ilčidlo ilčidlo komentáře u knih

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Čtivý detektivní román i když chvílemi neuvěřitelný děj.

28.04.2019 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Zase jsem se nasmála

28.04.2019 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Zajímavě čtení napínavé a přitom se i něco nového dovíme. Nečekaný překvapivý závěr.

18.02.2019 4 z 5

Nevycházej po setmění Nevycházej po setmění Helene Tursten

Čtivá a napínavá detrektivka

26.08.2018 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Jsem přímo nadšená Doporučuji

26.08.2018 5 z 5

Italské boty Italské boty Henning Mankell

I když to nebyla detektivka tak byla velice čtivá. Jo pan Mankell byl pan spisovatel, uměl to....

15.05.2018 5 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Tato detektivka se mně velice líbila, příjemné čtení. Všem doporučuji

03.05.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tato kniha mi nepřišla jako světový bestseller, neni špatná, ale zdá se mi že měla větší reklamu než si zasloužila, nějak mi nesedla

19.04.2018 4 z 5

Neklidný muž Neklidný muž Henning Mankell

Za celou sérii dávám 5 hvězd, ale tento díl byl více o stárnutí komisaře Wallandera než detektivkou

19.04.2018 5 z 5

Pátá žena Pátá žena Henning Mankell

Mně se líbí detektivky od Mankella víc a víc a tato zatím je pro mně nejlepší, akorát jsem tentokrát poprve i trochu fandila pachatelce. Tento díl si zaslouží 5 hvězdiček

13.03.2018 5 z 5

Hladový duch Hladový duch Louise Penny

Všechny knížky z této série se mi velice líbily a tato ze všech nejvíce. Už se těším na další vyšetřování vrchního inspektora Gamache a zase by to mohlo být ve vesničce Three Pines.

06.03.2018 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Úplně mně pohltila, doma nic nefungovalo, nemohla jsem se na nic jiného soustředit doporučuji

12.01.2021 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Napínavá a čtivá detektivka

12.01.2021 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Za mně hodně dobrý

12.01.2021 5 z 5

Básnik smrti Básnik smrti Michael Connelly

Pro mně druhá kniha od tohoto autora a jsem moc ráda že jsem jej podruhé vyzkoušela. Čtivá a napínavá kniha

18.03.2020 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Já ji vlastně přečetla až na podruhé. Poprvé jsem se vůbec nemohla začíst, ale s odstupem jednoho roku a spousty jiných přečtených knih jsem se k ní vrátila a dokonce se mi i líbila.

19.12.2019 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Za mně čtivá a napínavá kniha s nepředvídatelným dějem. Jen ten konec ve mně vyvolával mrazení jak se policie chovala

19.12.2019 5 z 5

Kořist Kořist Paul Finch

Další skvělá kniha z této série, doporučuji k přečtení. Jen doufám že bude další pokračování

05.09.2019 5 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Za mně výborně napsaná kniha. Manipulace ze strany profesora je nebezpečná.

05.08.2019 5 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

První přečtená kniha od tohoto autora a byla jsem překvapená jak se mi hezky četla. Rychle jsem jí přečetla a pak o ní přemýšlela. Doporučuji

05.08.2019 5 z 5