ivettfox ivettfox komentáře u knih

Nastavení mysli – Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál Nastavení mysli – Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál Carol Dweck

Tahle kniha mně změnila způsob vnímání světa a života. Doslova. Buď něco odsoudíte a necháte se tím pohltit a nebo to přijmente a něco s tím uděláte. Autorka uvádí spousty příkladů, kde se tato teorie potvrdila a mě tedy přesvědčila.
Možná, že se autorka opakuje, ale co si třeba místo toho kritizování něco odnést a plaikovat do svého života? :)
Čteno v anj

03.05.2020

Tvarování těla pro muže a ženy Tvarování těla pro muže a ženy Petr Tlapák

Tady si moc neprectete. Je to opravdu pouze prirucka, kterou si s sebou muzete vzit na cviceni. A nebo podle ni odhadnout, kde mate nejaky nedostatek

12.01.2020 5 z 5

Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede) Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede) Pavel Walek

Jsem nutricni specialita a o toto tema se dlouhodobe zajimam.
Nazor, ze v kniha je nebezpecna a ridit se radami z knihy je hazard, je holy nesmysl. Naopak je vse zde vysvetleno polopate i pro totalni laiky. Kniha se naopak snazi ukazat zdravy smer stravovani a dat vam informace co nejjednodussim zpusobem

12.01.2020 5 z 5

Moderní výživa ve fitness a silových sportech Moderní výživa ve fitness a silových sportech Lukáš Roubík

Výborná kniha pro ty, kteri maji zakladni znalosti o chemii potravin a lidskem tele

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Tohle není kniha pro slabé povahy.

11.01.2020 5 z 5

Fakta, fakta a zase jenom fakta. Bez hlubšího příběhu. Kniha ale neurazí.

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Skvělé nahlédnutí do mysli tohoto krutého člověka. Po přečtení knihy mám z Rudolfa smíšené dojmy. Ačkoliv nikde nepřiznává, že vězně osobně byl, já si vzpomínám na knihu "zvláštní zacházení", kde byl popsán jako ten "Nejhorší v celém táboře".

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Velmi dobrá kniha, ikdyž "zvláštní zacházení" se mi líbilo víc.

11.01.2020 5 z 5

Sonderbehandlung neboli Zvláštní zacházení Sonderbehandlung neboli Zvláštní zacházení Filip Müller

Podle mého jedna z nejlepších knih s touto tématikou

Tetovač z Auschwitzu Tetovač z Auschwitzu Heather Morris

Podle mého názoru tomu něco chybělo. Možná to bylo způsobeno tím, že kniha není v "ich" formě

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Kniha je dobrá, nic tam není šatně, ale po přečtení "Zvláštního zacházení" mi přijde poněkud "Slabá".

11.01.2020 4 z 5

Super průvodce životem :) Určitě se k ní zase vrátím.

27.08.2019 4 z 5

Zpráva o mém muži Zpráva o mém muži Josefa Slánská

po přečtení téhle knihy jsem měla opravdu, jak to říct, těžké vědomí? Nečte se to hezky, protože kniha nic neřikrášluje. Komunistka, nekomunistka, pí Slánskou obdivuji. Ta ženská si prošla peklem.

27.08.2019 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Dneska dotčeno. kniha mi přišla celkem předvídatelná a místy skoro až nudná. Trochu mě už pak ke konci štvalo to klišé- ‘lhal/a/li jsme abychom te uchránili’.
Řekl bych, ze kniha je vhodná pro mladší čtenáře po 18 let, ti ji budou žrát :) já na to uzbohuzel neskončila :)

21.10.2018 5 z 5

Setba z vesmíru Setba z vesmíru Erich von Däniken

Nejzajimavejsi je pro mne asi konec knihy :)

13.11.2015 4 z 5

Poselství věčnosti Poselství věčnosti Erich von Däniken

Takova vcelku ctiva knia plus krasne fotografie, pro me je to nejlepsi kniha od pana D.

24.09.2015 5 z 5

Oči sfingy Oči sfingy Erich von Däniken

jEdna z mych nejoblibenejsich!

24.09.2015 5 z 5