Tanec v srdci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hlavní hrdinka příběhu, sedmnáctiletá Lucie, žila dosud poněkud nudným životem spořádané studentky gymnázia s dobrým prospěchem. Díky vyhlášené taneční skupině Magika se však její život obrací vzhůru nohama a Lucie se, spolu s nenáviděným lamačem dívčích srdcí Robem, pouští do téměř vražedného úkolu, naučit se za dva měsíce sestavu na soutěžní vystoupení. Roztáčí se kolotoč tréninků, zkoušek i kvalifikace na soutěž, při kterém k sobě s Robem, přes počáteční nevraživost, nacházejí cestu a Lucka poznává, že život nemusí být jen šedivě nudný, ale zbarvený milionem barev........celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30754/tanec-v-srdci-BCa-30754.jpg 4.836
Žánr
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Petra (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Tanec v srdci

Přidat komentář
laura
18.08.2017

Patří ke dvěma knihám této autorky, ke kterým se stále dokola vracím (ta druhá je Letní vzplanutí) - a svým způsobem k sobě vlastně ty příběhy i patří, protože každý vypráví o jedné ze tří kamarádek. Nestálo by za uvážení napsat příběh o té třetí, která jaksi zůstala v zapomnění? Moc mě bavila i napotřetí, a věřím, že ji do ruky vezmu po určité době znovu...

tatafa
07.01.2017

Nádherná knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Na romantickou knížku má velice zajímavý děj s neobvyklou gradací. Rozhodně patří mezi srdcové knížky. Mohu jen doporučit!


lenkahousle
23.12.2016

Moje nejoblíbenější knížka, hodně jsem se u ní nasmála :D

Jája92
25.10.2016

Úžasná kniha, která se krásně četla :-)

Sabka123
28.07.2015

Skvělá! Myslím si, ze uz k tomu není co dodat. Četla se opravdu lehce a s koncem jsem byla nadšená. Velmi me překvapila a uz dlouho jsem se nesetkala s tak dokonale napsanou knihou. Nemůžu si ji vynachválit a vrele ji doporučuji.

luciiik123
02.07.2014

Úžasná kniha patří k mým nejoblíbenějším!
PS: nemáte ji někdo ve formátu pdf? Pokud ano pošlete prosím na e-mail: l.kordasova@seznam.cz :-)

H.Anetka000
16.01.2014

Kniha byla jedna z mých nejoblíbenějších... Poté jsem však viděla film Ledové ostří a podobnost knihy a filmu je přímo neskutečná...!!! Strašně mě mrzelo, že autorka nejspíše okopírovala jednotlivé dialogy mezi postavami... Sice změnila prostřední, kde se děj odehrává a změnila bruslení na tanec ale podstata je pořád stejná....Pro mě vynikající kniha, která je bohužel malým plagiátem....!

andy.vindy
27.09.2011

Je to úžasné kniha s nádherným dějem. Napsaná velmi chytlavě na čtení :)