HedušKoč HedušKoč komentáře u knih

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Další krásná kniha od této spisovatelky. Celou dobu jsem byla zvědavá, jak tento příběh lásky dopadne. Dojemný konec, který mě fakt dostal.

12.09.2015 5 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Tak tato kniha mi sedla, moc hezky psaná, pohodová. Prostředí úchvatné, lidé úžasní, prostě krásná oddechovka.

03.09.2015 5 z 5

Přístav naděje Přístav naděje Rosie Goodwin

Hezky psaná kniha, napínavá ,konec sice trošku pohádkový, ale já to mám někdy i ráda.

03.06.2015 5 z 5

To by se veterinářce stát nemělo To by se veterinářce stát nemělo Cathy Woodman

Pohodová, odpočinková knížka, nic náročného, hezky psaná, takže určitě stojí za to si jí přečíst.

13.05.2015 3 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Moc krásná kniha. Tato kniha se nenechá od nikoho po přečtení jen tak odložit, aniž by se nad příběhem nezamyslel. Těžký osud obou stran.

11.04.2015 5 z 5

Mít pro koho žít Mít pro koho žít Marcia Willett

Krásně psaná kniha, úplně mě pohltilo prostředí, úžasní lidi, nejraději bych tam žila s nimi.

14.03.2015 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Další hezká kniha od Sparkse, jako všechny jeho díla.

05.03.2015 5 z 5

Domek na pláži Domek na pláži Jane Green

Moc hezká kniha, pohodová, úžasné prostředí, bezva lidi. Styl psaní této spisovatelky mi prostě sedí.

12.02.2015 5 z 5

Vidím tě Vidím tě Karen Rose

Moc hezky psaná kniha, určitě si od autorky přečtu další. Líbí se mi, že kromě napínavého příběhu je to i o lásce..

04.02.2015 5 z 5

Mosty osudu Mosty osudu Barbara Taylor Bradford

Pro mě příjemná oddychovka, moc hezky se četla.

30.01.2015 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Tak tato kniha je opravdu nádherná, přečetla jsem jí v rekordním čase, hnalo mě to pořád dál, abych věděla jak skončí. Člověku se ani nechce věřit, že se toto vůbec dělo, pro nás neskutečné. Určitě stojí tuto knihu číst.

21.01.2015 5 z 5

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Moc hezká kniha od oblíbené autorky. Závěr pro mne šokující a hlavně odhalení pravdy hrůzné.

09.01.2015 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

První kniha od této autorky a určitě ne poslední. Kniha se čte moc hezky. Obdiv k hlavní postavě, člověk si už v dnešní době ani neumí představit jaká těžká doba to byla.

27.12.2014 4 z 5

Pěstitelka růží Pěstitelka růží Charlotte Link

Další krásná kniha od této spisovatelky.

27.12.2014 5 z 5

Ledová past Ledová past Kitty Sewell

Moc hezká kniha, ze začátku jsem se nemohla začíst, ale potom jsem se zase nemohla od knihy odtrhnout. Chtěla jsem vědět jak to dopadne, překvapivý závěr.

04.12.2014 5 z 5

Dcery Štěstěny Dcery Štěstěny Tara Hyland

Moc hezky napsaná kniha, četla se úplně sama. Hned se jdu podívat na další knihy od této autorky.

21.11.2014 5 z 5

Tabu Tabu Elizabeth Gage

Moc hezky psaná kniha, takže přečtená během chvilky.

06.11.2014 5 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Leila Meacham

Moc hezky psaná kniha, četla se jedním dechem.

28.10.2014 5 z 5

Křehké souznění Křehké souznění Dorothy Garlock

Po všech dramatech a kriminálkách si ráda přečtu oddechovku. Takže tato kniha je přesně
to co potřebuji. Krásné, odpočinkové a čtivé.

20.10.2014 5 z 5

Patříš mi Patříš mi Mary Higgins Clark

Nádherná kniha, čtivá, vůbec jsem netušila kdo........

03.10.2014 5 z 5