ivanaci ivanaci komentáře u knih

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Jak píší předchozí ... Maciiik

22.01.2022 3 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Paráda

22.01.2022 4 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Dočetla jsem, ale tolik lidí a tolik problémů? Přišlo mi trochu neukončené. Jak dopadla VIKI? Přišlo mi, že jde hlavně o otázku, kde je Lukáš. Určitě už znovu neotevřu.

09.01.2022 2 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Asi budu jediná, ale za mě asi nejhorší díl, nějak jsem se nemohla začíst. Čtu od prvního dílu, tak uvidím, jak další.

03.11.2021 2 z 5

Dámské kupé Dámské kupé Anita Nair

Krásná kniha, i když někdy plná bolesti a smutku, přesto nádherná. Četla se sama.

17.09.2021 5 z 5

Zraju jako víno Zraju jako víno Virginia Ironside

Bylo to vtipné, ale musím říci, že se mi Stárnu a užívím si líbilo více. Jinak jsem se v pocitech dost našla, také první vnouče, jen v Anglii chodí dříve do důchodu :-))

31.07.2021 3 z 5

Stárnu a užívám si - Deník zralé ženy Stárnu a užívám si - Deník zralé ženy Virginia Ironside

V mnoha situacích jsem se viděla :-))

17.07.2021 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Drsné, ale skvělé

17.07.2021 5 z 5

Rododendron: Za horizontem osudu Rododendron: Za horizontem osudu Pavla Pavlíčková Kovaříková

Přečteno ze jedno odpoledne, krásné čtení o lásce a nenávisti. Velmi silný příběh z nedávné doby

01.06.2021 5 z 5

Kolumbova záhada Kolumbova záhada Steve Berry

fakta a fikce, pěkné

18.05.2021 3 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Začala jsem číst pro téma výzvy. Popisy míst a už bych tam chtěla jet.

03.05.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Na knihu jsem se těšila, autorka opravdu umí, ale toto se dle mě moc nepovedlo. Stálý popis, málo dialogů a nějaké nepřesnosti. Koupila jsem si ji, abych ji darovala a nebudu litovat.

25.04.2021 2 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Pěkné čtení na velikonoční čas :-))
Mám ráda knihy, které Vás lákají ke zjištění dodatečných informaci...

09.04.2021 4 z 5

Tichá smrt Tichá smrt Peter May

Přečteno jedním dechem, na skotskou trilogii to nemá, ale dost dobré

24.03.2021 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

I to se může v rodinách dít

16.03.2021 3 z 5

Dívky ze Šanghaje Dívky ze Šanghaje Lisa See

Tajemství hedvábného vějíře a Čajová dívka... byla jiná liga. Zajímavé téma, ale čtení jsem si tak neužila jako předcházející knihy

06.03.2021 3 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Opět paráda a nečekaný konec. Mráz, Sestry a Údolí to je pro mě TOP od tohoto autora.

20.02.2021 4 z 5

Jednou na útěku, vždycky na útěku Jednou na útěku, vždycky na útěku Helena Kratochvílová

příjemná oddechovka

16.02.2021 4 z 5

Josef Němec: Neobyčejný muž neobyčejné ženy Josef Němec: Neobyčejný muž neobyčejné ženy Magdaléna Pokorná

Člověk si opraví názor na tohoto muže. Kladla jsem si otázku, jaká by byla Božena Němcová babička

07.02.2021 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Krásné čtení o nelehké době, už aby byla nová kniha :-))

07.02.2021 5 z 5