýt se ve škole pro budoucí gejši. Tam se Kathlene pod černou parukou učí umění dokonalé slasti. Její výjimečná krása však vzbudí nechtěnou pozornost...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Blonde geisha , 2006

cukrovka
20.08.2022 3 z 5

Docela čtivá erotická oddechovka. Námět by byl zajímavý, ale s tradicemi japonských gejš nemá vůbec nic společného.

ZoeChaya
24.06.2019 1 z 5

Golden to není a nebude ani náhodou... Nicméně když jsem po prvotním šoku četla dál, tak jsem se smála a smála a smála, protože to je nefalšovaná růžová knihovna a knižní názvy pohlavních orgánů mě rozesmívají ještě teďka.

Princezna22
08.07.2017 3 z 5

Mě se knížka poměrně líbila. I přes to,že zde každý píše jaký to bylo strašný erotický a podobně. Je to prostě druh erotické literatury,nehledejte v tom nějaký příběh romantický.. To si raději přečtěte Gejsu jinou.. Tohle je prostě zase s jiného soudku. Kniha se četla poměrně snadno,erotika je tam skoro na každé stránce ale mě to nevadilo. Děsně jsem se zasmála u scény s přirovnání houby.. Přišlo mi to děsně vtipné.. pokud máte rádi erotiku tak tento příběh doporučuji. Jen mě trošku zaráží ten věk.. 15 let no nevím.. Na tu dobu poměrně dost zkažené děvče :-) a boha jeho vždyť je to jen kniha... Mám Gejsi ráda a tu jejich kulturu, sice takhle kniha je dost uráží ale věřte mi nebo ne mě se to poměrně líbilo.

NikolP.
13.05.2017 1 z 5

Tak toto jsem takovou hrůzu jsem nečekala, příběh o ničem, a když už tak jen a jen o sexu. Chtěla jsem knihu o životě gejš, ne toto.. :\

Hašlerkaa
05.01.2017 1 z 5

Napíšu to na rovinu. Vše se točí jen kolem sexu a s Gejšou od Goldena nelze srovnávat. Příběh mi přijde takový o ničem, navíc mi přijde, že spíš popisuje Oiran než Gejšu, protože Oiran jsou prostitutky a to k této knize sedí lépe.

jindrusa
28.12.2016 1 z 5

50 odstínů z Japonska :-)

Ivanule
21.05.2016 2 z 5

Nu co si o knížce myslet...Nevím,ve srovnání s Gejšou od spisovatele Goldena až moc eroticky nabitá a některé myšlenky,která měla Kath mi přišly někdy až moc na 15ti letou dívku.Přišlo mi, že se tu všechno točí jen okolo jedné a té samé činnosti, a to je jak se dostat konečně s někým do postele a co tam s ním dělat...

kopretinka69
17.01.2016 1 z 5

Velice me to zklamalo, vcera jsem docetla Gejsu od Goldena a toto pojeti Gejsi prostitutky velice urazi Gejsu obecne, to jaka ve skutecnosti je,...

Historicke nespresnosti biji do oci.

Davam 1 hvezdicku.

tisha8409
18.08.2015 2 z 5

Nadržený 15letý děcko, který nemá v palici nic jinýho, než domnělou rozkoš gejš.
Když pominu fakt, že to psala ODBORNICE, tak je tam spousta hist. nepřesnesností- bílá holka by se mezi gejši prostě nedostala, tak gejša není pouhopouhou děvkou, ale společnicí na úrovni a za odpanění jí platili nejvyšší a nejbohatší páni.
Celé je to neskutečně povrchní a blbé...
O její odbornosti ohledně japanologie velmi pochybuji.
Obálka krásná, námět, když by nešlo o bílý děcko, ale historický román, by byl skvělý, ale v tomto podání je to směšné, opravdu.
Dvě hvězdy za OBÁLKU.

nikyss
06.08.2014 3 z 5

O životě gejš toho moc kniha nevypráví, příběh se točí okolo erotických představách dospívající slečny. Trochu mi to připomíná 50 odstínů šedi jen je děj zasazen do východní kultury.

Jajulle
24.04.2014 3 z 5

Celkem zajímavá kniha, dočeta jsem se zájmem do konce, ale takovej odvar to nebyl.

hrabenka
17.12.2013 3 z 5

Těšila jsem se na zajímavý příběh,ale kniha byla docela zklamáním.

valentýna
14.09.2013

Kniha se mi líbila a četla se dobře, i když poněkud snižuje tradici a původní roli gejš. Ten kdo si přečte o gejšách pouze tuto knihu bude mít o jejich učení a životě zkreslenou představu.

Paithe
24.08.2013 5 z 5

Tohle byla moje první kniha, která se neodehrávala "v normálním světě." Způsoby a život gejš jsem si nikdy moc neoblíbila, proto jsem neočekávala nic úžasného. Nakonec jsem byla vcelku překvapená - kniha nebyla špatná a hezky četla. :)

Sajuri
20.07.2013 5 z 5

Silně erotický román zasazený do prostředí Japonska. Kdo by čekal popisy týkající se oblečení, tradic, účesů gejš atd.- tak bohužel. Hlavním námětem je skutečně jenom sex.
Ale kniha není vůbec špatná, čte se velmi dobře a kdo má rád erotické romány - tak proč ne?

Nikoci
22.11.2012 5 z 5

Dokonalá kniha!! Četla se velice dobře! DOPORUČUJI VŠEM

alisek
10.11.2012 odpad!

Strašné. Kdo by se těšil na popis života gejš bude zklamaný. Tato kniha je jen o o erotických snech a přáních mladé adeptky na gejšu. O snu jak bude uspokojovat své zákazníky. Myslím, že tato "gejša" nemá s těmi skutečnými nic společného. Spíš mi připadala jako adeptka na lacinou prostitutku

Dendisek
05.06.2012 5 z 5

Román se mi četl velice dobře a má opravdu zajímavý děj. Popisuje japonskou mentalitu a život a způsoby gejš, které jsou opravdu zajímavé. Jsou zde hodně erotické prvky a do podrobna vylíčené veškeré pocity mladé gejšy. Určitě doporučuji :-)

Japonsko 19. století gejša erotické romány americké romány

Autorovy knížky

Jina Bacarr
americká
2010  56%Gejša se smaragdovýma očima

Kniha Gejša se smaragdovýma očima je v