Heliku777 Heliku777 komentáře u knih

Šelma Šelma Andrew Mayne

Super, nezapomenutelná kniha. Četla se dobře, ocenila jsem krátké kapitoly. Zajímavá obálka. I když některé části jsou opravdu nereálné, jsem s knihou spokojená a určitě jí doporučím ostatním. Hned jdu pokračovat dalším dílem.

16.06.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Příjemná oddechová detektivka, přečtená na dovolené. Četla se dobře a hned jsem se pustila do dalšího dílu.

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Super čtení, skvělá kniha, skvělá zápletka, napínavé pátrání, sympatické hlavní postavy. Kniha určitě patří k těm nejlepším, které jsem četla. Úplně souhlasím s Kekik. Autora přidávám do oblíbených, knihu DOPORUČUJI a těším se na další díl.

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Skvělé čtení. Kniha se mi líbila od začátku do konce. Super. Andrew Mayne se stává mým oblíbeným spisovatelem.
Opět pěkná obálka. Knihu doporučuji.

19.06.2019 5 z 5

Brněnské nevěstky Brněnské nevěstky Naďa Horáková

Pěkná historická detektivka napsaná na základě skutečné historické události. Zajímavě popsaný život lidí různého společenského postavení v Brně ve čtrnáctém století. Už se těším na další knihu této autorky. Knihu i autorku doporučuji ostatním, kteří mají rádi historické detektivky.

30.06.2019 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Skvělé čtení. Doporučuji.

22.06.2019 5 z 5

Mrtvá šelma Mrtvá šelma Jiří W. Procházka

Super detektivka od českých autorů a z českého prostředí. Na čtení jsem se těšila. Doporučuji dál. Hlavní postavy mi po dočtení knihy chybí a už se nemůžu dočkat dalšího dílu z Kutné Hory.

24.02.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Příjemné prázdninové čtení. Kniha se četla opět dobře. Souhlasím ale s Tazi78, efka.saf, Storm5007, že se spousta prvků opakuje. Určitě si přečtu další díly.

02.09.2019 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Příjemné oddechové čtení, krásně pročistí hlavu. Už mám připravené ke čtení další díly.

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Úplně doslova souhlasím s komentáři od grizlinky a anet99ky. Netradiční a originální čtení.

05.07.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Knihu jsem četla na dovolené. Knihu Za zavřenými dveřmi jsem nečetla. Tahle se mi četla dobře. Zaujala mě hned od začátku a těšila jsem se, až zase budu pokračovat ve čtení. Za pár dní přečtená. Knihu řadím mezi skvělé knihy a doporučuji ke čtení dalším čtenářům.

24.02.2019 5 z 5

Papua Papua Peter Watt

Pěkný dobrodružný román se správnou dávkou romantiky i napětí. Četl se dobře. Ráda si přečtu i druhý díl, pokud se k němu dostanu.

19.07.2020 5 z 5

Když se kruh uzavřel Když se kruh uzavřel Kamil Pešťák

A kruh se uzavřel. Napínavé čtení. Jsem ráda, že se kniha ke mně dostala. Určitě doporučuji. A pokračuji další knihou od tohoto autora.

01.10.2019 5 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Skvělé. Těším se na čtení dalšího dílu. A celou sérii doporučuji.

20.04.2019 5 z 5

A nad tím vším je slunce A nad tím vším je slunce Kamil Pešťák

Souhlasím s níže napsaným. Super čtení. Jsem ráda, že jsem si knihy koupila - hned všechny 3 najednou. Takže teď jdu hned na 3 knihu. A autora i knihy doporučuji dál.

27.10.2019 5 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Kniha, která pobaví. Je napsaná formou deníku. Krátké kapitoly se dobře čtou. Obsahuje hodně zajímavých informací o životě v Japonsku. Dobře jsem si u ní odpočinula a odreagovala se.

18.07.2019 5 z 5

Hrob kolibříka Hrob kolibříka Jennifer Skutelsky

Kniha se mi líbila. Četla se dobře. Děj byl tajemný, s detektivní zápletkou. Krásně jsem se u knihy odreagovala. Nádherná obálka.

10.06.2019 5 z 5

Ztracené město opičího boha Ztracené město opičího boha Douglas Preston

Výborná a napínavá kniha. Obsahuje plno zajímavých informací.

06.06.2019 5 z 5

Sněžná slepota Sněžná slepota Ken Follett

Knížka se mi líbila, četla se dobře. Pěkná detektivka z vánočního období. Doporučuji.

10.05.2019 5 z 5

Bretaňský příboj Bretaňský příboj Jean-Luc Bannalec (p)

Skvělá detektivka. Dobře se četla.

29.09.2019 5 z 5