Vražda na křtinách

Bývalá jeptiška Christine jede na křtiny syna své kamarádky Maddie do městečka Studburg. To bylo před třiceti lety zatopeno kvůli stavbě přehrady a nyní se díky velkému suchu opět objevilo. Když Christine prochází vlhkými zákoutími suterénu kostela, objeví zde ostatky těla mladé ženy - děsivý pozůstatek třicet let staré vraždy. Podaří se Christine odhalit dávno pohřbená tajemství místních obyvatel a rozluštit zločin? Vrah se ovšem tak lehce nevzdává a neváhá udeřit znovu… -- zdroj: www.bux.cz --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/67_/6778/vrazda-na-krtinach-Loy-6778.jpg 4.451

Případ bývalé jeptišky 3.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno · Motto

The Christening Day Murder · 1993

Kniha Vražda na křtinách

Ellissabeth

Fakt skvělý nápad... Kniha se mi moc líbila, úplně jsem se do těchto detektivek zamilovala... jsem zvědavá, jestli mě opravdu budou pořád tak bavit... Fakt moc pěkné a napínavé až do konce... Možná trochu až překombinované..., ale asi i možné...

Len2očka
31.10.2017

Mám přečtené téměř všechny knížky od této autorky,baví mě.

soukroma
12.08.2016

První setkání s bývalou jeptiškou a velmi povedené.

Vojslava
29.01.2016

Pěkná svižná detektivka, vztah hlavní hrdinky se úspěšně rozvíjí a já se těším na další díl.

Modrásek16
02.05.2015

Hezká kniha, napínavé čtení jako každá kniha od autorky. Žádné velké mordy, žádná krev a ještě se to dobře četlo. Fajn detektivka.

sebecci3
23.09.2013

Tuto knihu marně shanim již delší dobu, stejně tak Vraždu na den Svatého Patrika. Nemá někdo radu, kde ji sehnat. Moc předem děkuji za tip.

kika 13
29.07.2013

Ten konec ten mě dostal.Pěkně psané.

studentice
15.06.2013

Jeden z těch lepších a napínavých příběhů autorky. Tento díl doporučuji k přečtení

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Lee Harris (p)
americká, 1935

všech 20 knih autora

Kniha Vražda na křtinách je v