Ivy Ivy komentáře u knih

Ella a Michael navždy Ella a Michael navždy Jessica Sorensen

I spisovatelské umění se někdy dá rozvíjet na lepší úroveň. Mám z téhle knihy takový lepší pocit, než z té první. Četla se líp, příběh byl zajímavější. Rozhodně příjemné překvapení :).

04.06.2014 4 z 5

Stříbrná hladina Stříbrná hladina Ann Maxwell

Dočetla jsem poslední stránku, strašně se mi to líbilo a když kouknu na hodiny - ukazují jednu ráno. Nechala jsem se tím příběhem tak pohltit, že jsem zapomněla na okolní svět, což se mi povede při čtení opravdu málokdy. A navíc všechno to bylo tak krásně dojemný. Nemám, co vytknout :).

13.05.2014 5 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Celý příběh byl hezký. Romanticka jak má být. Všechno to ještě zlepšil epilog.

11.05.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Nejlepší na téhle knize bylo to, že když jsem si uvědomila, asi tak v půlce, že mě to nudí a koukám , kde co lítá místo abych se soustředila na knihu a že se tam vlastně nic neděje tak od další kapitoly to byl obrovský obrat. Opravdu takový nevšední, zajímavý a překvapující příběh. Když jsem jí začala číst vůbec jsem si nedokázala představit, že se to bude odehrávat tímhle směrem. Čekala jsem nějakou povrchní středoškolskou romanci, ale opravdu mě to příjemně překvapilo.

09.04.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Když se mi do ruky dostala kniha, zůstal mi rozum stát. Nechápu jak někdo, ještě ten, kdo za to dostane zaplaceno, může takhle doprasit oficiální překlad, vážně hrůza.

01.04.2014 5 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Taky jedna z mála knih v povinné četbě, kterou jsem četla ráda. Prostě se mi podaří povinně zdolat jen knihy s válečnou tématikou.

11.02.2014 5 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Mám z knihy takové rozporuplné pocity. Opravdu se to vyhýbá všem knihám, které jsem doposud na toto téma četla... počínaje 50 odstínama. Aspoň mě děj překvapil. Ale všeho s mírou a tohle pro mě prostě bylo místy moc. Knihu jsem mnohokrát zavřela s tím, že ji neodčtu... nakonec se mi to podařilo, konec mi aspoň přidal trochu na zvědavosti a další díl si asi přečtu, ale... první už nikdy víckrát.

19.01.2014 3 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Nenáročnná kniha, ničím neurazí. Prostě typycká romantika z vysoké školy. Čte se to dobře, odpočinkové čtení, které mě bavilo :).

10.01.2014 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Nedokázala jsem se do toho příběhu začíst. Prostředí s mafiány v pozadí mi nijak neučarovalo. Zvláštní spolek mysterií mi vůbec nepřišel vášnivý, ale spíš nechutný. Nejsem žádná puritánka, ale v tomhle příběhu jsou prostě okolnosti, které nepřenesu přes srdce. Posledních 40 stránek jsem nedočetla a nechávám si je do důchodu.

08.01.2014 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Supr knížka i když mi bylo jasné od první kapitoly jak to dopadne je to odpočinková, příjemná četba :).

29.12.2013 4 z 5

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Moc hezký příběh :), souhlasím s ostatními ten konec...

22.12.2013 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Kdo to nečetl tak snad ani nežije. Takže jsem se do toho pustila a zřejmě jsem typ člověka, co takováhle díla moc neocení nebo možná spíš nepochopí.

21.12.2013 3 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Četla jsem ji už dávno, několikrát a vracet se k ní zřejmě nebudu i když, co vzpomínám tak nenacházím co bych vytkla. Jo, pamatuji si. V té části, co Bellu Edward opustil jsem řvala. Umění knih rozbrečet a rozesmát si cením :).

21.12.2013 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Je to příjemné čtení, které vás tak nějak pohladí po duši, protože vztah, který si mezi sebou vytvořili hlavní hrdinové nad ním se dá jen usmívat.

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Pokračování předčilo moje očekávání. Poněkud rozpoluplné pocity z prvního dílu, kdy jsem váhala zda se neušetřit dalšího ne až tolik zábavného pokračování, byly zahnány a opět se mi druhý díl líbil víc. Plus je, že spisovatelka to zbytečně neprotahovala, i když jisté části z téhle knihy bych víc rozvedla a nahradila jimi ty z prvního dílu na kterými jsem přemýšlela zda-li by nebylo lepší knihu odložit a zapomenout na ni.

15.12.2013 4 z 5

Jen jedno jablko denně Jen jedno jablko denně Emma Woolf

Konečně příběh, který dokazuje, že anorexie není je poblouznění mladých nespokojených holek.

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Opět se mi poslední díl série líbil nejvíce, nevím asi to nebylo zlepšení spisovatelky ve psaní, ale spíš, že příběh Bryne a Ethana konečně vrcholil - dítě, umrtní otce, svatba, únos - jo konečně se něco dělo.

15.12.2013 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha série. Příběh je poutavý, čtivý, nemám, co vytknout.

08.12.2013 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

U některých spisovatelek mě udivuje odvaha pouštět se do pokračování nudných příběhů. Tady naopak, i když je na toto téma knih jak máku, lituji, že pokračování Jace a Bethany není. Stejně jako první díl je tohle (aspoň pro mě) kvalitní příjemná četba a skvělé vůbec ne nudné zápletky - kniha mě jednoduše bavila :).

07.12.2013 5 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

V poslední době na tohle téma vychází tolik knih, že osočovat jednu autorku jak kopíruje druhou je zbytečný. Na tohle téma se dá být kreativní a originální, ale v rámci mezí jinak je to všechno stejný. Kniha se číst dala, příběh je hezký a pokračování se mi líbilo více než první díl.

30.11.2013 4 z 5