hnilda3 hnilda3 komentáře u knih

Po povodni Po povodni Kassandra Montag

První třetina super, třetí třetina super a to mezi tím... No, bylo to takové klidné, ale chvílemi spíš nudné.

18.03.2022 4 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Trochu mě překvapila horší hodnocení tady na databázi, protože mně to přišlo naprosto super! Sice jsem hodně věcí vytušila předem, ale bavilo mě to.

13.03.2022 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Řekla bych, že slabší než první díl, ale i tak fajn na odpočinek. Těším se na třetí díl.

09.03.2022 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Četlo se to fajn.

04.03.2022 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Začátek byl slibný, ale v průběhu mi dělalo problém se pořádně začíst. Přišlo mi to takové nijaké, jak nějaká telenovela, kde každý spí s každým. Každopádně konec nebyl špatný.

23.02.2022 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Rozhodně zatím nejlepší knížka, kterou jsem od autorky četla.

15.02.2022 5 z 5

Stráže! Stráže! Stráže! Stráže! Terry Pratchett

Moje první kniha od autora a nejsem asi tak nadšená, jak jsem čekala. Nečetlo se to špatně a byly tam fakt vtipné pasáže, ale občas mi dělalo problém vlastně děj pochopit. A bylo pro mě i nezvyklé to, že kniha není členěná na kapitoly a skáče se tam z jednoho na druhé.

10.02.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Moc příjemné oddychové čtení, četlo se pěkně.

26.01.2022 5 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Naprosto perfektní zakončení skvělé série knih. Spousta akce, zvratů, skvělé!

22.01.2022 5 z 5

Vražda o Vánocích Vražda o Vánocích Lee Harris (p)

Tenhle díl mě moc bavil, zápletka nebyla přehnaně zamotané, ale bylo to napínavé, protože člověk skoro do konce netušil, co se tedy stalo a kdo byl pachatel.

13.01.2022 5 z 5

Vražda na den Svatého Patrika Vražda na den Svatého Patrika Lee Harris (p)

Tento díl se mi líbil méně než předchozí. Bylo to na mě hodně zamotané, spousta jmen. Zápletka mě tolik nezaujala.

06.01.2022 3 z 5

Vražda na křtinách Vražda na křtinách Lee Harris (p)

Super, tentokrát pořádně zamotané, konec překvapil.

01.01.2022 5 z 5

Vražda na Den smíření Vražda na Den smíření Lee Harris (p)

Příjemné oddychové čtení, chvílemi dost napínavé.

30.12.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Perfektní, autorka nezklamala. Bylo to podle mě dost jiné než předchozí knihy, které jsem od Jojo četla, ale změna byla příjemná :).

26.12.2021 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Bohužel zklamání. Autorku mám ráda, ale toto mě moc nebavilo. Bylo to spíš jak nějaká telenovela...

04.11.2021 2 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Moje první kniha od autora a jsem nadšená. Tolik fascinujících informací o přírodě. Už se těším na další!

01.11.2021 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Četlo se to příjemně. Nikdy jsem Kovyho nějak nesledovala, ale přišel mi rozumný. Je vidět, že to je normální kluk :).

31.10.2021 5 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

To byla síla. Vím, že u Judi člověk vždycky má očekávat těžké a diskutabilní téma, ale bylo to drsné. A ten konec mě dostal, i když mi to mohlo docvaknut, ale neee :-).

24.10.2021 5 z 5

Hezký, ale narovnej se! Hezký, ale narovnej se! Johana Fundová

Takový průměr. Asi jsem od toho čekala víc, spíš humornější obsah, ale překvapilo mě, že to bylo spíše naopak. Konec mě docela zklamal.

14.10.2021 3 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

To bylo super, čtivé, napínavé, člověk čekal, jak to teda vlastně bude...

10.10.2021 5 z 5