ivanaci ivanaci komentáře u knih

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Ten konec :-))) to nemohl čekat snad nikdo

22.06.2020 4 z 5

Překročit všechny hranice Překročit všechny hranice Annie Ward

Překvapivý konec, dost dobré, i když mě hlavní postavy občas štvaly.

21.06.2020 3 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tato kniha Sestry a Mráz jsou dle mě nejlepší. Překvapivé, krásně se čte, člověk nemůže přestat. Těším se na další díl co snad vyjde.

04.06.2020 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Tak dočteno, bylo boj. Několikrát jsem chtěla odložit. Knihu jsem četla pro čtenářskou výzvu a byla mi půjčena jako výborná. Nějak mi tam vadily některé věty, přišlo mi jako dost krkolomný překlad.

02.06.2020 3 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Četla jsem všechny knihy autora, s komisařem Servazem, a tato mi přišla nejslabší, ale hodí se do letošní knižní výzvy. :-)

17.05.2020 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Poslouchala jsem jako audioknihu, potřebovala jsem ruce na háčkování :-). Hodnocení? Skončila jsem poslouchat v půl čtvrté ráno, nemohla jsem přestat, tak asi tak. :-)

17.05.2020 5 z 5

Holky to někdy nemaj lehký Holky to někdy nemaj lehký Klára Mandausová

Čekala jsem více...alepoň posloužila jako kniha do výzvy.

15.05.2020 2 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Nejdříve jsem se nemohla začíst, technické vymoženosti mi moc neříkají a nesleduji jejich vývoj, dlaší část byla dobrá a konec nějaký uspěchaný. Podle mne nejslabší kniha autora, a to jen proto, že nežiji aplikacemi. Vahlížím dalšího komisaře Servaze.

09.05.2020 2 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Asi nejlepší díl serie, napínavé, překvapivé

01.05.2020 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Opět napínavý a plný zvratů

22.04.2020 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy. Nejsem milovník tetování, ale musím říci, že se mi kniha velmi líbila. Měla spád a kdo je objednavatel jsem netušila. Asi nečtu mnoho detektivek :-)

10.04.2020 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Jak píší čtenáři dole... prostě pecka a to mám hrůzu z tlustých knih

29.03.2020 5 z 5

Úlety Matěje Broučka aneb Z Čech až na konec hotovosti Úlety Matěje Broučka aneb Z Čech až na konec hotovosti Zdeněk Fabián

Na knihu jsem narazila v rámci čtenářské výzvy. U některých příběhů jsem se hodně bavila, některé přetrpěla.

29.03.2020 3 z 5

Díky výzvě jsem objevila poklad, kniha plná krásných myšlenek

14.03.2020 5 z 5

Diagnóza: učitelka Diagnóza: učitelka Gabriela Falcová

Pobavila jsem se. Myslela jsem, že tam bude i něco příběhů ze školy a nejen studium a hlavně studium tělocviku.

07.03.2020 3 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Na knihu jsem se moc těšila a musím řící, že mě hrdinka hrozně štvala. Co chtěla? Proč tak jednala? Nepochopila jsem ji. Byla jsem ráda, že kniha skončila.

01.03.2020 2 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den Mitch Albom

Po přečtení této úžasné knihy má snad každý touhu mít ještě jeden den.... nebo vzít telefon a zavolat nebo dojít....

23.02.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Knihu mi půjčila kolegyně se slovy "nic moc". Říkala jsem si, zkusím, uvidím. Vždyť je to Alena Mornštajnová :-) Knihu jsem dočetla a musím přiznat, že žádný velký zážitek nezanechala, což o ostatních knihách autorky nemohu říci.

22.02.2020 3 z 5

Vděk Vděk Delphine de Vigan

První kniha co jsem četla od této autorky. Původně jsem si ji půjčila pro téma knižní výzvy a nelituji. Krásná kniha o smutných věcech, ale i tak je v ní plno humoru. Nelze čekat pusu od ucha k uchu. Ona totiž není jen o umírání a smrti, je to i oslava života, oslava lidských hodnot, na kterých by nám mělo hlavně záležet. Těším se na další knihu autorky, už leží na stolku.

20.02.2020 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Je to má druhá kniha autora. Se Sněhulákem se nedá srovnat. Sáhla jsem po knize pro Knižní výzvu. Nějak mi vadil detektiv namol.

19.02.2020 2 z 5