Ivuska97 Ivuska97 komentáře u knih

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Ikdyž jsem tuto sérii přečetla po desáté, rozhodně to nebylo naposledy! Je to dokonalej svět, do kterýho se jako mudla budu do nekonečna vracet ❤ v tomto případě jen 5*, víc jich tu není :( :D

30.07.2017 5 z 5

Už nevím, jak mám komentovat knihy tak dokonalé série. Budu se opakovat, vše je neskutečně promyšlené a každá kapitola má doslova svoje kouzlo. Miluju to, vážně! 5* :)

17.07.2017 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Ani si nedokážu představit, kolik energie J. K. Rowlingová vložila do svých knih. Vše je tak dokonale propracované. Každý díl je lepší a lepší! 5*

30.06.2017 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Všechno je neskutečně promyšlené :) super :) 5*

06.06.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Každý díl, této série, je sladkou čokoládou pro mojí fantazii. 5*

21.04.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

J. K. Rowlingová musí být zkrátka mocná kouzelnice. Tak krásný, tajemný příběh plný čar a kouzel by nedokázal napsat jen tak někdo. Každá kniha ode mě dostane 5*, protože si ani netroufám najít na jejím příběhu nějakou chybu. Always!

19.04.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Od té doby, co jsem přečetla tuto knihu, se dívám na svou čivavu úplně jiným pohledem! Je to krásná, dojemná kniha a doporučuji ji každému, kdo se nemůže vyrovnat se ztrátou svého čtyřnohého mazlíčka a kdo chce svého pejska chápat víc, než doposud. 5*

19.04.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tak tahle kniha mě opravdu stresovala, občas jsem se bála číst dál. Ovšem tohle všechno u dobré detektivky má být. 4*

19.04.2017 4 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Až na ten konec, který zůstal otevřený, to je skvělá série. Čekala jsem větší happyend, vážně. S tímhle koncem furt pokračuje děj, jsou stále na útěku a vlastně všichni jsou proti nim. Čekala jsem obrovský zvrat, který to celé uzavře. Žádný zvrat nenastal a já doufám, že se dočkám pokračování. V každém případě se mi celá série četla krásně a doporučuji to každé dívce, která má ráda fantasy a milostný příběh dohromady. :)

30.03.2017 4 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Kniha byla čtivá, zajímavá a chytlavá. Můj problém je, že jsem si zvykla na knihy s detektivním a romantickým nádechem a pak jsem sáhla do knihovny po téhle knize. Jelikož jsem sérii těchto 3. dílů dostala od babičky, vše přečtu, jen nevím, jestli budu knihy oprašovat ve své knihovně nebo jestli si spíš neudělám místo na Larse Keplera nebo Samuela Bjorka. Dala jsem 3*, protože nejsem na hrdinky ve věku 15ti let, co nedokáží doříct větu nebo někoho vyslechnout, když k nim promlouvá. Každopádně jsem to přečetla za dva dny a doufám, že zbývající díly budou jen a jen zajímavější. :)

26.02.2017 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Kniha byla ze začátku nezáživná a musela jsem se nutit, abych jí přečetla. Jakmile jsem přešla na druhou půlku knihy, nemohla jsem se odpoutat. Trochu mi přišlo, že byla kniha spíš o přírodě, Austrálii a moři než o příběhu, který se odehrával mezi matkou , dcerou a nevítaným hostem. Ale jinak na oddychové čtení se kniha perfektně hodí! :)
Dala jsem pouze 3*, protože jsem u Jojo zvyklá na trochu jinou kávu. :)

21.02.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka mě opravdu zaujmula a nemohla jsem se odtrhnout. Škoda je, že jsem se nemohla úplně orientovat v čase, ale to je asi jen můj problém. Doporučuji :)

02.02.2017 4 z 5