Smrt z minulosti

Další případ soukromého detektiva Stanislava Berky, kdysi šéfa jihomoravské krajské mordparty, začíná objevením bizarně zavražděné ženy, bývalé prokurátorky, v brněnské Kamenné kolonii. Případ vyšetřuje krajská kriminálka vedená majorem Motlem, který si však brzy zve svého přítele Berku na pomoc. Ukazuje se totiž, že vražda ženy, zvané Kamenná prokurátorka, má souvislost s případem, který Berka s Motlem řešili před lety. Tehdy sice jednoznačně určili pachatele dvojnásobné loupežné vraždy, Státní bezpečnost jim však znemožnila objasnit celé pozadí případu......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250456/smrt-z-minulosti-250456.jpg 3.720

Detektiv Berka 7.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Smrt z minulosti

Vojslava
18.11.2020

Příběh nijak zvlášť nezaujal, snad jen tím nechutným provedením vražd a konstatováním, že autor má zálibu v tom, že čtenář nemůže odhalit vraha až do poslední strany z velmi jednoduchého důvodu... ale až nebude co ke čtení nebo přijde intelekt ochromující období, budou další díly vděčné...

knihovniceS
04.10.2017

Asi na takové knihy nejsem ... Je to moje chyba. Autor je oblíben, u nás se půjčuje, ale mne si nezískal. Ve třetině knihy jsem to vzdala. Lituji :(

matvlad
29.06.2017

Kniha se mně moc dobře četla, doporučuji ji dalším čtenářům. V.M.

bábuška
21.02.2017

Detektivky pana autora Češky se mi líbí všechny, nehledě na to že se děj odehrává v místech mě známých. Případy jsou vždycky bravurně vyřešeny k radosti čtenáře.

ivoiro
18.02.2017

Kniha přesně kopíruje to, co jsem od ní čekal. Lehké a nenáročné oddechové čtení, které zaujme.

Martulka47
27.08.2016

Děj byl malinko předvídatelný, ale přesto příjemné čtení. Příběh je z Brna a autor jmenuje i ulice, kde se vše odehrává. Mám v plánu zajet se na tyto místa podívat.

Fíbí
21.02.2016

Nebavila mě. Dalo se to uhádnout. Jen se tam vyšetřovalo a vyslýchalo, měla jsem pocit, že čtu policejní výslechy i s jejich pitomými formulacemi. Zbaven života. Bez příznaků života. Tahle se nepovedla.

Iwíček
11.08.2015

Krásná kniha. Děj se četl téměř sám a to vyprávění bylo naprosto bravurní.