Iwíček Iwíček komentáře u knih

Kratochvilné rozprávky renesanční Kratochvilné rozprávky renesanční * antologie

Zajímavé počtení, i když se celkem špatně četlo.

15.01.2016 4 z 5

Divadlo Járy Cimrmana: Dodatky Divadlo Járy Cimrmana: Dodatky Zdeněk Svěrák

Kniha se mi velice líbila, protože mi přiblížila divadlo, které mám moc ráda a jehož tvůrců si vážím.

14.01.2016 5 z 5

Modrý a rudý Modrý a rudý Fráňa Šrámek

Sbírka se mi velice líbila. Četla se téměř sama, interpretace také šla celkem dobře. Naprostá spokojenost.

09.01.2016 5 z 5

Kniha apokryfů Kniha apokryfů Karel Čapek

Kniha se mi moc líbila a časem si ji určitě přečtu znovu. Tématicky je velice zajímavá :)

09.01.2016 5 z 5

Jeptiška pro markraběte Jeptiška pro markraběte Naďa Horáková

Kniha se mi líbila. Doporučila bych ji milovníkům historické literatury. Určité stojí za přečtení.

06.01.2016 4 z 5

Moudré z nebe Moudré z nebe Richard Skolek

Kniha se mi moc líbila. Určitě stála za přečtení. Mohu vřele doporučit.

30.12.2015 5 z 5

Zlatodějové (trojkniha 1., 2. a 3. díl) Zlatodějové (trojkniha 1., 2. a 3. díl) Jan Bauer

Kniha se mi velice líbila. Děj byl čtivý a jeho obsáhlost nebyla ničemu na překážku. S knihou jsem byla velice spokojená.

25.12.2015 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Krásná čtivá knížka. Sice jsem se k ní dostala až v dospělosti, ale...

18.12.2015 5 z 5

Paměti sedláka Josefa Dlaska Paměti sedláka Josefa Dlaska Josef Dlask

Velice zajímavý pramen o životě sedláků na vsi v raném novověku. Vhodné pro studium raného novověku.

17.12.2015 5 z 5

Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte Zdeněk Matějček

Zajímavá knížka, která je skvělým průvodcem rodičů za poznáním vlastního dítěte. Musím ji vřele doporučit.

08.12.2015 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Musím říci, že se mi kniha líbila, jen mám docela problém s jejím zařazením jak žánrově, tak i tím, pro koho je kniha určena.

05.12.2015 5 z 5

Jan Augusta v letech samoty 1548-1564 Jan Augusta v letech samoty 1548-1564 Jakub Bílek

Zajímavá historická kniha, která určitě stojí za přečtení. Bála jsem se jí, ale bylo to super.

03.12.2015 4 z 5

Tajemství kouzel Tajemství kouzel Petr K. Piech

Kniha se mi celkem líbila, je patrná inspirace v jiných dílech, ale nebyla na škodu.

29.11.2015 4 z 5

Znesvěcený hrob Znesvěcený hrob Zuzana Koubková

Dílo určitě stálo za přečtení :).

25.11.2015 5 z 5

Chlapec ve stínu Chlapec ve stínu Carl-Johan Vallgren

Skvělé počteníčko, vřele doporučuji.

20.11.2015 5 z 5

Stříbrný vítr Stříbrný vítr Fráňa Šrámek

Velice pěkný klasický román s lyrickým nádechem. Četl se velice dobře a docela často jsem se viděla v hlavním hrdinovi :)

19.11.2015 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Knížka se mi moc líbila. Myslím si, že věk autora vůbec není dílu na závadu. Ba naopak, vymyslel spoustu věcí, o kterých si myslím, že by je dospělý nevymyslel.

04.11.2015 5 z 5

Výchova bez trestů Výchova bez trestů Václav Mertin

Kniha se mi celkem líbila, i když měla menší chybičky na kráse.

28.10.2015 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Čtení, které si člověk užije. Osobně jsem si však ale odnesla z jeho čtení více otázek než odpovědí.

22.10.2015 5 z 5

Po dobrém, nebo po zlém? Po dobrém, nebo po zlém? Zdeněk Matějček

Velice zajímavé čtení :). Pokud chcete vychovat své dítě správně, tak si knihu určitě přečtěte.

20.10.2015 5 z 5