Ivule_M Ivule_M komentáře u knih

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Wow! Tak to bylo naprosto úžasné. To jiskření mezi nimi, to jak Bianca Jacksona vždy uzemnila... A ty její přirovnání... Doporučuji

14.09.2021 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Knížka byla čtivá, ale mohla by mít klidně míň stránek. No a věk postav? Ten mi k tomuto příběhu absolutně neseděl. Jinak se mi moc líbily slovní přestřelky

27.07.2021 4 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Krásný romantický příběh, který místy vhání slzy do očí. Doporučuji

30.08.2021 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Ze začátku mě kniha moc nenadchla...poté se to však rozjelo a už nebylo možné se odtrhnout. Doporučuji :-)

27.04.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Úžasná kniha????nemohla jsem se odtrhnout a přečetla ji jedním dechem. Do odhalení na konci jsem nevěděla, jak to bylo. A byla jsem velmi překvapená. Doporučuji????

11.01.2019 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Pěkný příběh s nečekaným koncem. Text zpestřen zápisy z deníku, grafy apod. Už se těším na film :-)

26.01.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha, která se čte sama, jde ji jen těžko odložit a čtenář se nemůže dočkat až zjistí, jak to celé dopadne :-)

26.12.2017 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Úžasná kniha od které je těžké se odtrhnout. Napínavá po celou dobu a během čtení jsem podezřívala úplně každého. Překvapivý konec. Vřele doporučuji :)

23.08.2017 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Úžasná kniha! Příběh, kde si ženská nesedne z chlapa hned na zadek ????Doručuji????

23.06.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Další skvělá kniha. Doporučuji

08.06.2018 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Stejně jako ostatní knihy ze série se četla krásně. Líbilo se mi, že na konci se autorka vrátila k postavám z předešlých dílů. Doporučuji celou sérii :-)

31.05.2018 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Celá trilogie byla naprosto skvělá, plná napětí s trochou romantiky. Doporučuji. Určitě se k nim za nějakou dobu vrátím. :-)

10.02.2018 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Úžasná kniha plná napětí a zvratů. Vrhám se na další díl :-)

03.02.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Zajímavá kniha s nepředvídatelným koncem.

20.01.2018 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

V porovnání s prvním dílem, je tento rozhodně lepší. Akce, Emma se chovala líp, odhalení minulosti. A chválím, že kapitoly z Carterova pohledu konečně nejsou ve třetí osobě.

17.09.2021 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Čtivá kniha s trošku jiným vztahem hlavních hrdinů (spisovatelka, co se mu vloupala do apartmá a boháč). Ale musím říct, že chvílemi mě hlavní hrdinka dost štvala tím, jak pořád vše přirovnávala k románu. Za mě slabší 4*

13.09.2021 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Trošku slabší 4*. Kniha byla dobře napsaná a i když byl místy špatný překlad, četla se dobře. Těším se na díl s June a Masonem.

20.05.2021 4 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Úžasná kniha. Přečteno jedním dechem. :) Doporučuji

18.10.2018 5 z 5

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Asi nejlepší částí bylo vzájemné špičkování a naschvály hlavních hrdinů :-) místy, pro mě, zbytečně dlouhé nudné pasáže.celkově se mi ale knížka líbila.určitě si přečtu i další knihy od autorky :-)

04.05.2018 4 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Úžasný strhující příběh s mnoha nečekanými odhaleními. Napínavější než první díl. Nedá se od něj odtrhnout. Doporučuji! :)

05.02.2018 5 z 5