irena0595 irena0595 komentáře u knih

25.01.2019 2 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

22.02.2018 5 z 5

Body Book Body Book Cameron Diaz

Kniha byla spíše pro úplné neznalce zdravého životního stylu. Nebyla špatná, ale mě osobně nic nového nepřinesla. Bylo v ní, že se máme hýbat, myslet pozitivně a jíst kvalitní nerafinované produkty, a proč. Vlastně nic, co by člověk nevěděl. Za mě teda trochu předražená kniha, hodící se spíše pro úplné začátečníky, co poprvé slyší o zdravém životním stylu.

09.01.2018 3 z 5

Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Lenka Požárová

Kniha se mi velmi líbila, i autorka a její neobvyklá povaha. Co mě ale trošku zmátlo, byl prostředek děje, kdy jsem se trošku v příběhu ztratila. Ale jinak pěkné počtení. :)

13.12.2017 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Ten konec :o

08.01.2017

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Úžasná kniha :)

15.08.2016 5 z 5

Už je tady zas Už je tady zas Timur Vermes

Pribeh me nezaujal, a autor nedokázal vystihnout pravou osobnost Hitlera..

15.07.2016 1 z 5

Zúčtování Zúčtování Kathy Reichs

Kniha je myslim oproti predeslym dilum uplne na nizsi urovni, prijde mi, ze ostatni dily byly lepsi.. Zuctovani me chytlo az po dvouste strance, kde dej zacal byt ctivy. Asi budu muset dat 4 hvezdy :/

13.07.2016 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

11.07.2016 5 z 5

Vegan v kondici Vegan v kondici Brazier Brendan

11.07.2016 5 z 5

Odkaz Stonehenge Odkaz Stonehenge Sam Christer (p)

Nicim me nenadchla

Polibek Polibek Anna Todd

Skvělá kniha

14.06.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Dobrá kniha, oceňuji i vědecké zpracování. :)

31.05.2016 4 z 5

První První Kiera Cass

Skvělá série. Opravdu stojí za přečtení. Fakt vás to donutí být vzhůru až do rána a donutí vás to číst a číst.. :) fakt super knihy

18.05.2016 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Super knížka, co víc dodat :)

15.04.2016 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Jedna z nejúžasnějších knih, co jsem kdy četla. Obdivuju lidi, kteří si to vše museli prožít. Ale také i autorku, která posbírala skutečné příběhy různých lidí, a sepsala je. Muselo jí to dát obrovskou práci. Jsem autorce vděčná, že jsem si knihu mohla přečíst :)

19.03.2016 5 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Pro mě příjemně napsaná odpočinková kniha, zábavná + dobře se čte :)
Také obdivuji překladatele, že si takto poradil s různými zádrhely českého jazyka. Muselo být dosti obtížné překládat text.

03.03.2016 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult