Jája92 Online Jája92 komentáře u knih

Krajka Krajka Shirley Conran

Líbilo se mi, jak je kniha obsáhlá, osudy hl.hrdinek byly poutavé ..

01.12.2016 4 z 5

Tajemná princezna - Život pod závojem Tajemná princezna - Život pod závojem Jean Sasson

Další příběh o životě arabské ženy, ze kterého místy až mrazilo.

01.12.2016 4 z 5

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Má první kniha od této autorky. Začetla jsem se hned od první kapitoly, velice dobře popsané, je hrozné, co se ženám děje na tomto světě.
Rozhodně to nebyla poslední knížka, kterou jsem si od autorky přečetla.

30.11.2016 4 z 5

To na tobě doschne To na tobě doschne Ivan Kraus

Má první kniha od tohoto autora a bylo to velice fajn čtení :-) Těším se na dalši ...

29.11.2016 4 z 5

Tanec v srdci Tanec v srdci Petra Martišková

Úžasná kniha, která se krásně četla :-)

25.10.2016 5 z 5

Návrat z temnot Návrat z temnot Elizabeth Thornton

Tuto knihu jsem četla před mnoha lety, ale okamžitě jsem si ji zamilovala a velice dlouhou dobu jsem měla ráda jméno Jessica :-)

25.10.2016 5 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Má povinná četba, ze které jsem nakonec i maturovala :-) Knihu jsem měla přečtenou za týden, byla zajímavá a zároveň velmi smutná

25.10.2016 4 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Jessica Brody

Výborná knížka, navíc pěkně tlusťoučka :-) Nelituji, že jsem si jí z knihovny půjčila.

24.10.2016 5 z 5

Priznanie Priznanie Dana Hlavatá

Musím uznat, že mě kniha zaujala a jsem ráda, že jsem si jí v knihovně půjčila :-)

24.10.2016 4 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Nic jsem od této knihy neočekávala a dobře jsem udělala

21.10.2016 odpad!

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Knihu jsem dostala na Vánoce a hltala jsem ji až do půl páté ráno , tak jsem se nemohla dočkat. A naplnila mé očekávání :-) Jen mě trochu zamrzel ten konec, určitě bych uvítala pokračování, zajímalo by mě, jak to dopadlo se Šárkou, zdali se konečně dočkala štěstí , jaký osud postihl Bena , ze začátku se mi moc líbil, ale ty žarlivé scény a dvojí metr, za kluka bych ho rozhodně nechtěla.

21.10.2016

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Tuším, že to byla má první přečtená kniha od této autorky a na nějakou dobu jsem hltala všechny knihy, které se mi dostaly do rukou a nelituji :-) Doufám, že ta sms byla od Teda!

21.10.2016 4 z 5

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Úžasná kniha plná vtipných dialogů a situací :-)

21.10.2016 5 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Knížku mám doma a ráda se k ní vracím :-)

21.10.2016 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Za mě výborné, nedávno jsem toho autora objevila a každá jeho kniha je velmi čtivá a zajímavě zpracovaná.

16.10.2016 5 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Byla jsem na tuto knihu natěšená, i když mě zarazilo, když jsem si v knihovně přečetla odkaz Francouzská odpověď na 50 odstínu šedi ( přece by nenapsali další tak hroznou trilogii). Bohužel stalo se tak. Kniha se nedala dočíst, jak byla nudná, hlavní hrdinka nesympatická a její muži jakbysmet. Druhý díl si rozhodně nepřečtu a nelituji toho. Škoda papíru, opravdu.

15.10.2016 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Hrůza! Celou dobu při čtení jsem nevěděla, zda-li se smát či zuřit. Autorka nemá nejmenší ponětí o světě BDSM, jak sama v jednom rozhovoru přiznala, že inspiraci čerpala z porna (proboha). Film jsem neviděla a jsem za to ráda. Aneb po zpopularizovaní této trilogie každý SMko provádí a podobně.

15.10.2016 odpad!

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Naprosto úžasná kniha! Přečetla jsem jí za jediný den, tak moc byla dobrá, doufám, že se mi podaří přečíst i další knihy a podívat na seriál Cizinka :-)

15.10.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Nemůžu si pomoct, ale při čtení této knihy jsem se ztrácela, přišlo mi, že je to chaoticky napsané.

15.10.2016 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Další kniha od autorky, do které jsem se s chutí začetla a hltala jsem jí až do konce. Jsem velice zvědavá na druhý díl!

15.10.2016 5 z 5