Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nestor české dětské psychologie, renomovaný autor a uznávaný odborník zve rodiče na výpravu do jednoho období lidského života – do doby od narození až do předškolního věku. Rodiče mají možnost krok za krokem sledovat, co se s dítětem v období tohoto překotného psychomotorického vývoje děje, nač mají být připraveni, na co se mohou těšit a na co je třeba dát pozor. Autor vychází ze své výzkumné práce a dlouholeté klinické praxe a s laskavou moudrostí nabízí svou zkušenost všem, kteří chtějí porozumět svému dítěti a dobře je provést první životní etapou až ke vstupu do školy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18563/big_prvnich-6-let-ve-vyvoji-a-vychove-d-HCe-18563.jpg 4.360
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte

Márrrty
27.12.2022

Kniha i mi přijde být už dávno přežitá. Navíc mi vadily skryté názory autora. Skoro nic nového jsem se nedozvědela.

Janek
23.11.2022

Užitečná, přehledná a inspirativní kniha nejen pro prvorodiče.


Taj-ka
06.06.2022

Na tuhle knizku myslim v podstate kazdy den, ukazala mi fakt jiny uhel pohledu na vychovu

Péťa Z.
14.05.2022

Pan Matějček ovlivnil moje výchovné postupy a utvářel (nebo možná upevňoval) moje hodnoty jako žádný jiný autor. Jeho knihy jsou nesmírně užitečné. Pro ty, kteří chtějí porozumět a předat něco dál, jsou tou nejlepší volbou.

jozik_v_tumane
15.03.2022

Pro zkoušku chůvy, ale i pro běžného rodiče, zbytečně podrobné. Jinak dobré.

sheldon8410
24.01.2021

Krásně napsaná knížka, vhodná i pro "obyčejné" rodiče, kteří nemají vystudovanou psychologii. Opravdu moc hezky se to četlo. Určitě knihu doporučuju, hlavně pasáž o období vzdoru. Napsáno s respektem a láskou k dětem.

Shashlick
28.07.2018

Je vidět, že knihu psal skutečný odborník, takže obsažená doporučení jsou postavena na opravdu pevných základech. Pan Matějček čerpá nejen ze své dlouholeté praxe, ale také z různých odborných publikací svých kolegů.
To je hlavní důvod, co tuto knihu odlišuje od jiných rodičovských knih, které přinášejí spíš módní způsob výchovy potomstva.

Iwíček
08.12.2015

Zajímavá knížka, která je skvělým průvodcem rodičů za poznáním vlastního dítěte. Musím ji vřele doporučit.

1