Léto na vodě

„Konečně prázdniny!“ těší se na nejsladší dva měsíce v roce se svojí kámoškou Aneta. Jenže doma to mezi rodiči pěkně skřípe a místo na vandr se jede na vodu. A ještě k tomu se svou ségrou, která jí dělá ze života peklo. Tři týdny bez mobilu a internetu s protivnou Beátou za zády a klukem, kterého by nejraději vystřelila na Měsíc? Tohle léto bude za trest…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372746/big_leto-na-vode-21A-372746.jpg 4.484

Kniha Léto na vodě

Erika017

Skvělá kniha, dlouho jsem se takhle nenasmála. Vojtíkovi poznámky byly dokonalé:) Celá kniha moc hezky plynula a ani jsem se nenadála a byl konec. Ideální na léto. Rozhodně doporučuji

musivila
16.07.2021

Tak tohle byla taková sladká jednohubka na jeden večer. A i když už mi dávno není -náct, kniha se mi líbila. S hlavními hrdiny sjedete řeku Ohři a zažijete nejedno dobrodružství. O zábavu a vtipné situace se postará nejmladší člen vodácké výpravy – Vojtíšek. To že jsou v knize zmíněna místa, která jsem sama navštívila, je jen plus. Ideální čtení na léto, navodí tu správnou prázdninovou náladu.

Ella161
21.02.2021

Skvělá letní oddechovka, kterou máte přečtenou za pár hodin. Kniha se četla rychle a léto tam z celého příběhu přímo sálalo. Po přečtení jsem také měla chuť vyrazit na vodu a zažít tam něco podobného jako Anet.

Autorčin styl psaní mi hodně připomíná Lenku Lanczovou. Každopádně Petru Martiškovou jsem si oblíbila o malinko více.

Anet, jakožto hlavní postava, mi skvěle sedla. Dost často jsem se v ní viděla a naprosto chápala její potíže se sestrou, tátou nebo tou příšernou tetou. Mám také sestru, se kterou se občas hádám, ale nikdy to mezi námi nebylo takové, jako mezi Anet a Beatou. To bych fakt nechtěla zažít a několikrát jsem si říkala, že můžu být ráda za svou sestru, která mě vždy podrží a podpoří (navzdory jakékoliv hádce).

Celé tři týdny jsem si s nimi fakt užila. Někdy jsem dostala takový záchvat smíchu, až se mě mamka ptala, jestli jsem v pohodě. Ale většinou jsem se jen pitomě usmívala a s radostí četla, co bude následovat dál.

Hodně jsem si oblíbila Vojtíka. Ty jo, ten malý kluk byl fakt číslo. Sice svého staršího bráchu většinu času štval, ale ostatním jen dělal lepší den.

Holky od Anet z týmu, byly hrozné... teda až na Nelu. To byla samá kosmetika, šatičky, telefony, fotky... no prostě děsné. A ty jejich hloupé řeči jsem nemohla vystát. Jsem myslela, že se budu snad mlátit hlavou o zeď. Každopádně autorka je popsala a vymyslela fakt skvěle. Protože každý někoho podobného zná, ne?

Romantická linka byla celkem dobrá. Prostě první láska no... Každopádně konec byl na mě až moc uspěchaný a to mě celkem zamrzelo.

loty13
19.10.2020

Supr knížka. Nejlepší byl Vojtík a jeho vtipy.

jaja4
12.09.2020

Pohodové čítanie, ale ako na hojdačke. Jedna kapitola super vtipná, druhá nudná, a tak sa to striedalo celú knihu. Malo tam byť viac romantiky. Aj štylisticky sa to dalo viac vycibriť.

Majka1979
28.07.2020

Od autorky som už jednu knihu čítala a tak som vedela, že ani táto ma nesklame. Ak máte rady trochu kamarátstva, romantiky a k tomu poriadnu dávku dobrodružstva a zábavy, tak si ju určite prečítajte, stála za to. Ja som sa na nej poriadne nasmiala, na leto ako stvorená. Mne sa určite veľmi páčila a som rada, že má svoje čestné miesto v mojej knižnici :)

Selendra
15.06.2020

Další krásná kniha od autorky. Vojtík byl super. :D Krásné letní čtení, určitě doporučuji.

Zuzanka45
02.02.2020

Příjemné letní čtení, hned jsem se do děje vžila