Iwíček Iwíček komentáře u knih

Císař táhne do války Císař táhne do války Jan Bauer

Kniha se čte téměř sama, ale za mě jen 85 %. Více se dočtete v mé recenzi, která je vyvěšena v záložkách.

02.10.2015 4 z 5

Ze soudní síně Ze soudní síně Ignát Herrmann

Kniha se mi velice líbila. Byla jsem spokojená.

15.09.2015 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Zajímavé, ale velice smutné čtení. Bylo to velice emotivní. Občas se mi u toho chtělo hodně plakat. Nechápu, jak někdo takový může vůbec žít.

08.09.2015 5 z 5

Duel Duel Arnaldur Indriðason

Kniha se mi vcelku líbila. Líbilo se mi, jak autor krásně popisuje. Bylo to celé takové realistické. Vše jsem si mohla krásně představit.

29.08.2015 5 z 5

Smrt z minulosti Smrt z minulosti Stanislav Češka

Krásná kniha. Děj se četl téměř sám a to vyprávění bylo naprosto bravurní.

11.08.2015 5 z 5

Kameny osudu Kameny osudu Flavia Bujor

Myslím si, že na věk autorky je kniha napsána skvěle. Četla se mi velice dobře.

19.07.2015 4 z 5

Zločin na Bezdězu Zločin na Bezdězu Vlastimil Vondruška

Wau, tato kniha je opravdu grandiózní. Četla se téměř sama. Je to paradox, poslední díl, který ze série přišel a já ho čtu jako první díl :). Musím ale vzdát hold autorovi, protože tato kniha opravdu stála za přečtení a jsem moc ráda, že jsem si ji mohla přečíst. Od této chvíle se vrhám do čtení autorova díla.

18.07.2015 5 z 5

Démosthenés Démosthenés Pavel Oliva

Je to kniha, která se mi tak do poloviny četla moc dobře, ale druhá polovina už byla celkem zdlouhavá a nečetla se mi tak dobře jako ta první.

29.06.2015 4 z 5

Starověký Egypt Starověký Egypt Zelda Sharif

Krásná malá knížečka, která mi opět pomohla při studiu. A ty obrázky, prostě boží.

24.06.2015 5 z 5

Úvod do studia jazykovědné germanistiky Úvod do studia jazykovědné germanistiky Alena Šimečková

Kniha se mi líbila a pomohla mi při studiu.

24.06.2015 5 z 5

Život a dílo Jeronýma Pražského Život a dílo Jeronýma Pražského František Šmahel

Velice zajímavá kniha, četla se mi velice dobře a líbila se mi. Doporučila bych ji všem, kteří se zajímají o historii našeho státu a nebo historii studují.

22.06.2015 5 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Kniha se mi celkem líbila, jen mi trošku místy vadily dialogy a vyjadřování Sussany. Ale příběhu to určitě na působivosti neubralo.

17.06.2015 4 z 5

Konec Ladislava Pohrobka Konec Ladislava Pohrobka Rudolf Urbánek

Zajímavá kniha o zajímavé postavě českého středověku.

16.06.2015 4 z 5

Bílá smrt - Příběh legendárního odstřelovače Zimní války Sima Häyhäho Bílá smrt - Příběh legendárního odstřelovače Zimní války Sima Häyhäho Petri Sarjanen

Kniha ve mně vyvolala rozporuplné pocity, takže nemohu říci, zda se mi líbila nebo ne. Více se můžete dočíst zde: http://iwikovaknihovna.blogspot.cz/2015/06/zimni-valka.html

08.06.2015 3 z 5

Spravedlnost má zpoždění Spravedlnost má zpoždění Jindřiška Ptáčková

Wau, tato kniha je plná zajímavých napínavých chvilek. Navíc se odehrává v místech, kde se dennodenně pohybuji. Působila na mě velice dobrým dojmem a už se moooc těším na další díl.

03.06.2015 5 z 5

Dějepisectví starověké Dějepisectví starověké Josef Dobiáš

Kniha se mi celkem líbila, ale pro její náročnost jsem jí dala 3 hvězdičky.

27.05.2015 3 z 5

Čaroděj Čaroděj Michael Scott

Jsem nadšená, tato kniha se mi opravdu líbila. Líbil se mi i první díl, ale toto se mi zdá jako o mnoho lépe propracované a napínavější. Mohu vřele doporučit :)

26.05.2015 5 z 5

Kosmova kronika česká Kosmova kronika česká Kosmas

Kniha se mi moc líbila. Vypovídá o naší historii.

11.05.2015 5 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Krásná knížka s velice zajímavým a čtivým příběhem.

26.04.2015 5 z 5

Pod dutým stromem Pod dutým stromem Vítězslav Hálek

Tato kniha se mi moc líbila, i když byla celkem smutná.

24.04.2015 5 z 5